Jump to content

Slipknot


Guest kArLo

Recommended Posts

I Am Hated je pored Wait And Bleed i My Plague meni the best pesma(njihova).Ali njihovi fanovi u Americi su tako neotesani icon_mad.gif da je to neverovatno.Da se uverite idite na www.slipknotforum.net.Prema meni su bili uzasni!Dal zato sto sam zensko ili sto volim Amy Lee, e to ne znam...

Smesno je probati pricati sa Slikpknot fanovima u U.S. koji idu na njihov forum... icon_da.gif

To su problematicni i samozvani 'odbaceni' klinci koji se pale na Iowa i ne shvataju o cemu se radi... tako da, gubis vreme.. icon_da.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slipknot od ostatka nu metal chopora odvaja jedna cinjenica da osim fanova tj. ljudi koji slusaju njihovu muziku imaju i gomilu idiota koji sebe nazivaju MAGGOT-ima i vise se uklapaju u profil fudbalskih navijaca (sem sto ne idu na utakmice nego na koncerte da navijaju za svoj tim - slipknot).... nadam se da nisam uvredio nekoga od prisutnih ovdi.... icon_rolleyes.gif

 

 

a inache meni su Eyeless, (sic) itd. vrhunske pesme ali ne verujem da bih bio zadovoljan da su napravili jos takvih pesama na poslednjem albumu....

to sto su nove pesme drugacije ne ponistava njihov raniiji rad....

 

@zak - meni je 'slipknot' album mnogo mnogo mnogo mracniji od Iowe... iowa je brutalnija ali na neki besmisleniji nacin.... prvi je jeziv (tattered & torn, scissors....)

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Minja pa imas i ovamo Gently i Iowa - jezivo ali imas i disasterpiece koji je 5:08 konstantno krljanje icon_wink.gif

pa ne znam stvar ukusa... meni gently i iowa nikad nisu bile nesto jezive... prvi je mnogo vise sic..

ustvari iowa se dojaja oslanja na prvi album- isti koncept samo upotrebljen za nove pesme.. zato mislim da je vol3 veci pomak svidjao se on nama ili ne...

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo kad smo kod slipknota evo jedan spot....ovo je uzivo sa big day outa ove godine 2005 26 januara...pesma je Duality

 

 

 

http://www.stameska.ru/snv/Slipknot-Dualit...stengah-SNV.mpg

 

 

Nece da se otvori... aaa... icon_sad.gif

Upravo sam skinula live The Blister Exists sa antipopvideos, idem da gledam!!!

hm ne znam ja sam sinoc skinuo ceo spot `ladno...

 

inace hvala na informaciji da na antipopvideos ima jos spotova icon_smile.gif

 

poz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Smesno je probati pricati sa Slikpknot fanovima u U.S. koji idu na njihov forum... icon_da.gif

To su problematicni i samozvani 'odbaceni' klinci koji se pale na Iowa i ne shvataju o cemu se radi... tako da, gubis vreme.. icon_da.gif

Ma ja sam se vec "odlogovala"(da tako kazem) sa tog foruma.Majke mi, pravi su debili.Znaci,njima je svaki bend awful sem Slipknota.Korn,Mashine Head,Pantera im je sad malo bolja zazato sto im je umro Darell, pa kao pokazuju sazaljenje(malo sutra sazaljenje).

 

Inace, hvala na savetu icon_cool.gif

 

Cheers pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

slazem se sa g-dinom subothom oko albuma, i povezanosti njihovoj, i tako to...

 

a u sic se koristi cuveni citat iz cuvenog fila carlito-s way...HERE COMES THE PAIN!!!

 

mislim, znate za taj deo, naravno, samo mnooogo ljudi misli da se to dere corey ili tako nesto...

 

nenene to je good old al pacino... icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam ih slusao u junu prolse godine u budimpesti i svirali su najvise stvari sa prvog albuma (to je bilo mesec dana or so posto je izasao novi album)

ja sam prvo cuo people = shit od njih, onda nabavio iowu pa posle i sve ostalo, bilo je to davno ali i dalje najvise volim iowu, to je njihov najtvrdji i najmracniji album...

a sto se tice novog albuma mislim da je on naslabiji do sad, i nije mi jasno zasto ljudi toliko podrzavaju zaokret koji su napravili, oni se tim zaokretom utapaju u more neinventivnih i neoriginalnih bendova koji jedino imaju fantasticnu tehniku i nista vise, mislim te dve balade su stvarno fantasticne ali mnogo bendova moze da napravi dobru baladu, a jedan je bend koji je mogao da napravi disasterpiece, ako su te dve balade najsvetlije tacke albuma onda jebiga...

dalje, nisu oni samo izbacili psovke, nego jednostavno vise nisu toliko besni, ato je jos jedna stvar koja ih je ranije krasila, npr before i forget je dobra pesma ali je totalno izvaljena...

 

da im je ovo prvi album nikad mi ne bismo ni culi za njih... (imo)

Po mom misljenju text pesme duality upravo govori i objasnjava svakome kome se novi slipknot album ne svidja, o cemu se zapravo radi...mozda ne ceo text, ali vecina sigurno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slipknot od ostatka nu metal chopora odvaja jedna cinjenica da osim fanova tj. ljudi koji slusaju njihovu muziku imaju i gomilu idiota koji sebe nazivaju MAGGOT-ima i vise se uklapaju u profil fudbalskih navijaca (sem sto ne idu na utakmice nego na koncerte da navijaju za svoj tim - slipknot).... nadam se da nisam uvredio nekoga od prisutnih ovdi.... rolleyes.gif

 

 

a inache meni su Eyeless, (sic) itd. vrhunske pesme ali ne verujem da bih bio zadovoljan da su napravili jos takvih pesama na poslednjem albumu....

to sto su nove pesme drugacije ne ponistava njihov raniiji rad....

 

@zak - meni je 'slipknot' album mnogo mnogo mnogo mracniji od Iowe... iowa je brutalnija ali na neki besmisleniji nacin.... prvi je jeziv (tattered & torn, scissors....)

Evo mene si npr. veoma uvredio....ja bas gotivim te maggot people=shit fore, i ja sam jedan veoma ponosan maggot i zadavicu te slipknot-om kad te sledeci put vidim...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

icon_wink.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad sam cuo kako zvuci Corey-ev growl na vol3 mislio sam (nadao sam se) da je mozda s razlogom onakav kakav je iako mi na nekim lajvovima sa tog albuma nije delovalo tako, ali kad sam cuo live disasterpieces definitivno sam shvatio da nesto nije uredu sa njegovim glasom... covek jednostavno nemoze vise nista da izvuce kako treba, dok mu clean delovi idu relativno lakse.... bas me interesuje sta mu se to desilo sa glasom?!?!?!

Share this post


Link to post
Share on other sites

We just have to release the BLOOD INSIDE. It is running cold and the brain is receiving it and interpreting and transmitting again and again and again. It is making us sick. A baroque thing, beyond all good taste.

 

FOR THE RECORD

 

NO ONE WILL UNDERSTAND

WHAT IT IS ALL ABOUT

 

THE DEAD NAME

BACKWARDS

 

AMEN

 

IT JUST HAPPENED

A LONG TIME AGO

 

33 YEARS

 

AGAIN AND AGAIN AND AGAIN

WHAT IS IT ALL ABOUT

 

IT IS A PROMISE

OF A LIFETIME

 

NEVER RECORDED

user posted image

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...