Jump to content

Slipknot


Guest kArLo

Recommended Posts

Jok brate, kapiram da je nesto matorije...Corey jos uvek ima onu masku sa dredovima, plus, sviraju stvari do vol3. Cini mi se da sam negde procitao da je to snimano 2001. Svejedno, cert je jebeni fulltime show...

Edited by NorthWind

Share this post


Link to post
Share on other sites

@kum kume, nisi mi spominjao tu varijantu za mijaila...bilo bi do jaja, ako je zainteresovan...icon_da.gificon_da.gificon_da.gif

@tinea ne diraj lika dok ne rascistimo mhihi.gif

@northwind mogo bi mi to dostaviti... pivopije.gif

Sefe, donosim ti to na grill okupljanje! pivopije.gif

Ili ranije, posto sam izvalio da se ti i Natasha! ustvari znate...

Share this post


Link to post
Share on other sites

laugh.giflaugh.gif auuuuuuuu icon_smile.gif

ubicu ga od prozivke laugh.gif

Me happy biggrin.gif

 

inace, neki dan sam videla neki album od SK 'Iowa' i neka klinka me je tri sata ubedjivala da se album zove LOWA (da je napisano malim slovima) icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Eh ta danasnja omladina,...

Moja sestra tripuje da slusa nu-metal a zna 2 pesme od korna i to je to,..a posle se samnom ubedjuje,..

 

 

off topic-E,..Tinea,..ti si Novobeogradjanka?Tripujem da te znam,...koju si osnovnu isla?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve je vishe loshih djaka, sve je manje shtrebera... sretnem razrednu iz srednje pre neki dan, i kaze mi da su ustanovili da je moje odeljenje bilo najbolje odeljenje u istoriji shkole za taj smer icon_smile.gif a inache, odeljenje je bilo sve raspad do raspada, al smo imali 10 shtrebara koji su bili 5.0 icon_smile.gif blah koji spam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve je vishe loshih djaka, sve je manje shtrebera... sretnem razrednu iz srednje pre neki dan, i kaze mi da su ustanovili da je moje odeljenje bilo najbolje odeljenje u istoriji shkole za taj smer icon_smile.gif a inache, odeljenje je bilo sve raspad do raspada, al smo imali 10 shtrebara koji su bili 5.0 icon_smile.gif blah koji spam

Uhhhhhh,..doooobro.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ala se ovde spamovaloo.. icon_smile.gif

 

@kum omladina je govno, posebno onaj deo sa trga...klinci misle da u sedmome razredu znaju sve o svakoj muzici ,a svesni nisu koliko metalom ogranicavaju svoj dalji mentalni razvoj...wallbash.gif

@puding dobra majica u signature-u icon_wink.gif

@cynic ala si ga probio, svaka ti cast... wallbash.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...