Jump to content

Zavođenje


Bata Trokrilni

Recommended Posts

Guest HEFEST

Zao mi je sto se toliko skepticni i ironicni. Ja sam vam rekao sta sam imao, a vas je problem kako cete to shvatiti. Samo znajte da je to moguce jer se eto meni desilo. Zakleo bi se na knjizi Rogera Zelazny-a ako bi vam to pomoglo da shvatite. To nije jedini moj slucaj muvanja u busu, ali jeste jedini seks. Verovatnoca da se to ponovo desi je stvarno zanemarljivo mala.

 

Shame!!! :cry:

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo je bilo 2001. godine i tada su i 27E bili krsevi. Mozda ne svi, ali neki sigurno. I nisam siguran da li je A ili E. Veca je verovatnoca da je A jer sam sa njim cesce isao.

Свака теби част ако си се са 19 афирмисао као јебач по бусевима! :);)

 

no, no, an empty hole ;)

А "empty hole" настане кад се извади "eye of glass", зар не?! :confused:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest HEFEST
Свака теби част ако си се са 19 афирмисао као јебач по бусевима! :);)

 

 

А "empty hole" настане кад се извади "eye of glass", зар не?! :confused:

 

 

2001/2002. Prva godina faksa. Hajduk u Beogradu. Hehehe!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam jednom u zivotu prisla decku i to je bila katastrofa...Bila sam mrtva pijana (a inace ne pijem), ortakinje su me potpaljivale u fazonu 'plavusi niko ne moze da odoli'...U pitanju je bio lik koga sam videla na zeleznickoj stanici i po odeci (cokule i fajerka na 50 stepeni) zakljucila da ide tamo gde i ja, tj. na Pitere, i u glavi prozivela susret Ane Karenjine i Vronskog... Prisla sam mu jedva,teturajuci se, ali sam uspela da kazem "veceras hocu da se ljubim sa tobom'...decko me je pogledao i rekao 'Molim?' Ja sam onda kao kreten povikala (nadjacala sam i debelog Pitera) 'Hocu veceras da se ljubim sa tobom'. Lik je bukvalno odskocio i rekao "ja imam devojku'... Posramljeno sam spustila glavu i rekla "Izvini''... Ali tu se prica ne zavrsava...Nakon 7 ili 8 meseci izadjem u KST da se vidim sa drugom, kasnije deckom, koji radi tamo i on mi kaze ''E sa drugom sam iz Slovenije"...Ja pridjem kad ono ni manje ni vise taj lik!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Celo vece sam se krila iza mog druga...Ali mislim da me taj Slovenac nije prepoznao jer je bio pijan a i ja sam skratila kosu i ofarbala se u plavo... Posle sam priznala decku za moje nesrecno muvanje a on mi je rekao kako mu je taj lik pricao da ga muvala neka plavusa i da mu je zao sto to vece nije bio sa mnom jer ga je riba ostavila posle dva dana... Eto kako je svet mali8...posle mi je bivsi decko rekao kako slovenac dolazi u Srbiju za novu godinu...naravno da nisam htela da slavim sa njima...dakle naravoucenije...nikada ne prilaziti momcima...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest HEFEST

Takve akcije su veoma rizicne zbog side i ostalih sranja. Da je bila neka onako ja bi rekao izvini ali drugi put. Ova riba je izgledala zdravo kao ruzin pupoljak, cista i fina, a obline na sve strane. Ma cista perfekcija u fizickom smislu. Nismo nista pricali sem par reci koje smo saputali tako da ne znam kakva je bila sto se tice mentalnog sklopa. Komunikacija izmedju nas je bila u fazonu pomeri se malo, aj sad ili aj brze, aj sporije i tako. Plavusa rasna ozenio bi je odma sada.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo da su autobusi bili raspad 2001 i da nisu imali ni svetla unutra je tacno u velikom broju slucajeva-tako je bilo sve do koju godinu kada su zamenjeni ovim novim-ja sam 2000 dosao u Bg i vozio sam se dosta cesto upravo sa takvim raspadima :da:

E sada moguce da je i bus bio pun pogotovu uvece i ako je to bio zadnji polazak-obicno su busevi u tom terminu skoro dupke puni,kao i nocni ;)

Dakle skripi jedino da je bilo penzosa dosta,jer ih obicno u tim sitnim satima ima vrlo malo,vecinom je to mladji svet ;)

Edited by Full_Metal_Yakuza

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam jednom u zivotu prisla decku i to je bila katastrofa...Bila sam mrtva pijana (a inace ne pijem), ortakinje su me potpaljivale u fazonu 'plavusi niko ne moze da odoli'...U pitanju je bio lik koga sam videla na zeleznickoj stanici i po odeci (cokule i fajerka na 50 stepeni) zakljucila da ide tamo gde i ja, tj. na Pitere, i u glavi prozivela susret Ane Karenjine i Vronskog... Prisla sam mu jedva,teturajuci se, ali sam uspela da kazem "veceras hocu da se ljubim sa tobom'...decko me je pogledao i rekao 'Molim?' Ja sam onda kao kreten povikala (nadjacala sam i debelog Pitera) 'Hocu veceras da se ljubim sa tobom'. Lik je bukvalno odskocio i rekao "ja imam devojku'

 

Trebalo je da ga to pitaš u autobusu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest HEFEST
Ovo da su autobusi bili raspad 2001 i da nisu imali ni svetla unutra je tacno u velikom broju slucajeva-tako je bilo sve do koju godinu kada su zamenjeni ovim novim-ja sam 2000 dosao u Bg i vozio sam se dosta cesto upravo sa takvim raspadima :da:

E sada moguce da je i bus bio pun uvece ako je to bio zadnji polazak-obicno su busevi u tom terminu skoro dupke puni,kao i nocni ;)

Dakle skripi jedino da je bilo penzosa dosta,jer ih obicno u tim sitnim satima ima vrlo malo,vecinom je to mladji svet ;)

 

 

To za penzose je neko dodao u sprdnji. Ja nisam pominjao penzose mada ih je bilo tu i tamo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mene je jednom davno jedna riba u prepunom GSP-u tako lepo odradila da mi je to najdraza seksualna uspomena u zivotu. Ja stao lepo iza nje, a ona u minicu. Riba kao puce. Predobra za mene. :mrgreen: Ljudi samo ulaze pa se mi sve vise stiskamo. Riba se okrenula na momenat i pogledala onako jebacki. Malo potom poce da trlja buljom o moje prepone i tako se desi seks u busu. Nista nisam morao specijalno da radim. Riba je celu pricu sama vodila, a ja sam se trudio da joj olaksam. Kada je bilo gotovo riba se samo nasmeja i izadje na jednoj stanici ne osvrnuvsi se. Ja sam bio sokiran(prijatno) da tako nesto moze da te zadesi i u ovoj sugavoj zemlji. Takve stvari sam vidjao od raznih kalastura, ali od ribe sa ovakvim andjeoskim licem nisam. Nekada je zivot stvarno lep!!!

 

 

A kad si se probudio, na tebi baba Milka iz susednog stana?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...