Jump to content

Metal in general


Kiana Bartok

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest Razbijač-NAAĆI
Pa ti nisi rekao da one mene jure, već da ja jurim njih. Pa te pitam, jesi li siguran da su te maloletnice što ih ja jurim gabori?

 

 

jEl Kvazimodo ikad pojebo Esmeraldu,reci ti meni sad.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest HEFEST
Oh, yes, there was: http://www.youtube.com/watch?v=qmkUe8qr3kk

 

Jel' shvatas ti glupost ovoga sto si postavio: "the stage show changed and became no more then the band standing on stage and singing the songs"??? Pa to je jedino zbog cega bilo ko normalan i ide na koncerte. Jebe mi se i za scenski nastup i za kostimografiju i sve ostalo.

 

 

E pa ti bas znas da iznenadis svojom gluposcu. IQ nije merilo pameti ni po kojoj osnovi, a sem toga IQ testovi nisu cak ni dokazano merilo inteligencije. Cak i da jesu opet bi bilo steta sto toliki IQ nisi na pravi nacin iskoristio. Tebi nije vazan onstage performans, kostimografija, scenografija????!!!! Pa zasto ides na koncerte? Lepsi je zvuk sa CD--a.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tebi nije vazan onstage performans, kostimografija, scenografija????!!!! Pa zasto ides na koncerte? Lepsi je zvuk sa CD--a.

 

Kad bih bio derpe i drkao na muzicare mozda bi mi i bilo vazno. Medjutim, posto mi je seksualni zivot strejt orijentisan i sasvim lepo ispunjen meni koncerti pre svega sluze za uzivanje u muzici.

 

I da, sad se setih: 'leba ti milog, kad nam vec svima toliko kenjas o koznoj odeci, kosi, buntu protiv sistema... postavi koju svoju sliku da vidimo kako ti to izgledas i kako odeven ides na posao. Prosvetli nas, o, mesijo.

Edited by Talvi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest HEFEST
"The ideas of enjoying your life and living for what you believe in are major concepts of metal."

 

Kul. Idi sad veruj da nisi retard i bude maksimalno tru.

 

Eve ga i lepi Denny. Duvaj taj dzoint dok ti ja ne dam moje mesine debele. To sto ti ne znas sta je metal ti ne sluzi na cast. Samo nesto trucas, a na Exit temi si glavni. Idi tamo i kuiraj. Tamo sam te ostavio da se davis u sopstvenim govnima koja si izasrao. Slusaj tuc tuc, smrci drogu, heftaj se u bulju i pusti nas da slusamo i volimo nasu muziku i muzicare kao i njihovu lepu odezdu. Postujes na Nu metalu ekstenziji grandza i cistaoga neukusa. Grundge=Ugly form of rock music - reci kralja Zeno Roth-a. Da ne bi bilo zabune to sam mislio i pre nego sto sam procitao njegove reci u intervjuu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

I takav bend sluša čovek koji je do skora držao u potpisu "prelo uvek, tehno parti nikad". Odluči se jednom šta voliš da slušaš.

 

 

taj potpis je vise izrazavao ideologiju nego muziku koju volim da slusam

ja mrzim tehno,haus,komercijalni trens,komercijalni dram and bejs i dens ali sam totalno za mesanje istog sa metalom pank i hardcorom jer se tako pravi dobar pravac muzike.takodje od elektronike volim gabber,digital hardcore,idm,psy trance,industrial,future pop,dark wave,agro-tech,ebm,hardcore,agresivni mracni dram and bejs

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja mrzim tehno,haus,komercijalni trens,komercijalni dram and bejs i dens ali sam....

 

Мало си се зезн'о. Ово последње не да мрзиш, већ волиш. :mhihi:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI

Najlepše pićke,i navatavaju se uz dens i turbo folk,a ne uz neke smrti i govna.

 

@Prince

ti si monah.a takim,godine kurcu prolaze...i suva kurca presahnjuju.fali se ti tim što ne jebeš,ali imaćeš psihićkih problema u starosti.da znaš.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest HEFEST

Kako se ubacuje fotka sa kompa? Imam neku samo torzo+glava. Mogu da se slikam bolje sutra pa da izbacim.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da kažem samo da je Hefest potpuno u pravu kad kaže da je lepši zvuk sa CD-a. Na koncertu je buka isuviše velika, i od svirke, i od publike, mešaju se razne frekvencije, da bi jasno čuo sve instrumente, kao što možeš na studijskom, ili profesionalno snimanom live zvuku. Što se vokala tiče, tu je razlika još drastičnija - ja ni na jednom koncertu nisam čuo boju glasa pevača onakvom kakva je na albumu. Prema tome, na koncert se ne ide samo zbog muzike, jer muziku možeš i kod kuće da slušaš. Ide se zbog ukupnog doživljaja koji koncert pruža, a u taj doživlja spada mnoštvo elemenata, muzika je samo jedan od njih.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako se ubacuje fotka sa kompa? Imam neku samo torzo+glava. Mogu da se slikam bolje sutra pa da izbacim.

 

Иди н.п.р на www.tinypic.com, па upload жељене фотографије. Затим копипејстуј IMG линк, када будеш куцао пост.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako se ubacuje fotka sa kompa? Imam neku samo torzo+glava. Mogu da se slikam bolje sutra pa da izbacim.

 

To mi glupi moramo da ti objasnjavamo? :)

 

Da kažem samo da je Hefest potpuno u pravu kad kaže da je lepši zvuk sa CD-a. Na koncertu je buka isuviše velika, i od svirke, i od publike, mešaju se razne frekvencije, da bi jasno čuo sve instrumente, kao što možeš na studijskom, ili profesionalno snimanom live zvuku. Što se vokala tiče, tu je razlika još drastičnija - ja ni na jednom koncertu nisam čuo boju glasa pevača onakvom kakva je na albumu. Prema tome, na koncert se ne ide samo zbog muzike, jer muziku možeš i kod kuće da slušaš. Ide se zbog ukupnog doživljaja koji koncert pruža, a u taj doživlja spada mnoštvo elemenata, muzika je samo jedan od njih.

 

Zavisi, jbg. Na Cannibal Corpse koncertu je zvuk bio tako preperfektan i JAK da nijedan cd ovog sveta to ne moze da zameni.

Edited by Talvi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najlepše pićke,i navatavaju se uz dens i turbo folk,a ne uz neke smrti i govna.

 

@Prince

ti si monah.a takim,godine kurcu prolaze...i suva kurca presahnjuju.fali se ti tim što ne jebeš,ali imaćeš psihićkih problema u starosti.da znaš.

 

I ja sam pomalo zloća, tako da sam i ja pomalo jebao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI
Prema tome, na koncert se ne ide samo zbog muzike, jer muziku možeš i kod kuće da slušaš. Ide se zbog ukupnog doživljaja koji koncert pruža, a u taj doživlja spada mnoštvo elemenata, muzika je samo jedan od njih.

 

Znaći,pušiš im,redaljka,bukake,69 + PDV,bondidz...pissing,scat,sodomija-anal,rćma rad...jeste,upravu si,zato ja i ne idem na koncerte.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koza asocira na pederluk.Martinke nisu gej ali su retardiranog izgleda.Glomazne,nezgrapnog izgleda,dodaj na to neke uske pantalone koje se zavlace u martinke i dobices kompletnog debila od osobe koja ce se ponositi svojim izgledom.

Da je neko rok i metal poceo da svira go,jel bi i danas metalci i rokeri hodali goli samo zato sto je to bilo obelezje?ne lupaj gluposti,i homoseksualci nisu normalni ljudi.

 

 

Mene samo zanima ko te je slagao za podvučeni deo. Brate, zračiš glupošću, svaki post ti je sve gori. Najtipičnija moguća metalčuga. Ajde, razlikuju se ukusi, neko voli ovo da nosi, neko ono, ali da ti uzmeš nas da UBEĐUJEŠ kako je koža obeležje muževnosti, praćeno psihološkom analizom homoseksualaca koja veze sa mozgom nema, to je mnogo.

 

 

Znaci treba se pobuniti dugom kosom i metalom?Ti momak imas ozbiljan problem komunikacije sa neistomisljenicima

 

slazem se navedenim stvarima,metalci,goticari,pankeri i svi oni su iskopleksirani debili koji pokusavaju da nedostatak mozga i svoju jadnost nadoknade objacenje i lozenjem na nekakve stilove.samo ne shvataju da samo prave jos veci stetu i da se svi normalni ljudi njima smeju.ljudi neka slusaju sta god hoce to je njihova licna stvar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI
I ja sam pomalo zloća, tako da sam i ja pomalo jebao.

 

Pomalo? Kako je tek kad pomnogo jebeš?

Prince,sve što si ti jebo je parće slanine koju si stavio izmedju dva rebra radijatora,i onda pokušavo da uteraš svog stojka mućenika u.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...