Jump to content

KoЯn


Recommended Posts

:roll: Korn je koliko ja znam pruzio finansijsku pomoc Deftonesima da snime Adrenaline 1995 a soim toga poznato je da su zacetnici nu metala korn.Da Korn-Korn nije bio kakav je bio tesko da bi Deftonesi objavili Adrenaline.

 

dakle da rezimiramo... muzika koju deftonsi i korn sviraju nema veze sa vezom to smo vec rekli... drugo... deftonsi su sami rekli da je adrenaline nametnut od strane muzicke kuce za koju su izdavali imali su oni around the fur jos pre adrenalina... sto je prvi PRAVI deftones... mada licno priznajem da se meni prvi najvise svidja...a inace korn uopste nije nista pomogao deftonsima obrazuj se malo nego ih je otkrio i progurao max cavalera ... i prvi i drugi... cak je rekao da su najbolji novi bend ! dakle korn nema veze sa deftonesima osim sto se druze je li... smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

:roll: Korn je koliko ja znam pruzio finansijsku pomoc Deftonesima da snime Adrenaline 1995 a soim toga poznato je da su zacetnici nu metala korn.Da Korn-Korn nije bio kakav je bio tesko da bi Deftonesi objavili Adrenaline.

 

dakle da rezimiramo... muzika koju deftonsi i korn sviraju nema veze sa vezom to smo vec rekli... drugo... deftonsi su sami rekli da je adrenaline nametnut od strane muzicke kuce za koju su izdavali imali su oni around the fur jos pre adrenalina... sto je prvi PRAVI deftones... mada licno priznajem da se meni prvi najvise svidja...a inace korn uopste nije nista pomogao deftonsima obrazuj se malo nego ih je otkrio i progurao max cavalera ... i prvi i drugi... cak je rekao da su najbolji novi bend ! dakle korn nema veze sa deftonesima osim sto se druze je li... smile.gif a u americi znamo da SVAKO MOZE DA SNIMI ALBUM a kamoli neki bend kao deftones...

Share this post


Link to post
Share on other sites

da nije bilo old-a od machine head ne bi bilo ni good gada...

to si zakljucio na osnovu slicnosti??? :? :?

 

heheheh ma neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee tongue.gif zamisli imas do jaja album KORN i onda na piciju... jedes govna vec pocinjes da krades ... c c c ... (btw pichy jeste do jaja album...)

Share this post


Link to post
Share on other sites

moj drug Phealy - tvrdi da su i HEAD I MUNKY bolji gitaristi od Stepha Carpentera jer on ne zna da bode nista vise od riffova ( iz dropa ) i da ne zna NIJEDNU solazu . Ni oni nisu jaki na solazama, ali bar neke i znaju i pokusavaju, a debela mrcina nece ni da Inache, lik ZIVI za DEFTONESE i ne priznaje ni jedan drugi band.

 

e a ja mislim da karpenter ne zna ni riffove da bode tongue.gif ali ozbiljno... a sto se sviranja kornovaca... ne secam se ni da su probali da sviraju solaze (ne racuna se one- - to hvala bogu nije njihova pesma) ?!!? a ko zna mozda stiven vezba ceo zivot da nam premijerno odsvira nothing else kao single projekat tongue.gifP cinjenica je samo jedna... korn je mnogo dobar bend kao i deftonsi ( mada korn priznajem samo 2.5 albuma) korn je presao u komercijalu... deftonsi nisu ... to je sve sto je vazno...

 

 

 

Divi brate negde na netu da nadjesh ONE... koji su odradili na nekom festivalu... neki tribjut metaliki....

Divi kako cepa dzitru...

biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

moj drug Phealy - tvrdi da su i HEAD I MUNKY bolji gitaristi od Stepha Carpentera jer on ne zna da bode nista vise od riffova ( iz dropa ) i da ne zna NIJEDNU solazu . Ni oni nisu jaki na solazama, ali bar neke i znaju i pokusavaju, a debela mrcina nece ni da proba.

Inache, lik ZIVI za DEFTONESE i ne priznaje ni jedan drugi band.

 

 

 

 

 

Brate ala ti licis na China...

 

Baj d vej... mislim da je GLUPO da likovi koji obozavaju ovaj ili onaj bend... ili recimo ovog ili onog LIKA iz benda... uzimaju njihov autluk!

 

 

To je pozerski...

Zamislite sad... da Defti i ja pustimo kosu, nabudzimo crvene dredove... i tripujemo se da smo MAX-ovi?

Mislim bruka...

 

 

 

BOLJE DA NOSIM KRATKU KOSU I SLUSHAM TAJ ZVUK!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mada im je novi spot (i pesma, sranje do jaja)!!!!!!

 

 

 

 

Ova sa ribom ?

 

 

 

Bash je ok spotic... a i muzikica... ae ne rise

 

 

 

 

OVAJ... sa ribom.... doktorkom...

To sam hteo kucati ali nema EDIT DUGMETA!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...