Jump to content

Led Zeppelin


Varda

Recommended Posts

Ova diskusija se od Zeppelina pomerila ka Plantu solo (bar koliko ja pratim)...bila sam na Exitu samo zbog njegovog nastupa...a i videla sam par puta na RTSu da su pustali (cudi me kako se ovi iz Exit tima ne sete da naprave neki DVD...cccc....eto im nacina da zgrnu jos neke pare)...

Elem, sta ono htedoh reci?

Cak i ako cika Plant djedo ne treba to poistovecivati sa Zeppelinima...Na Exitu me je najvise nerviralo to sto su svi skakutali i veselili uz Zepp pesme a onda kad on krene neku svoju solo svi se kao smore i bleje cekajuci opet neki poznati hit... (mislim da sam vec smarala sa ovim komentarom) ali poenta je jasna

GROW UP!!! I raskrstite sa nostalgijom (mada je tesko da bilo ko ovde moze bolovati od nostalgije s obzirom da smo rodjeni malo kasno za Zepp eru)

 

:pivopije:

Edited by Paklena

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Black Gruja
Blac Sabbath je metal! :da:

 

Led-Zeppelin je hard rock! :da:

 

To je to! :da:

 

To sam i ja rekao milijardu puta, ali posto se danas uzima sve sto pise na wikipedi-i zdravo za gotovo

poceo i ja tako da Led Zeppelin zovem metal bendom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa i na autobusu pise DELTA BANKA pa ne dele pare kad udjes.

 

e pa jbg...

 

ja sam ovo vec rekao, samo mi moderator obrisao, niko ne može reći šta je šta tj. koji žanr neki bend svira :evotigana: !

jedno je sigurno: i Black Sabbath i Led Zeppelin su začelnici metala! :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad kad nabroja sve te pesme setih se kako sam procitala neku recenziju nekog stranog novinara/publiciste "uspeh LZ bazira se na izrazito sovinistickim tekstovima pesama"...

ne znam da li ste ranije diskutovali ili razmisljali o tome (ovo je moj pokusaj da prekratim svadju ko je bolji bend, ako se takve svadje na forumima uopste mogu prekratiti)

da se odmah razumemo, to sto sam zensko ne znaci da se bunim protiv tekstova, samo iznosim cinjenicu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa u poredjenju sa mnogim drugim rock bendovima oni i nisu bili toliko u tom fazonu i imali su dosta drugih vrsta tematika ali to je vec stvar poredjenja. Dakle, mislim da ima tih elemenata ali da to i nije bas glavni razlog njihovog uspijeha.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa u poredjenju sa mnogim drugim rock bendovima oni i nisu bili toliko u tom fazonu i imali su dosta drugih vrsta tematika ali to je vec stvar poredjenja. Dakle, mislim da ima tih elemenata ali da to i nije bas glavni razlog njihovog uspijeha.

 

ne ne ne nisam ni mislila da im je to glavni razlog uspeha...kazem jedan od...zapravo to je nekako sastavni element svih velikih hard rock hitova:)

demantujteme ako gresim slobodno:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

"svadjali" smo se pa nam je zato rekao... :rolleyes::rolleyes:

 

... a i ja sam postavio sliku mog pitona... :da:

 

:pivopije:

 

ajd za ''pitona'' (mada ne znam kad si ga stavio :) ) ok, mada i to je bila zajebancija hehehe

 

 

@ LazaGNR

 

Lazo majstore uopšte se ne svađamo, samo se zasmejawamo do suza :):pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne ne ne nisam ni mislila da im je to glavni razlog uspeha...kazem jedan od...zapravo to je nekako sastavni element svih velikih hard rock hitova:)

demantujteme ako gresim slobodno:)

 

Jeste vazan elemenat. Mozda to i nedostaje novim bendovima. ALi LZ su dosta zalazili i u neke duhovne i misticne teme.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeste vazan elemenat. Mozda to i nedostaje novim bendovima. ALi LZ su dosta zalazili i u neke duhovne i misticne teme.

 

uglavnom :rockdevil:

npr. 4 znaka sa četvrtog albuma, niko nije znao šta znači Zoso znak :confused:

Edited by whirligig

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...