Jump to content

Uređenje enterijera


Zen

Recommended Posts

21267469_10213764386842932_1121805541_o.jpg?oh=566f768472347f5db187f7d0457f479a&oe=59ABDB3F

 

Sta mislite o ovakvoj polici? Zena radi u poslednje vreme dosta sa parametarskim dizajnom, u sustini ova polica je modularna i moze da se "nadogradjuje" samo pomeranjem slajdova i par klikova prilikom izrade (tj rada na modelu). A ovi beli delovi police sa rupicama su u sustini delovi za osvetljenje, koji se rade sa LED stripovima i IoT konekcijama, zavisno od atmofere koju zelite u sobi, par klikova na aplikaciji i menjaju se boje itd.

Edited by ShinigаmY

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bradilko, a hoćeš li ih sam čistiti kada se uprljaju? :bigblue:

Jeste staklo lepo vizuelno, ali je preteško za održavanje pogotovo ako si negde u prirodi ili ima konstantnih izmena u vremenu.

 

Shinigamy, forma deluje simpatično ali i zavisi šta ćeš sve držati po policama osim knjiga, mene bi bio strah da tu negde izložim ploče. Detalj sa LED lampama može biti super, drugar je nešto slično napravio kod sebe, uzeo je razne skenove iz Berserk mange, i ispod svakog panela postavio različitu boju svetla i onda nastaje disko/berserk ludnica. :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

jedan šmrk bajo moj i rešen problem :haha:

uostalom ako ću imati para za takvu egzibiciju, imaću i da platim nekom spajdermenu da izglanca :D

 

koncept ovih polica mi se uopšte ne sviđa, nit funkcija, nit urednost, nit estetika, ne vidim šta je "pisac hteo da kaže".

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...