Jump to content

FIFA 10


lemmy sixx

Recommended Posts

FIFA 2007,najbolja fudbalska simulacija ikada.

 

Necu da ulazim u raspravu ipak su to ukusi ali i ta Fifa mi je tesko sranje.

 

:haha:

 

Pre je bio dobar,ali u poslednjih par godina je cisto precenjeno smece.Meni.Igra za 1vs1 sa nekim drugarom,uglavnom se zavrsi rukometnim rezultatom.Jebo ti to.

 

Istina je da je zadnjih par PES-ova slabije u odnosu na ranije ali su meni opet veoma dobri i zabavni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Probah novu FIFAu :mrgreen:

S obzirom da je nisam duuugo igrao (cca 2005.), ne mogu bas da uporedjujem sa proslom i sl., ali mogu da je uporedjujem sa igricom zbog koje sam i odlucio da je probam - PESom :]

 

Odma' zakljucak je kada bi se uzelo najbolje iz obe igrice dobio bi se ultimativno dobra simulacija fudbala.

Najveca prednost FIFAe je baza. Sunce ti kada sam video kojih sve liga ima smrz'o sam se :D Championship, Cheshka...aaaa!!! Plus kodza stadiona...Svi super odradjeni...(barem oni na kojima igrah). Sa druge strane, meniji iako za svetlosnu godinu lepsi od PESovih, tol'ko su mucni i nervira sto jednostavno MORA preko misha da se ide, nikako preko joypad-a. I onda se dodje do formacije... e tu se ne zna da l' je gore kod FIFAe ili novog PESa. Uzasno.

 

On to the gameplay, najbitnija stvar, iskren da budem, jednaki su ova dva rivala. Kod FIFAe mi se krecu lepse igraci, a kod PESa lopta. Kod FIFAe mi se chini bolji trougao, a kod PESa daleko bolji L1+trougao... Shut, pa treba navikavanja na ovog iz FIFAe...ne znam, osecaj je k'o da nemam kontrolu nad shutom uopshte, nego je ovaj raspali najbolje i najpreciznije shto moze :] Menjao sam "tezinu" golmana, i na World Class je vec lud, a nivo ispod toga je...pa glup. Na 6-7 utakcima bilo je vise od pola golova iz slobodnjaka O_O

Ali barem nema ludorija k'o na PESu da na nisku loptu meni igrach pada glavom... (i tako Geremi da gol glavom sa 17 metara, legendarno)

Znachi, nekako manje dechijih bolesti mi se chini da ima FIFA, ali PES ih je sam sebi doneo vremenom...

 

..jos zivim u nadi da ih nece biti na novom, ali sudeci po demou..blah... Anyhow, na par mecheva koje probah, ovo uopste nije lose... Najvishe jebe shut, definitivno.

 

E sad, imam dva pitanja:

 

1. Zasto kada se ukljuci PvP mod, nema opcije da se namesta formacija nego kada se klikne na "Advance" odma' se ulece u mech?

 

2. Zasto ova igrica zamera Logitechovim Precision dzojsticima? Krstic na njemu igrica potpuno dissuje... Probao sam one sive shugave 'duple' Gigatech dzojstike sa igricom, i njih prima igrica bez problema...

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Zasto kada se ukljuci PvP mod, nema opcije da se namesta formacija nego kada se klikne na "Advance" odma' se ulece u mech?

 

Ne postoji ta opcija, jednostavno moras na team mangement, edit my squads, pa tu namestis formacije i sve ostalo... i onda izaberes klub koji si modifikovao :no:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, to smo i radili sinoc, ali....da li uopste treba napominjati koliko je to ingeniozno debilno?

 

Kada samo jedan joypad izabere stranu, onda moze formacija, hah.

 

 

A ovaj drugi problem procitah i na FIFA forumu da ima jedan lik, identichan, ali mu niko ne odgovori :]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kada samo jedan joypad izabere stranu, onda moze formacija, hah.

 

Tako je. Glupost nevidjena. :udri:

 

Za to drugo pitanje ne znam, ja sam bez problema pikao na nekom socijalnom Logitech-ovom dual action dzojstiku, radi skroz ok.

Edited by Lokateli

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...