Jump to content

Recommended Posts

Xe-None je Dance metal bend iz kirova u rusiji.sviraju jako lepu mesavinu densa sa metalom

 

clanovi

 

Lady Evilann (vocals),

Lexy Dance (vocals / programming),

Max (guitar),

Shulz (bass),

Newman (keyboards / programming),

P2D2 (drums).

 

evo njihovog albuma da skinete

 

 

Dance Metal [Rave]olution

Выпуск: 15.05.2008

Лейбл: RefLEXYa Records

Тип: LP

 

Трек-лист:

01 [Rave]olution

02 Angels

03 Digital Fucker A.D.

04 Decay Dance

05 Collapse

06 [Play]station

07 Amnesthesia

08 Day of the Dead

09 Slave On_Line

 

http://xe-none.com/DMR_hi.rar

 

Blood Rave

Выпуск: 18.11.2005

Лейбл: self-released

Тип: EP

 

Трек-лист:

01 All Exits Closed

02 Blood Rave

03 No Limits

04 Transgressing

05 Decay Dance

06 Stars

 

http://xe-none.com/m/Xe-NONE_2005_Blood_Rave_EP.rar

 

 

 

 

Angels

 

http://www.myspace.com/xenonerus

 

Zvanicni sajt benda

 

http://www.last.fm/music/Xe-NONE

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo treba pod industrial metal il stovec, ovdje ne sigurno!

Vec sam izrazio misljenje o ovima!

Zivio dance devedesetih i prve polovice 00.

Colonia, Karma, ET, Kasandra, Super Silva, Senna M., etc. :rockdevil: i na to dodaj Bodome, Norther i ekipu... pa sve do Possesseda, Asphyxa, Pestilencea, Eucharista i dr. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ti imaš ozbiljan problem my frind

 

da ali ti slusas stvarno gej muziku sada bas gledam tvoj last fm, 69 eyes,norther,placebo,wasp,ozi ozborne,hanpi rocks,motly crue i sto je najgore him,cof i cob.ja bi se ubio od sramote da slusam tako gej muziku.ovaj bend xe-none mi se svidja zato sto unose nesto novo u metal i zato sto se i ne trude da budu nesto "truu" opasni metalci.i zvuk im je super i orginalan,ali sta da objasnjavam nekome ko slusa cof

Share this post


Link to post
Share on other sites

da ali ti slusas stvarno gej muziku sada bas gledam tvoj last fm, 69 eyes,norther,placebo,wasp,ozi ozborne,hanpi rocks,motly crue i sto je najgore him,cof i cob.ja bi se ubio od sramote da slusam tako gej muziku.ovaj bend xe-none mi se svidja zato sto unose nesto novo u metal i zato sto se i ne trude da budu nesto "truu" opasni metalci.i zvuk im je super i orginalan,ali sta da objasnjavam nekome ko slusa cof

 

Tesho, nema tu veze dal je neko troo ili ne, meni je ovo grozno. Sve je loshe u ovoj grupi pochevshi od pevanja, sviranja , ideje.... nema tu nicheg interesantnog, a kolko veshtachki i grozno izgleda ova kombinacija trensa i metala to necu komentarisati. Ako mislish da sam troo opasan metalac zato sto kazem da je Xe-None bezveze, onda jebiga jesam.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tesho, nema tu veze dal je neko troo ili ne, meni je ovo grozno. Sve je loshe u ovoj grupi pochevshi od pevanja, sviranja , ideje.... nema tu nicheg interesantnog, a kolko veshtachki i grozno izgleda ova kombinacija trensa i metala to necu komentarisati. Ako mislish da sam troo opasan metalac zato sto kazem da je Xe-None bezveze, onda jebiga jesam.

 

pa nije uopste,na onom uzivo snimku ona pevacica bas opasno peva.a takodje imaju jako dobre melodije i spotovi su im lepi/a vestacki i treba da bude jer je citava dens muzika po prirodi vestacka i tako i treba da zvuci mesavina metala i densa.nije uopste grozno vec je u pitanju metal bend koji sam cekao.cekao sam da neko pomesa dens sa metalom a to dobro zvuci i oni su to uradili.ti kazes da oni ne valjaju jer si previse vezan emotivno za svoj standarni metal do te tacke da ti smeta kada neko uradi nesto kreativno.moras da shvatis da bez kreativnosti i inovacije metal nebi ni postojao pre nego sto odbacis neki metal bend zbog toga sto zvuce malo drugacije od ostalih bendova

 

Tešo, ajmo ispočetka. Zeppelin, Purple, Sabbath, zatim Maiden, Priest, Saxon.

 

sve od pomenutog sam slusao i za nesto mislim da je odlicna muzika a za nesto mislim da je djubre.ali kakva poneta danas takvih bendova??danas je 2009 i njihovo vreme je proslo i ne treba se loziti na njih bez potrebe.ovaj bend xe-none je glas buducnosti metala

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

da ali ti slusas stvarno gej muziku sada bas gledam tvoj last fm, 69 eyes,norther,placebo,wasp,ozi ozborne,hanpi rocks,motly crue i sto je najgore him,cof i cob.ja bi se ubio od sramote da slusam tako gej muziku.ovaj bend xe-none mi se svidja zato sto unose nesto novo u metal i zato sto se i ne trude da budu nesto "truu" opasni metalci.i zvuk im je super i orginalan,ali sta da objasnjavam nekome ko slusa cof

 

placebo volim najviše na svetu, him su mi stara ljubav, sad ih retko slušam, cof i ne volim. možda pesmu, dve. moraš malo bolje da zagledaš. imam svestran ukus, tako da volim i 80te i gothic i black i industrial.

"troo" metalci su najgori i mrzim ih jer misle da su najpametniji na svetu, kao na pr. ti. nauči da budeš tolerantan i poštuj svačiji muzički ukus.

zbog bendova kao što su xe none metal je postao hibridan i jadan. zato ih ne volim

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iskreno se nadam da nije.

 

bolje ovo da bude buducnost nego ono djubre od bendova koje ti slusas,tipa lamb of god,korn i slicna nu sranja

 

Ako je to buducnost, prelazim na acid jazz

 

acid jazz je super pravac jazz muzike,nisam nesto sada toliko upoznat sa njim kao ni sa jazzom generalno ali deluje ok

Share this post


Link to post
Share on other sites

bolje ovo da bude buducnost nego ono djubre od bendova koje ti slusas,tipa lamb of god,korn i slicna nu sranja

Hmm, vidim, razumes se u kvalitet. Al' dobro, odavno imam formirano misljenje o tebi, nije problem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

placebo volim najviše na svetu, him su mi stara ljubav, sad ih retko slušam, cof i ne volim. možda pesmu, dve. moraš malo bolje da zagledaš. imam svestran ukus, tako da volim i 80te i gothic i black i industrial.

"troo" metalci su najgori i mrzim ih jer misle da su najpametniji na svetu, kao na pr. ti. nauči da budeš tolerantan i poštuj svačiji muzički ukus.

zbog bendova kao što su xe none metal je postao hibridan i jadan. zato ih ne volim

 

ja sam stvarno voleo album "sleping with ghosts" od placeba kada je izasao.i jos uvek ga volim.samo sto je placebo postao sranje posle toga.ok lepo sto ne volis truu metalce to je super.ali ajde mi objasni zasto je metal postao jadan zbog bendova kao sto je xe-none kada su xe-none jedini bend koji svira ovaj pravac.govoris kao da postoji 5000 dance metal bendova i da je to unistilo metal.nije mi uopste jasno.metal je unistilo gomila bendova koji zvuce svi isto,narocito u melodik detu i modernom metalu.ali xe-none ne zvuce isto.oni zvuce drugacije i na taj nacin se bore da ostane barem malo orginalnosti u metal muzici

Share this post


Link to post
Share on other sites

danas je skoro nemoguće smisliti nešto originalno u muzici. svi uglavnom spajaju različite žanrove. ovo je mnogo loša kombinacija (stvarno ne podnosim muziku iz 90ih). shvataš li u šta se metal pretvorio. koliko samo ima podžanrova. svaki novi bend koji se pojavi smisli neki novi nemogući žanr. i to još više deli ljude. želudac mi se prevrne kad čujem kako se neko svadja oko toga da li je bolji nu metal ili metal core!!! to su gluposti

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dr. Iggy na distorziji... :puke:

 

sto to je bas super,ja samo cekam ivana gavrilovica na distoriziji i onda cu biti zadovoljan tim metal zvukom

 

danas je skoro nemoguće smisliti nešto originalno u muzici. svi uglavnom spajaju različite žanrove. ovo je mnogo loša kombinacija (stvarno ne podnosim muziku iz 90ih). shvataš li u šta se metal pretvorio. koliko samo ima podžanrova. svaki novi bend koji se pojavi smisli neki novi nemogući žanr. i to još više deli ljude. želudac mi se prevrne kad čujem kako se neko svadja oko toga da li je bolji nu metal ili metal core!!! to su gluposti

 

muzika iz 90tih je zakon.jednostavno ima takvu poletnu energiju.i krivo mi je sto nema dovoljno bendova koji mesaju dens 90tih sa metalom,pankom ili hardcorom.mislim da je to dobitna kombinacija.ja nemam nista protiv njihovih novih podzandrova,ja volim nove zandrove.problem je u tome sto njihovi novi podzandrovi se ne razlikuju od starih.problem je sto je metal previse ucmao i sto svi prave istu staru dosadnu muziku i nema inovacije.zato je potrebno mesati pravce,eksprementisati i probati stvarno stvoriti nove pravce muzike

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...