Jump to content

BITKA ZA UNDERGROUND JE POCELA


oNe

Recommended Posts

Ovde je glavni problem sto se gomila klinaca, koji nemaju nista pametno da kazu, loze i pisu gluposti, psuju. Slazem se ovim sto je mudripanj napisao. :da:

 

 

ako se ovo odnosi na mene, ja se bar trudim da uradim koliko mogu...

kad sam ja otvorila ovakvu temu, vecina vas se smejala u fazonu "bas 'alarmantna' situacija..." (sakrasticno)

nikog nije bilo briga! sad kad se proculo, svi ste kao mnogo zabrinuti, zalazete se... :no:

Edited by DarkMiss

Share this post


Link to post
Share on other sites

odlicno nadam se da ce bitka uroditi plodom! tj MORA DA!

razdelite sto vise bude trebalo, jedino sranje je ako se nekako izvrne na politiku

a tu si care u pravu - ako do toga doje ode sve dodjavola...

 

javite za link u najavi imam 300 potpisa :))

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Nikola - A da probate kao sto smo mi za peticiju za ulicu Milana Mladenovica trazili dva termina na Trgu i vrlo jednostavno dobili te termine? I obavestite ljude, mislim da to moze da bude najkorisnije, posebno sto je lepo vreme, ljudi ce biti napolju, neki petak/subota ili tako nesto ?

Mi smo za ta dva dana sakupili mnogo potpisa i ulica ce postojati, tako da...

Share this post


Link to post
Share on other sites

pošto sam samo indirektno pogođena ovim, predlažem da neko od muzičara (direktno pogođenih, jel'te) sastavi tekst.

ako vam treba "fresh eye" - pošaljite mi na pp tekst pa ću dati sugestije (ljudi sa kojima sam radila kažu da dajem korisne sugestije ali naravno na vama je poslednji sud o tekstu).

 

kad napravite e-peticiju mogu da je prosledim na jedno 100 mailova. za početak :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Nikola - A da probate kao sto smo mi za peticiju za ulicu Milana Mladenovica trazili dva termina na Trgu i vrlo jednostavno dobili te termine? I obavestite ljude, mislim da to moze da bude najkorisnije, posebno sto je lepo vreme, ljudi ce biti napolju, neki petak/subota ili tako nesto ?

Mi smo za ta dva dana sakupili mnogo potpisa i ulica ce postojati, tako da...

 

Probaćemo i to. Samo što hoćemo sve polako da sredimo da ne bismo slučajno napravili grešku u koracima, a i ovo je ozbiljno pitanje pa ne bi trebalo raditi brzopleto. Hvala na sugestiji. :da:

 

pošto sam samo indirektno pogođena ovim, predlažem da neko od muzičara (direktno pogođenih, jel'te) sastavi tekst.

ako vam treba "fresh eye" - pošaljite mi na pp tekst pa ću dati sugestije (ljudi sa kojima sam radila kažu da dajem korisne sugestije ali naravno na vama je poslednji sud o tekstu).

 

kad napravite e-peticiju mogu da je prosledim na jedno 100 mailova. za početak :D

 

Ja sad sastavljam tekst, a večeras idem na promociju Draconic albuma gde će biti puno ljudi iz bendova sa kojima ću usaglasiti tekst, pa javljam onda kakav je dalji tok događaja. Hvala i tebi. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni samo jav'te ako bude neko sa yuma na televizoru dumrem od smejanja :D

 

Hahaha, nemoj da se smejes, ovo je ozbiljna stvar.

Btw. ako mislite da to nesto znaci, znam Baneta Djokica licno pa mogu da mu prenesem neke sugestije itd...

Mada ja sa radikalima pricam samo ako moram ali zrtvovacu se za yumetal ako treba! :pivopije:

Edited by archsound

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima!

 

Veceras u 20h OBAVEZNO slusajte reprizu specijalne emisije "Demo Republika", koja je emitovana sinoc na radiju VK iz Kikinde. U njoj cete saznati sve VEOMA BITNE informacije o novonastaloj pobuni za underground. Direktna ukljucenja su uradjena sa Nikolom (COnsecration) i Dusanom (Udruzenje Neestradnih Umetnika)..

 

SAZNAJTE IZ PRVE RUKE KAKO DELOVATI DALJE!

 

MOLIMO SVE BENDOVE/LJUDE KOJI VOLE MUZIKU/MEDIJE/INTERNET PORTALE da ovaj bulletin proslede dalje!

 

P.S. Ko ima facebook neka i tamo prosledi!

 

CELA SRBIJA MOZE PRATITI EMISIJU KLIKOM NA:

 

RADIO THEORY OF CHAOS

http://theoryofchaos.listen2myradio.com

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hahaha, nemoj da se smejes, ovo je ozbiljna stvar.

Btw. ako mislite da to nesto znaci, znam Baneta Djokica licno pa mogu da mu prenesem neke sugestije itd...

Mada ja sa radikalima pricam samo ako moram ali zrtvovacu se za yumetal ako treba! :pivopije:

 

Prenesi mu "pozdrave" od ekipe! :) Nego daj zalepite na vrh temu moderatori

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...