Jump to content

2009.09.26. *Zagreb* Zagreb Metal fest II


Pavao

Recommended Posts

  • Replies 72
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

potpuno neinventivan line-up.. u zadnjih par godina su se marduk i vader i bar dva puta mogli gledati ostali bendovi po jednom. $))0 sem Eluveitie al to niko ne racuna u metal hahaha

 

dajte mi razlog da dodjem haha XD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slazem se, mada i Dark Tranquility cekam sa istim nestrpljenjem....

 

Onima koji su zdravo za gotovo prestali da prate Paradise Lost zbog one prodali-su-se-picke price (mada je moje misljenje da bi se zapravo prodali da su snimili jos jedan Draconian Times), a da cestito nisu ni preslusali to sto je Paradise Lost snimao svih ovih godina, preporucujem da pogledaju ovaj koncert... Koju god i kakvu god muziku svirali, to je bend koji nikada nije pravio kompromise kada je u pitanju jedna stvar - kvalitet...

 

A Marduk je samo jos jedan plus na sve ovo... Od kada im se pridruzio Mortuus, njih bih mogao gledati i jednom mjesecno, bez da mi dosade....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ko se bre prodao, ja obožavam Host.

DT sam gledao i slušao mnoge klipove, i uvek mi nešto smeta tu... ne znam.

Marduk gledao 2x, nijednom nisu bili na visini zadatka. Svaka čast Mortuusu, ali neka menjaju bubnjara pod hitno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Realno, Paradise Lost i Eluveitie su ovdje najtraženiji bandovi, a i DT ću rado pogledat kad već nisam na njihovom prvom gostovanju u ZG.

 

S ova 3 banda ovogodišnji festival debelo šiša prošli, a Amorphis ću ionako pogledati solo u Bogaloo 18.10.

 

Naravno, zanima me i novi PL album s novim bubnjarem (At the gates, COF...), a i švedska produkcije je ovog puta, tako da se nadam odličnom albumu.

 

Ionako me do sada niti jedan njihov album nije iznevjerio.

 

Band su čiju atmosferu teško netko može dosegnuti, a glazba im spada u najbolje svjetske ezoterijske bandove (uz P. Floyd, L. Zeppelin, Dead can dance, Depeche Mode i Fields of the Nephilim).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa to i kazem - Host je toliko slojevit i kvalitetan album koji sa svakim slusanjem donosi nesto novo, a mnogi ljudi to tek sada otkrivaju i priznaju, nakon toliko godina.... Kao uostalom i vecina njihovih albuma (izuzimajuci tu, po mom misljenju, prvi i BiN).

 

DT jos nikad nisam gledao uzivo, a jedan su od mojih omiljenih bendova... Vidjecemo kako ce biti, mada ocekujem vrhunski nastup.

 

Sto se Marduka tice, njihova energija je nesto za sta im se mora odati priznanje, a i sa Mortuusom su postali znatno ozbiljniji bend, njegovim dolaskom su dobili dosta toga. Njegov stage presence je samo plus... A za ovog bubnjara se slazem, uz nekog zaista jakog na tom mjestu bila bi ovo najjaca postava ikad... Steta sto Dragutinovic vise nije tu.

 

Edit: Upade post...

Edited by Descender

Share this post


Link to post
Share on other sites

potpuno neinventivan line-up.. u zadnjih par godina su se marduk i vader i bar dva puta mogli gledati ostali bendovi po jednom. $))0 sem Eluveitie al to niko ne racuna u metal hahaha

 

dajte mi razlog da dodjem haha XD

Marduk, Vader i mnooogo zajebavanja do Zagreba. Šta će ti više? :D Hteo si da ideš na VR iako si ih gledao već. :P

 

'Ajde, treba nam šestoro ljudi za kupe. :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja cu gledati da idem kako tako.propusticu borgire ali marduk ponovo i vader isto necu da propustim i jos je u septembru pa ima jos i vremena da se skupe pare.samo sto ja trebam prvo 4-5 sati vozom do bg-a pa onda do zagreba jos toliko,ako ne i vise :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

u jbt :udri: pa ja samo do bg-a kada idem unervozim se jer nikako da stignem,a sta ce tek biti kada krenem za zagreb :) jel bilo karata za prosli metal fest na dan festivala? da se neispalimo pa odemo,a ono nema vise karata :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko se sjećam prošli ZMF nije bio rasprodan i bilo je ulaznica kupiti na ulazu u klub.

 

Za ovaj je teško reći, ali važno je napomenuti da su npr. samo Tankardi prije koju godinu rasprodali klub Močvaru koja ima kapacitet 600 ljudi, dok su npr. jedni Eluveitie trenutno europski band koji je tražen na sve strane i jedan su od sada najpopularnijih.

 

Paradise lost da i ne spominjem, oni su ovdje ipak najveći i meni najbolji band i oni su uvijek traženi, a jako me zanima i novi album s novim bubnjarem.

 

Vidjet ćemo što će donijeti utjecaj švedske produkcije, he.

 

Kapacitet Boogaloo-a je oko 1200.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...