Jump to content

Slipknot


Guest kArLo

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

http://www.youtube.com/watch?v=UBe0agDecqw

 

nesto sto se ne vidja svaki dan.... sjajno.....

 

Eto tipičnog primera kad je neko toliko zaslepljen ljubavlju prema nekom bendu, da ne sagledava realno stvari. Pazi, nemoj pogrešno da me shvatiš, meni je slipknot jedan od omiljenih bendova, u top ten svih vremena mi je, stone sour još više volim. A mislim da je corey najbolji pevač ikada. Ali brate. Osim corey-a na ovom snimku niko ne valja. Prenadrkali su pesmu na snimku, previše stvari natrpali, i jasno da ne mogu da ih odrade uživo. Drogirani joey-i kod je uleteo sa ritmom podigao mu je tempo za 50%, paul je na basu svirao neke tonove koji zvuci mnogo disharmonski. A pesma nema nigde gruva! Nigde! Mnogo je "lame" ceo snimak.

A je snimak sa vrhunske emisije, gde je radjena post produkcija snimku! I rand mi je nesto muljav, neprecizan. Jedino je mick posteno odradio, ne racunajuci coreya koji je otpevao vrhunski.

 

pogledaj ti samo na primer kako ovaj bend koji svi toliko pljuju zvuči uživo u toj istoj emisiji....

 

http://www.youtube.com/watch?v=jlzRwIxaFjU

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eto tipičnog primera kad je neko toliko zaslepljen ljubavlju prema nekom bendu, da ne sagledava realno stvari. Pazi, nemoj pogrešno da me shvatiš, meni je slipknot jedan od omiljenih bendova, u top ten svih vremena mi je, stone sour još više volim. A mislim da je corey najbolji pevač ikada. Ali brate. Osim corey-a na ovom snimku niko ne valja. Prenadrkali su pesmu na snimku, previše stvari natrpali, i jasno da ne mogu da ih odrade uživo. Drogirani joey-i kod je uleteo sa ritmom podigao mu je tempo za 50%, paul je na basu svirao neke tonove koji zvuci mnogo disharmonski. A pesma nema nigde gruva! Nigde! Mnogo je "lame" ceo snimak.

A je snimak sa vrhunske emisije, gde je radjena post produkcija snimku! I rand mi je nesto muljav, neprecizan. Jedino je mick posteno odradio, ne racunajuci coreya koji je otpevao vrhunski.

 

pogledaj ti samo na primer kako ovaj bend koji svi toliko pljuju zvuči uživo u toj istoj emisiji....

 

http://www.youtube.com/watch?v=jlzRwIxaFjU

 

Totalno tacno!

Linkin Park objasnio na ovom live-u.

Slipknot nekad jeste bio odlican live, ali kako vreme prolazi sve su gori. Previse zurki alkohola i droge i preseravanja.

Danas ima milion boljih live bendova od Slipknota. Od domacih, daj Heteri i Magmi te mogucnosti, deca bi zaboravila na Slipknot.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma ima istine u tome sto pricate, (izuzev one gluposti za pomenute domace bendove...sram te bilo), ali meni je bilo bas zanimljivo videti kako izvode totalu baladu...i sto nema veze sto je to kako deca kazu "brutalni slipknot", opet mogu da sviraju nesto totalno lagano.... slazem se da je moglo bolje da se odsvira... samo kazem da mi je nekako super da ih vidim kako izvode i takvu pesmu... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...