Jump to content

Fudbalski transferi


Мајор Гашпар

Recommended Posts

Guest Bata Životinja

Realno, navijati za Bajern jer je Hajneken to zaslužio, a od naredne sezone smrt Bajernu u svim takmičenjima.

 

Dortmund je pre svega sistem a ne pojedinac, ko god da ode sistem može bez njega, i oni će se i dalje dobro držati, bar se nadam da će biti tako.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zaista ne znam kako Borusija stoji finansijski ali samo sa parama od prodaje Gecea mogu da dovedu dvojicu dobrih igrača (Eriksen može da bude jedan, na primer) i još plus ako Levan ode, finalisti LŠ i klubu kakav je Dortmund ne bi trebalo da bude teško da dovede dobru zamenu na toj poziciji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma preseravaju se,plus ti znalci sa foruma pakuju pricu,cu nemaju love.lijepo su izasli oni izvjestaji na koncu prosle sezone,na to dodaj lovu od LS ove godine,pune stadione u tri takmicenja,prodaje i ostale prihode i jasno ti je da je ta prica kako nemaju para cista glupost.dovedes pristojne igrace do 10 milki,das im lijepe plate i nece nidje ici,sad sto zijevaju guzice u upravi je druga prica.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

ne može bolje od ovoga, pa to je vrhunac

 

buljuk ekonomista u Borusiji tvrdi da ne mogu da troše više, Blagoe tvrdi da mogu, stvarno se pitam ko je u pravu

 

inače, Nemci su vodili antiinflatornu politiku čak i sedamdesetih kada je čitavu planetu drmala kriza, i pokazalo se to kao nešto najbolje što su mogli da urade

 

naravno, šta će Balkancu pasti na pamet nego nešto ekonomski potpuno suprotno

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://aktie.bvb.de/ger/aktie.bvb.de/IR-News/Ad-Hoc-News/Borussia-Dortmund-announces-semi-annual-results-H1-2012-2013

 

sad izvoli nadodaj jos LS,prodaju ovih igraca,njihov dio tv prava od onda,njihov dio karata od onda,siguran skok prodaja svega ostalog i sam skontaj uopstenu cifru.i odjebi vise.oni nisu u minusu ima sigurno 2 ili 3 sezone.a koliko se sjecam,prosle profite su ulozili u one zajebane trening kampove i generalno infrastrukturu,tako da sav sledeci profit ili ide na plate i igrace ili u necije dzepove,nema dje drugo,a koliko vidimo na plate sigurno ne ide,niti ce ici.a ko mi jos jednom kaze da ja mislim da treba da se bahanalisu kao real i mancester shity nek' mi samo poduva jaja,ja svo vrijeme pricam da se dio profita raspodijeli igracima na plate,pa nece ici.i to ne ovim igracima,tu su vec zasrali motku,vec eriksenu i ostaloj ekipi koja dodje posle njih,i ne u startu,nego kad se dodje do rezultata.dakle potpises ih,odigraju dobro,dignes platu.

 

tako da trsite sa tom pricom kukavna borusija,na prvo mjesto sami sebe su usrali 2000te,nije im niko te pare uzeo,vec su ih sami skurcali.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

French website RMC Sport reports this afternoon that Porto pair Joao Moutinho and James Rodriguez are undergoing medicals to complete their combined 55 million euro move to Monaco.

James Rodriguez was quoted in the Portuguese press today confirming he will be leaving Porto in the coming weeks.

 

Ravnopravnost je počela da stupa na snagu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne mogu da otvorim vest na sajtu, nešto je ošašavljen, ali piše da su postigli dogovor. Porto nastavlja da leši lovu. Sad će da dovedu neke bambuse za 5 milki, za dve sezone će ih prodati za 30.

Share this post


Link to post
Share on other sites

bata:

 

ja ti dam efektivu,ti mlatis praznu slamu sa izvjestajem sa berze.sad treba da ti izvlacim ponaosob kad koji dug prispijeva,i sto nisu ga jos prosle godine platili kad su imali love?boli me kurac.ti mrs na ignore,dosta si davio i boga i oca trolovanjem,

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

majmune,sa,durmitora,nije,isto,kad,milan,duguje,60,milki,i,kad, nedavni,bankrot,duguje,60,dune,vetar,i,borusija,je,istorija,sami,su,rekli,da,je,ekonomska,kriza,pogodila,jače,nemačku,borusija,kaoklub,više,ne,bi,postojao,a,ti,sereš,o,efektivi,nema,efektive,dok,se,ne,vrate,pare,jel,ti,ozbiljno,misliš,da,bi,borusija,trebala,da,čeka,priespeće,duga,jesi,li,ti,sad,sa,planinčuge,sišao,ko,te,ekonomiji,učio,koliko,kredita,podignutih,lično,imaš,pa,sereš,o,prispeću,duga?

 

stavlja,na,ignor,molim,te,jebote,jebiga

  • Upvote 1
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...