Jump to content

KoЯn


Recommended Posts

Ok...sad je vreme da odgovorim nesto na ta vasa sranja...

Unt. je tesko i neopevano sranje...svi vi iz noRka mislite da ako obradjujete KoRn da ste Bogom dani...obradte nisu lose,ali ne skidate ih ni 90% uspesno kao sto NEKI od vas to misle...Njihov novi album je mnogo dobar ali ni priblizno dobar kao prethodni(izuzev untouchables-a)...sve u svemu Puma Lasica je govorila...haug...ako se neko nadje prozvan...ko ga jebe...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zasto ovde ljudi iznose samo svoja misljenja i drze se njih 100% i sve se vrti oko toga sta je sranje, dajte bre ljudi nesto novo!!!

 

Izvini Darko....Kad sam ono rekao dosta siroko sam sagledavao stvari...

I rekao sam da necete uraditi nesto tako jer znam da je nemoguce i nikada ova nasa zemlja nece imati band koji je 3% korna ne po kvalitetu nego po tome koliko su oni poznati slusani i koliko njih ljudi vole...i to je cista realnost....0.00001% je sansa da ce neki klinja u Bangladeshu znati da Vuk ima istetovirano korn na ledjima i da je pored norka svirao u insomniji...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi kupio sam neku bolesnu verziju Unt. kod nas gde ima pesma Chasing Me a ista ne postoji na original verziji Unt. ... smile.gif ceo taj "divlji" album je mnogo jak biggrin.gifa: sve pesme su super... :mrgreen:

 

To je bre Untouchables...A Chasing me je Make Believe

 

a ti se malo vise informisi ili odrasti pa dodji ovde

Share this post


Link to post
Share on other sites

Forum sluzi da bi ljudi rekli sta misle, nekome se to svidja nekome ne...svako ima svoje misljenje, nekad se ljudi sloze, a nekad ne, sve je to olicenje foruma, diskusije....

A neces da se izvines ostalim clanovima NoRka? Ima nas jos cetvoro...ako zasluzujemo...

Ne znam za ostale...ali mene cisto zasvrbi da li ce neko iz Bangladesha da cuje za nas band i sazna nesto vise o nama...iskreno, ovo kazem i mislim da ce se ostali sloziti sa mnom.Nije nam bitna popularnost, barem nije na prvom mestu vec na sto prvom...samo zelimo da kroz muziku izrazimo "nas" a KoRn je dosta toga uradio u stvaranju "nas" samim tim i pocinjemo sa njihovim obradama...naravno i zbog publike koja ko zna kada ce imati prilike da cuje KoRn uzivo, trudimo se koliko mozemo, svi dajemo maksimum i zelimo da napredujemo i nadam se da se to oseti.Cim osetim da muzika i sviranje prelazi u posao, a ne zadovoljstvo...prestajem sa takvim aktivnostima, barem ja to tako osecam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

...svako ima pravo na svoje mishljenje...sve dok kulturno izrazava svoje chinjenice...a ko zeli da pljuje treba da ga nema ovde...svi smo skontali prichu...dosta je toga...toliko... biggrin.gifa:

 

p.s.zashto je vokal Phoba nezahvalan i ljubomoran??ako zelish da pljujesh kao klinac od 10 godina...obrati se meni lichno... biggrin.gifa:

Share this post


Link to post
Share on other sites

8O oH, No! Tema o KoRnu se pretvara u diskusiju o noRku.... Inace, kad sam vec tu, mogla bih da prokomentarisem prethodnih par postova...

Neki ljudi slusaju Korn. Neki ljudi mnogo vole Korn. Neki ljudi inspiraciju za svoje pesme dobijaju slusajuci Korn. Neki ljudi sviraju obrade Korna jer njihovu muziku cene i smatraju da ce i publika koja nema prilike da ih (mislim na Korn) cuje uzivo to odobravati. Dok god taj rad ne lici na obican plagijat imace moju podrsku... Toliko.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi kupio sam neku bolesnu verziju Unt. kod nas gde ima pesma Chasing Me a ista ne postoji na original verziji Unt. ... smile.gif ceo taj "divlji" album je mnogo jak biggrin.gifa: sve pesme su super... :mrgreen:

 

To je bre Untouchables...A Chasing me je Make Believe

 

a ti se malo vise informisi ili odrasti pa dodji ovde

Ne pretjeruj :roll:

 

 

jeste li citali interview sa Vaiem u REXu?Procitajte,iznenadicete se prijatno:da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je bre Untouchables...A Chasing me je Make Believe

 

a ti se malo vise informisi ili odrasti pa dodji ovde

 

U pravu si ... :oops: Ali jebi ga, kod mene sve pesme osim "Here to stay" imaju drukcija imena... i u drugacijem redosledu su... Zivela piraterija biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

[Noivi korn je do y*y*.... Mislim, kao ima gotivne teme, ali veliki minus na tome sto su im sve pesme iste...]

...al dobro, posto ja KoRn strasno mnogo slusam i gotivim(omiljen band), meni ce uvek njihovi albumi biti super...

[Osim ako ne naprave neki KoRn Aguillera style]-GAY....

 

<peace>

Share this post


Link to post
Share on other sites

i pricas o pesmama od minut i po...pa na prethodna 5 albuma takav je samo TWIST (RULES!!!) u sta naravno ne racunam one zajebancije na Issues-u, kao ni Lowrider...

 

ja racunam! i to je deo albuma. i 4 u nije zanemarljiva pesma!

Sve pesme sa Issues (racunajuci i one od minut i po) su savrsene...

Ne shvatam kako mozete, da "one od po minut i po" racunate u PESME...za mene se to samo pauze izmedju pesama...mogao bih da ih okarakterisem kao Skit-ove.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bilo bi cool da predju u country fazon... smile.gif

Zamisljam ih onako matore sa pivskim stomacima kako sede zavaljeni u drvenim stolicama, rade "linije", sviraju akustare (A dur, G dur, A dur, G dur...)... I onda kako Jonathan ulece s usnom harmonikom i promuklim glasom peva: "I did my time..." smile.gifsmile.gifsmile.gif

smile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gif ....e ovo je odlicno laugh.giflaugh.giflaugh.giflaugh.giflaugh.giflaugh.giflaugh.giflaugh.giflaugh.giflaugh.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

I da.... postoje dve stvari na albuu koje su mi slabe na albumu, a to je:

1) Textovi su tako provaljivi i cini se kao da se sve rime vrte u krug.....

 

 

.....in this place...embrace.......

.....I'm to blame.....insane....

......full of hate....straight... i t.d.

 

2) David kao da se uopste vise ne trudi da svira kao sto je svirao ranije, tako da mu se u vecini pesama, vecina ritmova svodi na najprostiji moguci sa uglanom nekim standarnim prelazom, na prelazu iz strofe u refren.... :ne:

 

P.S. Odlican avatar HIValicius. Da sam na tvom mestu nikad ga ne bi promenio.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

i pricas o pesmama od minut i po...pa na prethodna 5 albuma takav je samo TWIST (RULES!!!) u sta naravno ne racunam one zajebancije na Issues-u, kao ni Lowrider...

 

ja racunam! i to je deo albuma. i 4 u nije zanemarljiva pesma!

Sve pesme sa Issues (racunajuci i one od minut i po) su savrsene...

Ne shvatam kako mozete, da "one od po minut i po" racunate u PESME...za mene se to samo pauze izmedju pesama...mogao bih da ih okarakterisem kao Skit-ove.

Da nije tih skitova Issues bi bio duplo gori album. biggrin.gifa:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...