Jump to content

Slipknot


Guest kArLo

Recommended Posts

ala se ovde spamovaloo.. icon_smile.gif

 

@kum omladina je govno, posebno onaj deo sa trga...klinci misle da u sedmome razredu znaju sve o svakoj muzici ,a svesni nisu koliko metalom ogranicavaju svoj dalji mentalni razvoj...wallbash.gif

@puding dobra majica u signature-u icon_wink.gif

@cynic ala si ga probio, svaka ti cast... wallbash.gif

Sta ces,...kad se decica smaraju nocu,..

 

Jeste divna majcica,..nije li?Pravo onako fensi,..jos fale cirkoncici! icon_mrgreen.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

@northwind haha icon_redface.gif

nego, ajde ti meni srezi to cudo od slipknota al ga nekako prebaci u divx posto nemam dvd rom...pa ces mi dati na dan grill okupa... pivopije.gif

 

@puding mmm...cirkoncici wub.gif

 

@cynic pivopije.gif

Edited by ^Suicide Pony^

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Pony

Mora da si popularanmedju ribama, cim Natasa prica o tebi...doduse, sa tom facom sa avatara nije ni cudo icon_biggrin.gif A pogle' mene...jebeni goticar od 158cm i dalje nista...elem, nabavio sam onaj cert ali kao dvd...sa sve soloima backstagevima i sl. sranjima...

I really dont want to ask YOU this,..but,..WHERE did you get it?

Share this post


Link to post
Share on other sites

stani!

 

jbt, Tinea.... jesi li sigurna da je ona Dina... u picku materinu, ista je... icon_smile.gif

 

ako jeste... mogu prvo ja??? evotigana.gif

Sto je lepo to kad se decica popale,..

 

 

@Tinea-Mada,..sta reci osim ZABOGA gde sam ja upala,.

Mrzim kad otkrijem ko su ljudi,..a jos mi je bolja fora kad otrkrijem sta jebeno slusaju,..

 

@Zli_sta god pa treca tacka bi sad vec bila nepotrebno rasipanje! icon_smile.gif

 

 

Back on topic,...

Posto je tema vec malo skrenula,..ono otkud znam,..gde smo stali?

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Dina- Ma, kad bi ja slusala Slipknot... ne slusam to ja, ali mi zanimljiva ova tema... svi se nesto ovde brzo popale icon_smile.gificon_smile.gif

Jbt, otkad si ti u ovom fazonu... secam te se prosle godine kad sam se vukla po Knezu... oh well, kao da je bitno icon_wink.gif

 

Ali, kako se zove bubnjar Slipknota??? orangelistening.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Zli_nesto_nesto-Eh sad,..Evo ti na ta tvoja 3 tacka .

@Tinea-Kao i na vecini tema,..mada se meni svidjaju neke pesme,iako nisam zaludjena nu metalom.A i mrzi me da odgovaram na teme o grupama.But i like this one.Otegla se.Pocela je kad,..2002?Kul! icon_wink.gif

 

Pa to je kad ti mislis da metalci moraju da budu uniformisani.Farmerice majca i tike.

Koliko dugo me znas jesam li ikad bila u necemu drugome?

Ne kazem,...nekad se odvazim da obucem neku suknjicu ili nesto feeeeeensi,..dodje mi kao bas slatka promena.

Naravno sto se nastupa i koncerata tice,..to je neka 55 prica.

 

@Puffffnica-duso,..mislim da je Txy htela da Ja na to odgovorim.Ljubav moja je skepticna po pitanju mog muzickog opredeljenja.Tuzno jer je ono isto posledjih 7 godina.A koliko se ja secam ona je slusala r'n'b i izlazila u Dzunglu.Mada to opet nije bitno.To ne menja to da ja postujem sto je ona sad rokerka/metalka/sta god jer je to BRE NACIN ZIVOTA!!! icon_da.gif

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Joey Jordison,pobogu.... icon_rolleyes.gif

hvala pufffnice icon_wink.gif

 

@Dina- nije bilo pitanje za tebe... bilo je za one koji slusaju Knot!!

A koliko se ja secam ona je slusala r'n'b i izlazila u Dzunglu.

Naravno da sam izlazila tamo kad je bio r'n'b i dan danas ponekad idem na mesta gde se pusta r'n'b sa starim drustvom!! Imas li nesto protiv?? ja to i dalje slusam.. ja se ne stidim toga... Mada mislim da je moja draga ortakinja slusala narodnjake i isla u Trezor, Blaywatch i na Lukas... pukeface.gif nemoj mi o muzici koju smo slusali, ja sam bar u to vreme slusala ono sto i dan danas slusam... icon_razz.gif

 

Secas se diska koji sam ti dala za birth? Uvalila si ga Anni i trazila si zamenu za 187... a sta je bilo na disku... ono sto sada smatras muzikom koja je u tvom fazonu (hmmm icon_uhoh.gif )...

 

jbg, ni ja se nisam promenila... i dalje nosim siroke lone, narandzasto i sto je bitno, nisam rekla da sam metalka!!! Zaboravila si i jos neke sitnice ali necemo sada u detalje...

 

mislim da masta moze svasta.. de mi je Polly icon_uhoh.gif kao sto rekoh, Polly te mnogo bolje zna...

Edited by Tinea

Share this post


Link to post
Share on other sites

stvarno preterujete sa spamom...zasto se jednostavno ne okupite na chatu i ne popricate o stvarima nevezanim za slipknot? wallbash.gif

 

@kum bar neka veza sa slipknotom...ja sam mislio za vikend, ako se dogovorimo kako treba i ako niko ne bude imao obaveze...pivopije.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

mislim da masta moze svasta.. de mi je Polly  kao sto rekoh, Polly te mnogo bolje zna...

samo cu da kazem jedno- budem li videla da jos jednom napisete nesto jedna drugoj, trazicu od moda ban od mesec dana... i jednoj i drugoj... mad.gif

----a sto se tice toga da li je ja znam ili ne... to nije za yumetal, a i ono sto ti je napisala je totalno bezveze- necemo u detalje.

Dina, bolje ti je da sve bude ok, da nas ne primcujes na ovom forumu jer mi svi znamo tvoje namere ovde- ova tema je osuta kul likovima, ^Suicide Pony^ mi lici na nekog slatkog baju, nema veze sto imam decka... pukeface.gif Dina nisi se promenila... nemoj da ti se desi da mi posaljes pp ili nesto, mala, znamo mi ko si...

pokusavas Tineu da zezas... kao prvo, nisi svesna da je ona normalna i inteligentna za razliku od tebe... nemoj sa njom da se poredis, ona nije klosarka a i dovoljno je ozbiljna ma koliko god da je ona meni bolja ortakinja od tebe... ti si svoju karijeru zapecatila jos u osmom razredu i to je to... sad se okani prica i mene i Tinee... To sto nisi imala nikad iskrene prijatelje i decka ne moras to na njoj da lecis, kao u fazonu 'cula sam price o tebi'... serem ti se na recenicu, kompleksasice... pukeface.gif

 

izvinite svi na ovom sranju... ja se ovde ne pojavljujem cesto, ali me jednostavno neke osobe izbace iz takta... sorry na spamu, nebitno je, malena <frikish Dina> hoce da se igra... volim i ja da se igram..

 

poz ljudi pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

stavljati svoje fotke u potpis = pukeface.gif

stavljati svoje fotke u potpis sa ciljem da namamish pacjenike sa foruma = pukeface.gif pa na kvadrat

 

verovatno joj boostuje ego broj PPova koji joj stize svaki dan icon_smile.gif

mislim njena stvar boli me kurac, ali isto tako ja nisam duzan da gledam to kad otvorim temu o slipknotu i da chitam gomilu jebenog spama

mala, svoju vaginu pokazuj negde drugde... odavde mozesh slobodno da odjebesh

Share this post


Link to post
Share on other sites

hvala pufffnice  icon_wink.gif

 

@Dina- nije bilo pitanje za tebe... bilo je za one koji slusaju Knot!!

 

Naravno da sam izlazila tamo kad je bio r'n'b i dan danas ponekad idem na mesta gde se pusta r'n'b sa starim drustvom!! Imas li nesto protiv?? ja to i dalje slusam.. ja se ne stidim toga... Mada mislim da je moja draga ortakinja slusala narodnjake i isla u Trezor, Blaywatch i na Lukas... pukeface.gif  nemoj mi o muzici koju smo slusali, ja sam bar u to vreme slusala ono sto i dan danas slusam...  icon_razz.gif

 

Secas se diska koji sam ti dala za birth? Uvalila si ga Anni i trazila si zamenu za 187... a sta je bilo na disku... ono sto sada smatras muzikom koja je u tvom fazonu (hmmm icon_uhoh.gif )...

 

jbg, ni ja se nisam promenila... i dalje nosim siroke lone, narandzasto i sto je bitno, nisam rekla da sam metalka!!! Zaboravila si i jos neke sitnice ali necemo sada u detalje...

 

mislim da masta moze svasta.. de mi je Polly icon_uhoh.gif  kao sto rekoh, Polly te mnogo bolje zna...

 

Simpaticno,...mada ako vec lupetas uzmi pa pitaj nekoga da li je moja noga krocila u Trezor dok je bio super popularan,..a da ne pricamo o splavovima i tim baljezgarijama.Prvi sam put u zivotu bila na splavu na nasoj maturi.Ni ne secam se sha si mi dala,...neku budalastinu tipa limpbiskit,ili linkinpark,....i savrseno se secam da sam POKUSAVALA da ga menjam i posle sam ga dala Maji za njen birthday(taj zamenjeni),.jer je Maki zauvek jedna pomodarka.Koju ja naravno neizmerno volim.

 

Polly,..NE ZANIMAS ME,DETE BOZIJE!!!A da te startujem a pp,..ne bi pokusala pa da je smak sveta,...vidim odma koliko me znas,..samim tim mogu jedino da kazem,.. icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

KAd lupetas uzmi makar u obzir da se ja ni sa kim tamo nisam druzila,..tako da,..njanajnjanj koja si ti koza!!!

Oh,.da,..i posto ti blage nemas ni za jednog lika sa kojim sam ja bila,ili nisam,..so,..PLS no COMENT!!!Isto tako ne poznajes moje prijatelje.Kad ih upoznas,..izvoli pa mi se javi!Ne,..nemoj,..samo bi me jos vise smorila.

Za Tineu,..pa,..sama se jebala sa svim muzicarima u gradu beogradu,..ja je svakako nisam terala.Njeni fetisi,njena stvar,...sta o njej trkeljaju,..opet njena stvar,..samo sam rekla da sam preko toga skontala ko je.

Pa ono,..osudjujes me na smrt dosadom,..pa ono,..smatraj se pozdravljenom!

 

Broj pp-ova?Ummm,..da zaista volim svoj broj ppova,...dobijam po 3 na dan,..od ortakinje iz inostranstva,najboljeg ortaka,i Milosa_024,...super mi je.Moja slika u MOM potpisu je nesto interno izmedju mene i nekoga,..ko zna o cemu je rec,..oki,..ko ne,..CUT BRE VISE!

 

I jebem li ga,...maknite vi prstice iz mog zivota i vala i iz mog potisa,...pa se vratite na normalu i pisite ono sto je T E M A,...postoje chat teme,..pa tamo smarajte.

 

I sad,...vratimo see unazad par pitanja i nek mi divni NorthWind,..kaze gde je koji djavo nabavio cert,..Ja sam trazila dvdeove,..svuda unaokolo,..ali brate za koncerte deru!!!

Edited by <Freakish_puddinG>

Share this post


Link to post
Share on other sites

,5. 9. 2005, 17:53] makni se ti nakazo

josh uvek nisam video da si prozborila rech o slipknotu

od kako si upala ovde samo spamujesh

 

i jebo te miki maus u guzicu fensersko kapitalistichku

Pocela sam sa pitanjem o dvdeovima!Samo me je to i zanimalo!!!!!!!!!!!!!

 

@off topic.-da ti ne kazem gde da stavis miki mausa idote koji ne bi prepoznao fenserku da ga ugrize za dupe!!!

Edited by <Freakish_puddinG>

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eh ta danasnja omladina,...

Moja sestra tripuje da slusa nu-metal a zna 2 pesme od korna i to je to,..a posle se samnom ubedjuje,..

 

 

off topic-E,..Tinea,..ti si Novobeogradjanka?Tripujem da te znam,...koju si osnovnu isla?

u sluchaju da nisi primetila ovo je tvoj prvi post na SLIPKNOT temi (ostale bolje ne citirati)

a to shto si spomenula dvd-jeve... rasplakacjesh me icon_sad.gif

 

what's the matter bitch? imash dildo u obliku miki mausa?

lechi komplexe na drugim temama i tamo pokazuj svoje slike pukeface.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...