Jump to content

Slipknot


Guest kArLo

Recommended Posts

ma ja mislim da nema tu mesta komercijali---oni su dovoljno inteligentni ljudi i muzicari da bi bilo sta radili nesvesno. uostalom, oni su bili bolno komercijalni i sa slipknotom i sa iowom, tako da za pare se nisu brinuli sigurno...i jos je corey napravio uspesan experiment sa svojim starim, maticnim bendom, sa stone sour...

 

sve sto rade, rade svesno

ocigledno je da su promenili muziku, ocigledno je da su promenili textove, ocigledno je da su promenili maske(pretpostavljam da svoj rad upucuju onima koji ih znaju, tako da su maske mozda mojoj tetki iste, ali nisu onima sto ih znaju i postuju od ranije, i oni to sve znaju).

koncerti i sta na njima sviraju zavisi da li su koncerti sa promo turneja, ili povrataka u neke krajeve i sl. na to se ne bih obazirao...

 

imaju oni i dalje besne pesme, ali sada imaju i prelepe balade, i izvaljene nu metal stereotipe(pomenuta before I forget), itd.

valjda im dosadilo da im sve pesme na albumu budu 225 bps... icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gif

Edited by Troglavi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Shawn je rekao da se ljudi godinama menjaju pa će tako biti i sa SlipKnotom.

Meni se čini da maske nisu toliko izmenili koliko odela. Pre su bila iz jednog dela i bila su šira i šarenija a sad sve suprotno. Čak su Corey i Jim nosili crne košulje na kojima su samo prikrpili tribal S no.gif a Shawn i Sid neke jakne sa kravatama. mad.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

kao da su zelaeli da svoj prethodni rad u potpunosti ostave iza sebe, tu ukljucujuci i imidz... icon_confused.gif

e vecu glupost nisam skoro procitala...kao i mnogi bendovi, promenili su se, napredovali (ili nazadovali...zavisi od ukusa) i znaju sta rade. ne verujem da se odricu svojih ranijih radova, to je tako glupo i pomisliti.

 

njah...meni su ovako vise za MTV...mada su im textovi mnoooogo bolji (iako nema psovki icon_mrgreen.gif )

Share this post


Link to post
Share on other sites

jebote glupo je pomisliti nesto sto nisam rekao...prochitaj opet...

 

nisam rekao da se odrichu rada nego da svoj raniji nacin rada, rad, kako god, ostavljaju tu gde jeste, i nastavljaju novim kursem...to se ne moze osporiti.

 

pazi sta citas i kako citas pre nego sto nesto nazoves gluposcu.

 

isto kao sto su deftones nakon prvog albuma bitno zapostavili skejterski rap-core, isto kao sto je tool od metal-grungea postao to sto jeste danas, isto kao sto se korn menjao...samo sto je kod slipknota to drasticno izrazeno, to je fakkat, je li.

deo evolucije, a najbitnije je to sto oni znaju sta rade.

 

i ne slazem se da su za mtv. nisu se ovim dodvoravali mtv-u, jer ih nikada ne bi emitovao u prime-timeu, ni sa onakvim, ni sa ovakvim maskama, niti sa ovakvom muzikom...

mislim da je promena cisto kreatvina, sto povezujem sa onim da znaju sta rade...

Share this post


Link to post
Share on other sites

I Am Hated je pored Wait And Bleed i My Plague meni the best pesma(njihova).Ali njihovi fanovi u Americi su tako neotesani icon_mad.gif da je to neverovatno.Da se uverite idite na www.slipknotforum.net.Prema meni su bili uzasni!Dal zato sto sam zensko ili sto volim Amy Lee, e to ne znam...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...