Jump to content

Perfect World


Rle

Recommended Posts

Ova igra weoma poseca na WOW ali ima nekih dosta kul stvari koje je chine jedinstvenom i orginalnom .

 

- besplatna je i ako moze da se kupuju stvari sve se moze zaraditi tokom igranja uz malo truda svakog dana .

- prva igra u kojoj mozesh da letish gde god stignesh i borish se pritom .

- wow u odnosu na pw izgleda kao crtani za dechicu

- borbe su realne , niko vas ne ogranichava da sa svojom gildom zauzmete ceo svet i ubirate novac od taksi . znachi ratuje je se za zemnju , igrachi se ubijaju i kolju i bez arene koja postoji .

- imaju modni detalji kao shto je pravljenje urnebesno smeshnish likova ili kupovina odela cipela i svakojakog bling blinga o yeah

-lvling je paklen znachi pichi se do 105 lvl a to ce uskoro da se poveca tako da malo igracha stvarno dostize max u igri .

-takodje dozvoljena je , chak i pozeljna, pakelna muvachina koja moze da se krunishe i brakom sa sve vatrometom picem klopom i svatovima .

 

Rlle kao jedini predstavnik troo metal scene na Perfect World-ovom serveru naravno ima svoju gildu . Zove se METALHEAD i svako ko voli metal muziku obitava tu ili ce obitavati . Ima nasha gilda imena EXIT u kojoj ima nashi ljudi ali vecinom folkerke i denseri koji blage veze nemaju shta je to EXIT festival i koji bi najradije videli ZVEZDE GRANDA gildu .

 

Bacicu par linkova da znate gde da skinete igru jer ima vishe verzija igre i razlichitih servera . Ovaj link je za malezijanki server koji i najbolji jer je tu igra i nastala .

Bitno je to da skinete igru sa linka ispod da bi bili na istom serveru samim tim i igri .

 

http://www.perfectwo...ads-clients.asp

 

Kad skinete svih 9 delova i instalirate 2.2 giga imacete oko pola sata update-a kad startujete game client i posle toga moze da se igra .

 

Ima 3 rase po 2 vrste likova znachi 6 ukupno nahcina da nekoga sabijete . Svaki lik je koristan a zajedno svih 6 najbolje se dopunjuju kada su situacije komplikovane . Mozda to nije puno likova ali svaki lik ima 3 nachina na koji mize da igra tako da skoro da ima dosta raznolikosti . Opshirnije mozete prochitati na oficijelnom forumu shto vam savetujem jer iznenadicete se sa nekoliko detalja odmah na pochetku igre i dobro je da znate shto vishe i uvek chitate forum u vezi onoga shto vas tangira.

 

http://forum.perfect...om.my/index.php

 

Toliko za sada . Ako krenete da igrate kontaktirajte me u popodnevnim i vechernjim chasovima . Samo kucajte u chat prozoru /Rlle i poruku neku. / je znak da meni direktno shaljete pm tako da cu sigurno prochitati .METALHEAD gilda za sada ima 16 chlanova od pochetnika do 66 lvl , Rlle je 57 lvl sa tendencijom rasta .

Edited by Rle

Share this post


Link to post
Share on other sites

Greshke su sastavni deo pisanije koje je sachinjeno u momentu pozude istrasti . Neke greshke sam ispravio ali mislim da svako moze da shvati o chemu je rech i da mu nije potreban prevodilac a vi koji ne mozete vi se jebite . Znam i da hocete ali ne samnom na zalost ili srecu jer ima vas svakakvih .

 

Tema je takva kakva je i mrzi me da ispravljam i ishchitavam sve zato ljudi koji ste voljni i razumete moj shvrakopis javite se da pa igramo .

 

Samo neshto sma izostavio tako pishem i u igri znachi hitro i vispreno i uvek nalozeno kako baratam tastaturom pakleno kvalitetno .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je wow prijatan bas zbog njegove cartoon grafike :)

 

ne volim ove free mmorpg, uvek imas mogucnost da kupis neke uber items i brze napredujes, sto ostavlja nas obicne smrtnike... daleko iza.

il free za sve (pa nek stave reklame), il nek svi placaju!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brate ovakvih korejskih besplatnih grindfestova ima mali milion...

 

Najozbiljniji a potpuno besplatan MMO je Runes of Magic, s tim što i on ima probleme jer su ovi što kupuju iteme za prave pare do jaja imbalansirani u odnosu na sirotinju...

Edited by voodoo_

Share this post


Link to post
Share on other sites

Igra je VRH! Podsjeća na WoW, ali je besplatna i to je dobro u odnosu na njega. Trenutno namam dovoljno vremena da bih je igrao, ali valjda će uskoro biti i još kad uvedem ADSL.

Rle na kom si tačno serveru? Jer ih ima 5 pa da znam.

 

Da ne bih morao opet da instalirash igru bitno je da je skinesh sa mog linka znachi u delovima (ima ih 9) a ne direktno preko game clienta .

Tih 5 servera nisu povezani sa nasha 2 maleziska . Imamo DELPHI i ORACLE server koji ce usrkoro da je ujedine u jedan.

 

Jedina razlika izmedju nas i njih koji imaju para za ovakve zanimacije jeste shto oni mogu brze da izucha crafting jer mogu da kupe sirovine a mi ih skupljamo . Mogy i da odmah kupe najbrze letelice i petride=ove a mi smo spori i generealno su bezbrizniji u iganju . Mada nama ide na ruku to shto takvi liko pojma nemaju shta su radili i gde su bili jer su sve na brzinu pokupovali takodje nemaju srtpljenja da igraju kavalitetno poput nas bednika .

 

Uvek ce biti jachi bednik na 105 lvl od nekog bogatasha koji je pokupovao sve .

Jer bednik krv pisha a drvece vene a bogatash kitu drvi dok drvece stenje ! upamtite to !

 

Josh neshto da dodam postoji samo neki itemi koji mogu da se kupe znachi najjache stvari moraju da se zasluze i dobiju strpljenjem .

 

I josh neshto ! Visoki lvl su svi bogati posebno oni koji imaju osvojene teritorije jer dobijaju novac od proreza , mislim poreza

 

Cene su ovakve 1 milion para je 0.34 dolara .za kupovinu itema i svega potrebno je prebaciti pare u cubi gold , to se radi u igri .

1 cubi gold varira oko cifre od 700.000 . kazem varira jer je on kupuje u aukciskoj kuci . za najbolji leteci mach meni kao choveku madjionicharu treba 119 cubi golda znachi oko 80 milion para shto je oko 20 dolara , to nije skupo toliko da i mi bednici nemozemo ako se ukaze potreba da ga kupimo.

ja sam krenuo drugim pute , kopam rude i prodajem vec imam oko 10 cubi golda.

Edited by Rle

Share this post


Link to post
Share on other sites

moram ti priznati da sam igrao wow ali nisam puno .

ovu online senzaciju sam odabrao posle detaljne pretrage mmorpg = ova i nisam pogreshio svaki kvalitetan bednik je tamo i poneka kasica prasica .

josh mi je smeshno za sta sam placa i u kojim lancima bio u wow-u gde bukvalno samo gridnujem i gledam belo u gilde sve dok ne dodjemo u arenu .

 

wow je recimo serija bolji zivot a pw je jebena shpanska sapunica puna prevrata , spletki , stresa i sexa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brate mili, ovo nije nikakva senzacija :)

Ovakvih igara ima pun kurac, istočna Azija je raj za proizvođače takvih igara jer mali hrčci odande po ceo dan samo sede i grinduju i namiču pare sebi i drugima. Mislim ti porediš WoW i PW, to su babe i žabe, niti je ista ciljna grupa niti je isti koncept. Još jednom, igara kao što je Perfect World ima kolko oćeš, ovo nije nikakva senzacija, nego si ti nov u priči pa si oduševljen.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brate ovakvih korejskih besplatnih grindfestova ima mali milion...

 

Najozbiljniji a potpuno besplatan MMO je Runes of Magic, s tim što i on ima probleme jer su ovi što kupuju iteme za prave pare do jaja imbalansirani u odnosu na sirotinju...

 

grindfest nije i to mu daje shmek . svaki lvl dobijash radeci zadatke jer tu se krije pravi exp i sp kao i rep poeni i culti poeni .

 

naravno misije jesu takve da morash mngo kripova da sabijash ali radeci to od njih ispadaju stvari za druge zadatke.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brate mili, ovo nije nikakva senzacija :)

Ovakvih igara ima pun kurac, istočna Azija je raj za proizvođače takvih igara jer mali hrčci odande po ceo dan samo sede i grinduju i namiču pare sebi i drugima. Mislim ti porediš WoW i PW, to su babe i žabe, niti je ista ciljna grupa niti je isti koncept. Još jednom, igara kao što je Perfect World ima kolko oćeš, ovo nije nikakva senzacija, nego si ti nov u priči pa si oduševljen.

 

 

znam da ih ima ima i i veshe od punoga ,nabreklog kurca ali ova se izdvaja .

 

meni lichno buduci da sam igrao i wow i pw , pw je bolji jedina mana mu je shto nema proshirivanja mape mada i to ce uskoro da bude.

nemoj da seresh o igri koju nisi igra a pogotovu o wow za koji uredno izdvajash pare i grindujesh.

kad budesh igrao onda reci koju a ovo je moje mishljenje i moja tema i moja gilda SVE JE MOJEEEE MOJE MOJEEEEEE :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ја сам играо (играм) Tales of Pirates. НИсам је укључио већ пар дана јер ме је музика сморила жестоко. У почетку је деловало интересантно, попут игара које су раније постојале (графички), а онда видиш да сви само нешто продају и купју преко World Trade центра... Ипак имам циљ, а то је да набуџим свог хероја до краја, када сам већ почео, као и да завршим интересантне quest-ове.

 

Упознао сам сто дванаесто-годишњака (посебно за ону особу што јој смета gрaмaтiк4). Пола њих је из Бразила, пола из Малезије...

 

Шта раде, бре, тамо у Малезији?

 

 

 

Мени је мука од MMORPG игара, јер никада не могу да нађем неку екипу или је потребно ПРЕВИШЕ времена да се достигне нешто одређене (а ја нисам познат по свом стрпљењу нити сам у стању да играм само сат времена неку игрицу).

 

Иначе свима препоручујем да прво провере да ли постоји неки емулатор сервера помоћу ког је могуће играти игрицу offline (чисто ето тако намерно за све оне који би се питали ''због чега то'') како би у GM варијанти открили како и шта, које су могућности, какви су ајтеми итд.

 

MMORPG игрицама фали нешто...фали им нека срж коју не могу да опишем најбоље...да ли је до приче или до нечег другог, до FMV секвенца или...м не знам, али знам да их има мали милион само на IGG-у.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 9 months later...

Wizard na sanctuary serveru, sage 89 lvl, aktivan iskljucivo u player kill modu pa ko oce da se oproba neka me pm ovde, igra je do jaja a licno izbegavam Srbe u sirokom luku, e, brate, Srbi smo obojica, aj mi daj sve sto imas :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 10 months later...
Guest c1k4_ml3kc3

Играо с девојком на приватном серверу LMS. Још увек имам налог. Ништа посебно не радим ту, сада сам lvl 102 и мрзи ме да се LVL-ујем, односно фармујем. Ту сви живе за Teritory Wars, као и Warsoul equip.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...