Jump to content

Najjebozovniji muškarci


Brynhildr

Recommended Posts

@Twisted

 

:haha:

 

e jebiga sad..

 

 

ne znam kako se zvala emisija,ali se eksperiment u njoj sastojao iz toga da Amazonski piton i on stegnu plasticnu lutku sa senzorima za merenje pritiska i da se posle meri jachina stiska pitona i Emelianenka..

 

pogodite ko je imao jachi stisak?

Edited by april ethereal

Share this post


Link to post
Share on other sites

Talvi, jel' to isti čovek :haha:

 

'De ga nadje...Stvarno je car.

 

E pa gde sam ga našla.... Priča ide ovako. Nisam tad znala reč poljskog i ja šta ću iz dosade skidam fond reči sa te-ve-a i polako kapiram. Gledala sam Strong Men i reklame jer je tu bio ograničen fond a moglo se i povezati relativno lako šta se kako kaže. :haha: i tako ja videh Mariuša i oduševih se čovekom, jer verovali ili ne, on je inteligentan! Osim što strateški "igra" (ako se u Strong Menu išta može nazvati "igrom", he) i pobija protivnike na bezobrazno male razlike, završio je dva faksa i u realnom životu ume lepo i da govori osim što nosa metalne kofere punjene betonom okolo.

 

Armiranim.

 

 

Onaj Rus iz Ultimate Fight-a bi ga prepolovio za cirka 13 sekundi.

 

 

Verujem, ali nije on borac, taj ti je snagator. :haha: Klade valja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Verujem, verujem... :haha:

 

nego.

 

 

Ne mogu da se odlučim da li bih Marijušu stavila kesu na glavu ili bih mu možda telo obukla u džak... Hmmm... faca je prava poljska čistokrvna geačka, ali ajd' mož' da prođe s obzirom na zajebat pogled, dakle telo ide u eliminaciju :P

 

Prvak u Strong Menu, Poljak Marijuš Puđanovski, hellyeah

mariusz-pudzianowski.jpg

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa to ti kažem, ja ne volim uopšte.

Od početka sam ga postavila na ovu temu radi zezanja :P

 

 

Inače tip je 'ladno moje godište (mada izgleda jedno 6-7 godina stariji) i završio je dva fakulteta. Osim što je prvak sveta.

 

Da kuva, oprostila bih mu te overdone tricepse.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...