Jump to content

Metal in general


Kiana Bartok

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest HEFEST
"Boda Tajson, dozivotna."

 

NenadJezdic.jpg

 

 

Pazi, to je velika steta za nas rukomet. On je bio stvarno veliki igrac, a najsnazniji i najbrzi svakako. Otac mu je profesor fizickog i poznati rukometni strucnjak. Uveo je i Arandjelovacki Samot u prvu ligu prvi put u istoriji kluba tamo negde 90-ih.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neverni Tomo. Covek je bio mlada nada Jugoslovenskog rukometa i imao u proseku 10 golova po mecu. Bio je najbolji clan kadetske reprezentacije Jugoslavije. Ali covek ima kratak fitilj i na sred utakmice je bio trenera i pola gledalista i bio diskvalifikovan. Zabranjeno mu je da igra par godina tako da je batalio rukomet.

а да га пошаљемо ми мало на наше политичаре...

не стварно, човеку свака част! свако ко се икада бар мало покачио са ретардима из КСТ обезбеђења зна какви су!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neverni Tomo. Covek je bio mlada nada Jugoslovenskog rukometa i imao u proseku 10 golova po mecu. Bio je najbolji clan kadetske reprezentacije Jugoslavije. Ali covek ima kratak fitilj i na sred utakmice je bio trenera i pola gledalista i bio diskvalifikovan. Zabranjeno mu je da igra par godina tako da je batalio rukomet.

 

I sta je tu cudno?Imam i ja ortaka koji je na rukometnoj utakmici prevrnuo zapisnicki sto,napucao sudiju kome je slomio jagodicnu kost i presekao ocni zivac.Covek je ostao dozivotno slep na desno oko.Imam komsiju koji je policajcu slomio ruku i jagodicnu kost takodje,takvih ljudi ima pun kurac zato nemoj da mi pricas bajke.

 

A drugo je kad naletis na neku budalu koja ce bez razmisljanja da potegne pistolj i da te upuca na keca zbog tvoje 'price' kako si opasan baja.A i takve poznajem,samo smatram da nema potrebe pricati o tome,al kad si me vec povukao za jezik cisto da znas da nisu samo ti tvoji neke mudonje.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest HEFEST

Zaboravio sam da vas pozere pitam sta trazite na metal forumu. I pored sve moje inteligencije ne mogu to nikako da skontam. Ne postoji pozerski forum? Napravicu jedan ako obecate da se necete vratiti ovde vise. :confused:

 

nbrvv6.jpg

 

Огаван имиџ.

 

Али са друге стране, нико им не може оспорити да свемирски су то музичари.

 

Ali tu je kozna jasa. Respect!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zaboravio sam da vas pozere pitam sta trazite na metal forumu. I pored sve moje inteligencije ne mogu to nikako da skontam. Ne postoji pozerski forum? Napravicu jedan ako obecate da se necete vratiti ovde vise. :confused:

 

Za slucaj da nisi primetio, mi smo pozeri po pitanju odevanja i stila zivota, ali muziku volimo. :da: A za slucaj da ni ovo nisi primetio, mi smo ovde ogromna vecina pa bas nisam siguran ko bi trebao da napusti forum. :mhihi:

Edited by Talvi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest HEFEST

Nikada se nisam klanjao vecini. Skakao sam sam 10-oricu pesnicama pa mogu valjda i recima. Nisam rekao da ste pozeri jer se ne oblacite tako. Ti stvarno ili ne mozes ili neces da shvatis neke stvari!!! Pozeri su oni koji seru protiv metala i metal stila zivota i oblacenja. Ja se nekad tako oblacim, a nekad ne. Nigde nisam napisao nista drugo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pazi ovako, ti si sa full kožnog gej kompleta prešao na individualne kožne odevne predmete.

 

Nekolicina je pokušala da ti objasni da je taj gej odevni period prošao i da trenutno ništa ne znači. E, sad si se ti napravio pametan, pa si to spustio na samo jedan odevni predmet (tipa, kožnjak) i soliš nam pamet. Odluči se.

 

I još jednom ti govorim(o), oblačenje više nema veze sa 'metal' kulturom. Ja ne moram da se oblačim kao jebeni glamer da bih bio metalac. I možeš slobodno da odjebeš sa tom 'tru' pričom.

E, kad ovo skontaš, onda možeš civilizovano da razgovaraš sa ljudima na forumu. Ovo, što si do sad radio, je čisto baljezganje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa ajde posalji mi adresicu slino slinava. ja sam u beceju,lako mogu da ti trknem do svrshca. ionako znam celu metal ekipu onamo. ajde shupaku tupaku, da pamprcim u dupe na suvo uvek spreman! pazi ne zezam se,kod satanista nema cile mile!

propisaces kozje mleko,kojej juce nisi pomuzo

 

 

 

To vec i vrapci znaju,mi volimo da slusamo metal ali ne volimo tu kulturu.To nije tesko shvatiti,ali nekome je bitno kako ce da izgleda nego sto ce se bazirati na muzici.

 

 

da upravo tako

Vezano za temu koju je Razbijač načeo - najbolje pičke se uopšte ne navatavaju uz muziku, pogotovo ne uz glasnu muziku (gde ne možeš ni da pričaš sa curom), već na izložbama slika, promocijama knjiga, raznim konferencijama i seminarima, svečanostima... Pogotovo ako su prisutni kokteli koji sadrže najrazličitije afrodizijake.

 

eh veruj mi nikada neces jebati na taj nacin

 

Pogodite zasto ni jedan denser nikad nije vise od jednom nastupio u Ar. Bili smo i Dr. Iggy-a i njegovo obezbedjenje, a najjaci covek u gradu i legenda metala mu je udarao klempe i vukao ga za nos sat vremena. Plakao je ko mala beba, a cak je i piskio u bokserice. Hehehe. Metalci u Ar su zaustavljali saobracaj u glavnoj ulici i naplacivali putarinu.

 

pod 1 metalci su picke pod 2 metalci lazu

 

 

.

Ja ipak nisam metalac i ispod casti mi je da imam bilo kakve kontakte sa sljamom poput vas.

 

volim kada ljudi pricaju ovako

 

 

i ja mislim da je hefest neciji fejk nalog,nemoguce da postoji neko ovoliko glup

Edited by Теша Тешановић

Share this post


Link to post
Share on other sites

Чекај, а зашто сте тукли Доктор Игија? Шта вам је човек скривио?

Познат је као крајње ненаметљив тип који је притом и правио добре песме...у чему је фора :confused:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest HEFEST

Rec bukvalno dobija novi smisao kad pomislim na vas. Kazem da true metalac toga ne treba da se stidi. Nista nije obavezno sem smrti. Ta moda jeste prosla, ali ja vidim da se neke retro stvari vracaju, a sad sa ozivljavanjem svetske metal scene moguce je i da se to vrati. Pa i oni koji ne nose kozu sada nose neke crne materijale i kad ih pogledas iz daljine nema neke razlike. Dosta metalaca (shvatite mislim muzicara) i danas nosi to i meni je to skroz cool.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest HEFEST
Чекај, а зашто сте тукли Доктор Игија? Шта вам је човек скривио?

Познат је као крајње ненаметљив тип који је притом и правио добре песме...у чему је фора :confused:

 

Pre spomenuti rukometas je radio za nas Dom omladine kao obezbedjenje i stajao na vratima. Nosio je dugu kosu sa strane obrijanu, duks Metalike, lance i katance. Doca je sa svojim obezbedjenjem - nabildovanim Crnogorcima dosao do vrata i rekao Miljanu - mentalac, seljacina- tj. poceo da se kurci zasticen svojim obezbedjenjem. Ovaj ih je samo pogledao i rekao da prodju i da mnogo ne galame. Ovaj je bio uporan i kad je Miljan krenuo ka njemu obezbedjenje je skocilo na njega. Nisu znali sta ih je strevilo. Bio sam na dva metra odatle. Nokautirani su iz dva krosea - jedan levom, jedan desnom-. Treci lik je najgore prosao jer je dobio batine koje su mu verovatno okoncale karijeru kao zastitnika.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest HEFEST
А Доца Иги је побег'о ?

 

 

Nije ko sto sam reko tu su skocili ortaci, a posto je tuca trajala veoma kratko ne vise od minut, njega su uhvatili a on se mucenik usrao. Miljan, posto mu je bilo zao da ga bije, obori ga na zemlju i poce da ga vuce za nos, za usi, da mu udara klempe, cokoladice, neki samarcic, malo da mu trlja pesnicom po kosi i tako skoro sat vremena. Na kraju je ovaj bio kao cvekla. Nasim napacenim dusama tih 90-ih to je bilo kao melem na ranu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...