Jump to content

Prorok


Recommended Posts

Sta konkretno fali Teitanbloodu i jos konkretnije usisivacima? Jesam li povredio tvoja nezna osecanja tim albumima?

 

Moja nezna osecanja ostaju nepovredjena ali tvoja.... neznam bash. Neznam sto se tolko cimash, prvo si me pitao na sta mislim onda sam ti rekao i onda si upao u trans i josh prichash da su moja osecanja povredjena. Ne volim usisivache i tu se zavrshava pricha a ako sam te uvredio zbog toga izvini nije mi bila namera. A Teitanblood nisam poslushao, ali mislim da si ti rekao da je usisivach pa se nisam potrudio da ga poslusham. :D

Edited by Lunar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moja nezna osecanja ostaju nepovredjena ali tvoja.... neznam bash. Neznam sto se tolko cimash, prvo si me pitao na sta mislim onda sam ti rekao i onda si upao u trans i josh prichash da su moja osecanja povredjena. Ne volim usisivache i tu se zavrshava pricha a ako sam te uvredio zbog toga izvini nije mi bila namera. A Teitanblood nisam poslushao, ali mislim da si ti rekao da je usisivach pa se nisam potrudio da ga poslusham. :D

 

Opet se primas na moju zajebanciju. Iskuliraj malo, na BM forumu smo, ovde je sve dozvoljeno. Sodomy and lust :twisted:

 

@Gojko: F.MIST nije usisivac, previse je prefinjen za to. Zna se sta je usisivac metal.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ја сам се синоћ око 11 сати изненада успавао уз Пророк. :) :)

Целу ноћ ми тандрчали звучници уз 'Whispering Breeze (ILDJARN)' а да нисам ни осетио. Замисли, десет сати дубоког сна док те у позадини милује једна те иста песма (било ми укључено сонг рипитинг).

Никад лепше нисам спавао ... к'о заклана бебица. :rockdevil:

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Produkcija nije npr. kao na Maranathi, ali nije baš "usisivač". Šta je onda ovo? - http://www.youtube.com/watch?v=JOGkgWSY09E :) :)

 

Za mene je "usisivač" ona produkcija koja na skali od 1 do 5 dobije 0. Salvation bi prošao sa nekom trojkom. Nemoj da preteruješ. :P

Edited by Brynhildr...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Usisivac je usisivac. Nego, ko dade ovim kultovima takav naziv :)

 

U recenziji Black Witchery - Upheaval of satanic might, gospodin Bogdan ex-metalac je za war metal upotrebio termin "usisivaci" i tako je uslo to u narod. Zato molim da se ne mesaju pojmovi, zna se sta je usisivac metal - Blasphemy, BW, Archgoat, Conqueror, Revenge, Teitanblood...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...