Jump to content

sex bez obaveza


johnnyzzz

sex bez obaveza  

115 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Uf, br'te mili. Oko 5-6 njih znam.

Nisam mislio da si ih znao prethodno, nego nekoga prvo 'upoznaš' na forumu, pa ga onda upoznaš i uživo. Evo ti konkretan primer. Znaš ko je Teša Tešanović. Znači, čovek me je konstantno nervirao po forumu i znam da 90% foruma misli da je Teša kreten. I ja sam to mislio. Čovek je nakon 15 minuta interakcije uživo uspeo da mi promeni mišljenje za 180 stepeni. Ja više ne mislim da je on kreten.

Ima nas koji jesmo isti i ovde i uživo (dobro, ja nemam par dobrih sisa), ali uživo dobijaš kompletnu sliku o nekome, a ne samo jedan fragmenat njegove ličnosti koji se pojavljuje na forumu. Da, ima i onih koje uživo nepostojanje monitora sprečava da budu ono što jesu, pa se prave fini, ali ima i onih za koje bi se verovatno iznenadio kad bi video da uživo zaista znaju da budu ozbiljni i da sa njima možeš da diskutuješ na bilo koju temu. Neko to jednostavno ne voli preko neta.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam mislio da si ih znao prethodno, nego nekoga prvo 'upoznaš' na forumu, pa ga onda upoznaš i uživo. Evo ti konkretan primer. Znaš ko je Teša Tešanović. Znači, čovek me je konstantno nervirao po forumu i znam da 90% foruma misli da je Teša kreten. I ja sam to mislio. Čovek je nakon 15 minuta interakcije uživo uspeo da mi promeni mišljenje za 180 stepeni. Ja više ne mislim da je on kreten.

 

Да простиш ал тешу не знам уживо али такоће се на километар види да није кретен.

Но то је ствар личне способности за проценом. Ко зна, можда ја нешто ценим боље од тебе људе по форуму.

 

Ових 5'6 па 90 % знам уживо прво.

Једино веронику сам упознао мислим тек после.

Ima nas koji jesmo isti i ovde i uživo (dobro, ja nemam par dobrih sisa), ali uživo dobijaš kompletnu sliku o nekome, a ne samo jedan fragmenat njegove ličnosti koji se pojavljuje na forumu. Da, ima i onih koje uživo nepostojanje monitora sprečava da budu ono što jesu, pa se prave fini, ali ima i onih za koje bi se verovatno iznenadio kad bi video da uživo zaista znaju da budu ozbiljni i da sa njima možeš da diskutuješ na bilo koju temu. Neko to jednostavno ne voli preko neta.

 

Констатно користиш погрешну терминологију. Понашање нам није исто. Неко вас доживљава различито. Али ви сте ИСТИ, то сте ви такви сте какви сте. То је у вама и све то узлази из вас.

Не сумњам ја да са сваким овде може да се дискутује озбиљно. МОже то са многима. Смета ми што то не ураћа плодом. Свако каже своје и то ти је то. Крај ко у биоскопу.

Edited by Elitista u Povoju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

BUSOLA%20M-53.jpg

 

М 53, Бог те маз'о.

Уз помоћ ње, за тили час нађеш и радодајчицу.

verovao ili ne to mi je bilo ispitno pitanje iz kartografije. :da: apropo teme,podrzavam bez obaveza,svi smo mi metalci...stoga gresnici. ali treba biti umeren.

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Да простиш ал тешу не знам уживо али такоће се на километар види да није кретен.

Но то је ствар личне способности за проценом. Ко зна, можда ја нешто ценим боље од тебе људе по форуму.

 

Dobro, to za procenjivanje si u pravu, nikad nisam znao da procenim ljude iz prve.

 

Констатно користиш погрешну терминологију. Понашање нам није исто. Неко вас доживљава различито. Али ви сте ИСТИ, то сте ви такви сте какви сте. То је у вама и све то узлази из вас.

Не сумњам ја да са сваким овде може да се дискутује озбиљно. МОже то са многима. Смета ми што то не ураћа плодом. Свако каже своје и то ти је то. Крај ко у биоскопу.

Ok, sad kontam šta si hteo da kažeš, a i ti si skontao šta sam ja hteo da kažem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kључне речи НИКАДА НЕ ПРИЗНАТИ,НИКАДА. Било на првим странама - СБО је добар сем када неко улази у то са неискреним намерама.

Ала срочих пост, мрзи ме сад да га поправљам стилски :smile:

Сисусе, дај за другу половину неку филозофију.

Edited by Џејсон Њустед

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kључне речи НИКАДА НЕ ПРИЗНАТИ,НИКАДА. Било на првим странама - СБО је добар сем када неко улази у то са неискреним намерама.

Ала срочих пост, мрзи ме сад да га поправљам стилски :smile:

Сисусе, дај за другу половину неку филозофију.

Za Sremicu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

malo ko ovde posecuje black podforum...bolje o picki sisalici i picki stiskalici! ono od malocas...

Misliš na ovo?

 

Imaš pičku tipa sisalica i pičku tipa stiskalica. Pička tipa sisalica je ona što sama usisava kurac i u stanju mirovanja je nalik na var (spoj 2 metala). Pička tipa stiskalica je ona što u stanju mirovanja izgleda kao dečija. Kad jebeš ribu koja ima pičku tipa sisalica, ona sama usisava kurac. Čak i ako se preceniš, pa u zanosu pomisliš da ti je duži, pa ti ispadne, već u sledećem pokretu napred pička tipa sisalica ima da ga usisa nazad. Otud i ime. Kad jebeš ribu koja ima pičku tipa stiskalica, ona istiskuje kitu napolje, otud i ime, pa čak i ako se ne preceniš, ako ti ostane i 2cm kite unutra, ona im da ga istisne napolje i bez upotrebe ruku, nećeš ga ugurati nazad. Dakle, dolazimo do zaključka da je pička tipa sisalica bolja, jer diže samopouzdanje u muškarca, mada ima i onih ljudi koji vole da im nešto stišće kitu. Nadam se da su sada neke stvari jasnije. :bigblue:

Edited by Sisus
  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Кад ја хоћу да се фрљам којекаквим изразима- чуј БОЛДОВАНО? Мислио сам на оно писано великим словима.

Jbg, ja ne varam, ali znam jednu stvar. Ako te žena traži kod 10 drugara, koji te nisu ni videli, njih 8 će da kaže da si bio kod njih, a njih 2 će insistirati da si još uvek tamo i da spavaš. :mhihi:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Taj tekst sam video skoro,crkao sam od smeha.

Razumem ja da ne treba varati kad si vec sa nekim toliko dugo u nekoj relativno zdravoj vezi, samo mi je blize pameti da je neku kres varijantu bolje precutati, pogotovo ako se nece ponoviti. U suprotnom- cistiliste,Golgota,ispiranje mozga,lobotomija,borba sa crvom sumnje, jednom recju ne dao Bog to prolaziti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po sisama procenjujem žene. Nemoj sada da krenem o seksualnoj filozofiji, pola vas će poželeti da nikada nije došla na forum. :D

ja sam spreman i da platim taj elaborat. :da::haha:

 

(skupljamo pare da ubedimo sisusa da nam objasni)

  • Upvote 1
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...