Jump to content

Nirvana


Narsil

Recommended Posts

Nisam to ja , to je familija.

 

Sto se tice da nisam metalac, naravno da nisam u onom smilsu u kome sam bio pre 20 i kusur godina zato kazem da gledam objektivnije nego tada na stvari.

 

Aca Lukas je zgrtao pare i tada.

Kenji vest je masonski mamlaz.

 

Nevermind...koliko iskrenosti ima u tom albumu ?

Edited by Tomba La Bomba

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dovoljno. Sigurno više nego u npr. Hemerfolovom ''Crimson Thunder''. Ako je Kurt bio bolid, a Novoselić još veći bolid, ne mora da znači da im je i muzika koju su pravili bila bolidna. Ja na prste jedne ruke mogu nabrojati full iskrene ljude, zašto bih se tek onda opterećivao oko iskrenosti albuma?

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Moje vreme tek dolazi.

 

2.Ja nisam metalac zato sam i objektivan i objektivno gledam na ovakve bendove

 

3 Nirvana metal ? Hendriks i Dzenis metal ? Objasni taj nonsens !!!

ko je bre rekao da je nirvana metal?i koji moj posecujes temu kada ti se ne svidja bend?da nisi malo atensn hor?

 

objektivan si do mojega,veze nemas...

 

 

vreme tvoje je proslo u onom trenutku kada je i pocelo...

 

 

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dovoljno. Sigurno više nego u npr. Hemerfolovom ''Crimson Thunder''. Ako je Kurt bio bolid, a Novoselić još veći bolid, ne mora da znači da im je i muzika koju su pravili bila bolidna. Ja na prste jedne ruke mogu nabrojati full iskrene ljude, zašto bih se tek onda opterećivao oko iskrenosti albuma?

 

 

zato sto sa neiskrenim ljudima se neces druziti a neiskrenu muziku neces slusati.

 

ko je bre rekao da je nirvana metal?i koji moj posecujes temu kada ti se ne svidja bend?da nisi malo atensn hor?

 

objektivan si do mojega,veze nemas...

 

 

vreme tvoje je proslo u onom trenutku kada je i pocelo...

 

 

 

 

Pa ti si pominjao kako ja pricam oo iskrenosti metala pljujuci sve sta je bolje...a ja ne pricam o iskrenosti metala nigde vec svuda pricam kako je bilo i sta je olosh radio mi sta je prodavao klincima.

 

Isto i Nirvana...SLUSHAO SAM JA SINE NIRVANU ONDA KAD JE TREBALO.

zato sam sada objektivan prema njoj i njenim clanovima.

 

Sto se vremena tice...oces da ga izmeris ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

opet baljezgas...slusao si nirvanu kada je trebalo?sta to treba da znaci?da se muzika slusa samo zato sto je popularna,a ne zato sto je dobra?gde si bre objektivan,boli me bre kurac da li su narkomani ,da li su se jebali u dupe...njihova stvar,pravili su dobru muziku koja je ostala i do dana danasnjeg...jebe mi se da li su iskreni i da li su pomagali decu po africi...sta treba da izmerim?vreme od kada je tvoje vreme pocelo i kada se zavrsilo?pa nema nista,apsolutna nula...

Share this post


Link to post
Share on other sites

opet baljezgas...slusao si nirvanu kada je trebalo?sta to treba da znaci?da se muzika slusa samo zato sto je popularna,a ne zato sto je dobra?gde si bre objektivan,boli me bre kurac da li su narkomani ,da li su se jebali u dupe...njihova stvar,pravili su dobru muziku koja je ostala i do dana danasnjeg...jebe mi se da li su iskreni i da li su pomagali decu po africi...sta treba da izmerim?vreme od kada je tvoje vreme pocelo i kada se zavrsilo?pa nema nista,apsolutna nula...

 

Nemoj tako, mislis da ljudi nece pamtiti njegovo baljezganje po forumu za jedno 20 godina?

Vreme ce pokazati ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

to znaci da sam ih slusao od pocetka.

a pnda sam uvideo kakva je to prevara od benda.

 

 

 

sta su oni tolio uradili da se ti tako skenjas u njih?nisu ti poslali cestitku za novu godina,a ti njima poslao za bozic,pa si se skenjao sto ti nisu uzvratili?koga bre boli kurac kakvi su oni kao ljudi ako je muzika dobra...pa necu sa njima ziveti...znaci da ih nisi slusao jer ti se svidjaju,vec je tada bila fora da ih slusas...

Nemoj tako, mislis da ljudi nece pamtiti njegovo baljezganje po forumu za jedno 20 godina?

Vreme ce pokazati ...

 

tipujem na 20 sekundi...toliko treba da se zaborave gluposti koje pise...

Share this post


Link to post
Share on other sites

svaki album sam cuo pre 20 godina maltene po 1...i dovoljno je...na to mislim ...aktivno se sa njima nisam zamlacivao.

 

sta mi smeta...ne svidja mi se ...sta je potrebno vise da navedem? citaj moj prvi post na ovoj temi i sve ce ti biti jasno.

 

cela sijetl scena je prevara.

Edited by Tomba La Bomba
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 8 months later...
  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...