Jump to content

KoЯn


Recommended Posts

Posto postoji gomila sajtova sa textovima svakakvih grupa, cesto se nalaze razliciti textovi, pa sam na jednom sajtu nasao da tip koji je postavio reci kaze da u pesmi "Twist" Jon ne peva nista drugo sem TWIST,a da je ostatak samo neko lupetanje a ne neki poseban nacin izgovaranja reci kao sto ostali kazu, pa me interesuje sta vi mislite o tome...

Da li Jonathan stvarno izgovara neke reci na ludacki nacin ili je samo lupetao sta mu je prvo palo na pamet???

 

ostatak pesme jeste samo lupetanje mada ja imam "reci" za twist ali se nista ne razume.kada su Jonathana intervjuisali za neki casopis i pitali ga kako svaki put uspeva da twist otpeva potpuno isto on je rekao da mu je to urezano u mozak i da za njega valjda imaju neki smisao

Share this post


Link to post
Share on other sites

ostatak pesme jeste samo lupetanje mada ja imam "reci" za twist ali se nista ne razume.kada su Jonathana intervjuisali za neki casopis i pitali ga kako svaki put uspeva da twist otpeva potpuno isto on je rekao da mu je to urezano u mozak i da za njega valjda imaju neki smisao

Pazi imam i ja kao neke reci, ali postoji "navodno" verzija gde su reci napisane u punim nazivima i ima neka skat verzija gde pise ustvari sta on izgovara<<You not rrrr rot bla,bla,bla...>

E sto se tice Live Twist-a ja sam ga cuo sa dva razlicita nastupa i na oba drugacije peva, a oba se razlikuju od Album verzije, tako da neznam na cemu su bili novinari i Jon u tom trenutku ili sa ja ubo bas neka dva snimka koja se razlikuju od svih ostalih :?

U svakom slucaju TWIST RULES :twisted:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ostatak pesme jeste samo lupetanje mada ja imam "reci" za twist ali se nista ne razume.kada su Jonathana intervjuisali za neki casopis i pitali ga kako svaki put uspeva da twist otpeva potpuno isto on je rekao da mu je to urezano u mozak i da za njega valjda imaju neki smisao

Pazi imam i ja kao neke reci, ali postoji "navodno" verzija gde su reci napisane u punim nazivima i ima neka skat verzija gde pise ustvari sta on izgovara<<You not rrrr rot bla,bla,bla...>

E sto se tice Live Twist-a ja sam ga cuo sa dva razlicita nastupa i na oba drugacije peva, a oba se razlikuju od Album verzije, tako da neznam na cemu su bili novinari i Jon u tom trenutku ili sa ja ubo bas neka dva snimka koja se razlikuju od svih ostalih :?

U svakom slucaju TWIST RULES :twisted:

 

Twisted je prava boleshtina(i zato je volim)!! :twisted::twisted::twisted:

Share this post


Link to post
Share on other sites

You're Munky. You've got some strange abilities but that's what makes you original. You're a kick ass hard rocker and on stage like to express the side of you that you hate. You're a crazy little munky.
You're Jonathan, the frontman. People used to call you a freak, a sissy, but you showed them that you're much better than they are. Screw them, you're an icon now.
You're Fieldy. You prefer hip-hop music. You're not very good at guitar, so you just haul ass as a bassist. You might seem like a bad ass on the outside, but on the inside, you're very sensitive.....
You're Head, another hard ass rocker. You party a little too much...alcohol is one of your many passions. However, you're still the funny one.
Jebote fali nam jos David da se kompletiramo smile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gif

 

Evo meni ispade da sam DAVID biggrin.gif ali test je glup do bola, da barem ima malo vise pitanja biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma jedine normalne reci u twistu su twist biggrin.gif imam nekoliko razlicitih live twist-ova i nisu bas identicni....a i gledao sam na KoRn deuce dvd-u jonathana kad je snimao vokale za neku pesmu sa ftl-a, u trenutku je glasom imitirao riffove te pesme u onom twist tripu.....to mu je izgleda samo jos jedan od brojnih gift-ova biggrin.gifa:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

evo jedne zanimljivosti biggrin.gif

 

KORN frontman Jonathan Davis believes significant sales of the band's last album, "Untouchables", were lost to piracy, and he vows to do something about it. "We got so fucked on our last one — it leaked four months early," he says. "[Next] time there will be no CD going out before release. We're not going to give it to the label until a week before it comes out." ["Untouchables", which has sold "only" 1.3 million units, according to SoundScan, is the worst-selling effort by the group, and its numbers are far below half of KORN's two previous full-length studio releases, 1999's "Issues" and 1998's "Follow the Leader".]

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo jedne zanimljivosti biggrin.gif

 

KORN frontman Jonathan Davis believes significant sales of the band's last album, "Untouchables", were lost to piracy, and he vows to do something about it. "We got so fucked on our last one — it leaked four months early," he says. "[Next] time there will be no CD going out before release. We're not going to give it to the label until a week before it comes out." ["Untouchables", which has sold "only" 1.3 million units, according to SoundScan, is the worst-selling effort by the group, and its numbers are far below half of KORN's two previous full-length studio releases, 1999's "Issues" and 1998's "Follow the Leader".]

On misli da je album lose prodat zbog piraterije i toga sto su dali gotov album par meseci ranije.....eeeeeee....

Trebao bi da poslusa "Untouchables" i ostale par puta pa ce mozda da uvidi u cemu je problem(slabo prepoznavanje grupe u zadnjem), a i ovaj intervju pokazuje koliko su otisli sa ovim albumom u komercijalu :ne: :cry:

Nekad razmisljam da je mozda bilo bolje da su se raspali pre ovog :? :|

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo jedne zanimljivosti biggrin.gif

 

KORN frontman Jonathan Davis believes significant sales of the band's last album, "Untouchables", were lost to piracy, and he vows to do something about it. "We got so fucked on our last one — it leaked four months early," he says. "[Next] time there will be no CD going out before release. We're not going to give it to the label until a week before it comes out." ["Untouchables", which has sold "only" 1.3 million units, according to SoundScan, is the worst-selling effort by the group, and its numbers are far below half of KORN's two previous full-length studio releases, 1999's "Issues" and 1998's "Follow the Leader".]

On misli da je album lose prodat zbog piraterije i toga sto su dali gotov album par meseci ranije.....eeeeeee....

Trebao bi da poslusa "Untouchables" i ostale par puta pa ce mozda da uvidi u cemu je problem(slabo prepoznavanje grupe u zadnjem), a i ovaj intervju pokazuje koliko su otisli sa ovim albumom u komercijalu :ne: :cry:

Nekad razmisljam da je mozda bilo bolje da su se raspali pre ovog :? :|

 

Jonathan je upravu, pa ja sam imao album u kuci 2-3 mjeseca prije nego je izasao zvanicno.

A na jednom sajtu je bio link na kojem si mogao skinuti citav album mjesec dana prije nego sto je izasao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma...sve je to lepo... samo da oni vec nemaju neke pesme koje nisu stavili na untouchables, pa da ih sad natrpaju na sledeci, ko soad sto je uradio sa steal this album laugh.gif kad bi napravili neku kombinaciju follow the leader-a i issues-a to bi bilo idealno.... :wink: po meni biggrin.gif

 

Hmmm

Ja bih vise voleo kombinaciju prvog i albuma follow the leader, to bi bio njihov najaci album. biggrin.gifa: biggrin.gifa: biggrin.gifa:

 

Jel neko slusao queen of the damned soundtrack, vec sam ga spominjao ali malo ljudi ga je culo pa bih volio cuti vase misljenje.

Inace sve pjesme na tom soundtracku je napravio jonathan, a i ima par pjesama od grupa poput static-x, i tome slicno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pravo da vam kazem ja bih volio da nastave putem Untouchablesa,jer je cinjenica da moraju ponuditi nesto novo a Untouchables je samo prelaz izmedju starog i novog Korna.Jon vidi da ljudi traze stari Korn ali on se ne osjeca vise kao kad se osjecao na prvom albumu.I sad ako bude iskren prema sebi nastavice ovo sto je zapoceo a ako bude htjeo pare napravice novi Follow The leader i uzece pare.Ja vise cijenim iskrenost

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pravo da vam kazem ja bih volio da nastave putem Untouchablesa,jer je cinjenica da moraju ponuditi nesto novo a Untouchables je samo prelaz izmedju starog i novog Korna.Jon vidi da ljudi traze stari Korn ali on se ne osjeca vise kao kad se osjecao na prvom albumu.I sad ako bude iskren prema sebi nastavice ovo sto je zapoceo a ako bude htjeo pare napravice novi Follow The leader i uzece pare.Ja vise cijenim iskrenost

Untouchables je toliko iskren... :roll:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma...sve je to lepo... samo da oni vec nemaju neke pesme koje nisu stavili na untouchables, pa da ih sad natrpaju na sledeci, ko soad sto je uradio sa steal this album laugh.gif kad bi napravili neku kombinaciju follow the leader-a i issues-a to bi bilo idealno.... :wink: po meni biggrin.gif

 

Hmmm

Ja bih vise voleo kombinaciju prvog i albuma follow the leader, to bi bio njihov najaci album. biggrin.gifa: biggrin.gifa: biggrin.gifa:

 

Jel neko slusao queen of the damned soundtrack, vec sam ga spominjao ali malo ljudi ga je culo pa bih volio cuti vase misljenje.

Inace sve pjesme na tom soundtracku je napravio jonathan, a i ima par pjesama od grupa poput static-x, i tome slicno.

 

Ja imam queen of the damned soundtrack i pesme su (skoro) sve super!!

A Jonathan je cak i pozajmio glas onom liku u filmu sto ja nisam znala sve dok nisam odgledala film i bas se izvaljuje da je on

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma...sve je to lepo... samo da oni vec nemaju neke pesme koje nisu stavili na untouchables, pa da ih sad natrpaju na sledeci, ko soad sto je uradio sa steal this album  :lol:  kad bi napravili neku kombinaciju follow the leader-a i issues-a to bi bilo idealno....  :wink: po meni  :D

 

Hmmm

Ja bih vise voleo kombinaciju prvog i albuma follow the leader, to bi bio njihov najaci album. biggrin.gifa: biggrin.gifa: biggrin.gifa:

 

Jel neko slusao queen of the damned soundtrack, vec sam ga spominjao ali malo ljudi ga je culo pa bih volio cuti vase misljenje.

Inace sve pjesme na tom soundtracku je napravio jonathan, a i ima par pjesama od grupa poput static-x, i tome slicno.

 

Ajd bas mi je drago da su jos nekome super biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif

 

Ako si obratila paznju mogla si i vidjeti jonathana u filmu. (scena kad onoj ribi sto prati vampira lik nudi kartau za koncert na crno)

 

Ja imam queen of the damned soundtrack i pesme su (skoro) sve super!!

A Jonathan je cak i pozajmio glas onom liku u filmu sto ja nisam znala sve dok nisam odgledala film i bas se izvaljuje da je on

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

jel cuo neko l.a.p.d.? :? :wink: u slucaju da neko ne zna, to je bend koji su jos pre mnogo mnogo godina sastavili dave, munky, fieldy i neki morales biggrin.gifa: :wink: ne lice uopste na KoRn, vise vuku na hc, ali neki cudni hc 8) a ima i dzeza smile.gif cak i saxomofon u jednoj pesmi 8) i na kraju disca ima par remixova a.d.i.d.a.s.-a, good god-a i all in the family-a...sve u svemu - ok 8)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...