Jump to content

Slipknot


Guest kArLo

Recommended Posts

aman, dosta vise proseravanja :D

 

doduse, ajde pustam vas u duhu sutrasnjeg dogadjaja ;)

 

elem, ako nista drugo, barem necemo cuti da ne sme da se pusi, jer bandu smeta...ova redneck stoka cade ko zmajevi, kapiram da im nece smetati :D mislim na slipknot, KSE su blackneck.

 

 

u zagrebu prejebana svirka, a u hali NIJEDNA pljuga, pishe da je zabranjeno

 

radovao sam se, uspeo sam da VIDIM cert i da me ne peku ochi :P

 

i nikog u publici nisam video u espadrilama ;)

Edited by -Vuk

Share this post


Link to post
Share on other sites

u zg-u bilo krcato, morali su da otvaraju josh 2 dela tribina, nakupilo se raje :D

 

hetera je bila dobra, koliko je bilo nervoze pred nastup zbog raznih tehnichkih problema i nesuglasica sa stage managerom, toliko je bilo adrenalina od start nastupa

 

kse je bio solidan, ne gotivim ih previshe, ali 6 pesama je sasvim dovoljno da mi da zelju da ih i danas vidim, umesto shto bih ih prezirao da su drljali 10 komada i smorili me :)

 

slipknot me ne lozi kao pre 9 godina kad sam slushao ait and bleed u busu na ekskurziji na Frushku goru, ali kad su pocheli cert, najezio sam se

 

zvuk nije toliko sjajan, ali - KAKAV SHOU

 

nisu stali ni sekunde, a debeli klovn me je gadjao flashom vode kad sam bash za wait and bleed kucao poruku na mobu (kao support band i njihovo osoblje, stajali smo na ogradjenom delu sa killswitchima i gledali svirku), promashio me za 10 cm :)

 

FEhn i Crahan su silazili u vishe navvrata u publiku da se shutiraju, pa ce mozda i vecheras to isto da urade, pogotovo ako se naloze na publiku kao shto je to bio sluchaj sinoc - ludnica

 

zagrebachka publika je sinoc pokazala i nadam se da ce nashi da to prejebu :rockdevil:

 

i da

 

dodjite pre 6-7, da ne propustite heteru i KSE, na jucherashnjim ulaznicma je pisalo da je shou od 21h, a to ej momenat kad slipknot izlazi na binu

Share this post


Link to post
Share on other sites

i da

 

dodjite pre 6-7, da ne propustite heteru i KSE, na jucherashnjim ulaznicma je pisalo da je shou od 21h, a to ej momenat kad slipknot izlazi na binu

 

STA?! ZNACI KONCERT POCINJE MNOGO RANIJE NEGO 21 CAS?!?!?!?! AKO SAM DOBRO SKAPIRAO U 21cas POCINJE SLIPKNOT!? wtf ?!

Share this post


Link to post
Share on other sites

sad mi rece sanjin, a on je tamo u produkciji dogadjaja...jbg, moje pare idu na to da ih jebe knotov management. u americi su stvari drugacijem fazonu, koncerti pocinju i u 7 sati uvece ponekad...

Edited by LeX69

Share this post


Link to post
Share on other sites

znam ja to, to je sjajna ideja (sem za one u srednjoj skoli i popodnevnoj smeni :mhihi: ) jer se lepo zavrsi do 11 i ode se u zezanje... samo se to najavi na vreme, a ovako ja pizdim bezveze po internetima kao debil :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

aaaaaaa ljudi, koncert u Zagrebu presavršen bio!!!

nadam se da će i vama U BG biti jednako dobro!

 

Hetera vam je bila odlična, baš smo frendovi i ja komentirali (e i ako ima netko nekakav link za download njihovih stvari, neka ostavi, bio bih zahvalan)

 

KsE je odlično odradio, svirali su i Holy Diver :rockdevil:

ostale pjesme su sve bile one od najpopularnijih, a najviše smo se razbacali na My Last Serenade :da:

 

Slipknot smo čekali nekih pola sata ili više nakon Killswitcha i naravno odmah su (sic) svirali :rockdevil:

izbor pjesama mi se svidio ali šteta što nisu Purity i The Heretic Anthem svirali

 

a mislim da dok je Slipknot svirao, cijelo vrijeme je bio mosh pit bez prestanka. i ja naravno u njemu :D

 

sve u svemu savršeno :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

zagreb nije imao onakveefekte na bini, niti je video jednog jordisona kako se okrece na platformi, ali je publika bila malko bolja

 

shto se bendova tiche - profi uradjeno, sve na mestu, straight in the face, mada bih voleo da je slipknot imao lepshi zvuk

 

no, adrenalin puca, ko nije doshao, zajebao se :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...