Jump to content

2009.01.19. *SKC, Beograd* Vader + Marduk


FRUBI_ZMIJA_GADAFI

Recommended Posts

Ne bilo je glasanje, i dom je bukvalno bolnici uzeo to milionche,i trebao je akustiku da radi profesor dragan novkovic(najaci car) ,al na kraju nista od toga nije bilo,taj upravnik koji je valjda bio u dss je uzeo to milionce i niko nemoze da ga nadje sad.Videcete sad kad pocnu koncerti u Krushevcu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam snimio wolves,phosphorius redeemera,the leveling dust,baptism by fire,the levelling dust i nesto kratko devilizera ali jedino je wolves je slusljiv,a ovo ostalo bas i ne..moracu naci neki program da smanjim osetljivost mikrofona na telefonu,ako to uopste i postoji..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Човек једе за свој новац..његов избор.

Ко га јебе.

 

ma nije problem neka jedu oni sta god hoce ali je licemerije da posle toga glume nekakve buntovnike.sto se mene tice najbolje bi bilo da jedu govna pederi jedni

 

hehe sa ovim se jos i slazem, to kazem za sve koji jedu ta govna

 

naravno smrt mekdonaldsu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne bilo je glasanje, i dom je bukvalno bolnici uzeo to milionche,i trebao je akustiku da radi profesor dragan novkovic(najaci car) ,al na kraju nista od toga nije bilo,taj upravnik koji je valjda bio u dss je uzeo to milionce i niko nemoze da ga nadje sad.Videcete sad kad pocnu koncerti u Krushevcu :)

 

Ako je taj lik uzeo milionce, od cega je radjeno renoviranje? :bigblue: Uostalom, glasanjem su pare otisle Domu i to je cisto, tu nema sta da se prica. Koliko ja znam cak je i Dom odlucio da neki manji procenat od karata za dogadjanja ide za kupovinu tih novih vozila hitne pomoci, sto je bila druga opcija u glasanju.

Ma jok, problem je sto je Sha rekao. Ili Ameri ili uprava Doma kontrolisu ko svira, jer valjda oce neku reputaciju da izgrade sad. Sto je jbg opet jajarski, jer nismo glasali za to foliranje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

+ Evergrey, Haggard, Circle II Circle, Threshold (tj Damian Wilson, nešto se en sećam za ostale), Kamelot svi osim Khana, većina Therionovog čopora...

+ HammerFall, Sabaton, bloodbound, Sonata, Winterborn, Delain, a znam da su se neki ljudi slikali sa Kaijem kad su GR bili prosli put. Cak je i Tarja bila dostupna (iako se morao praviti red za gospodjicu, al' dobro, nema veze :haha:).

Share this post


Link to post
Share on other sites

auh ogorceni gojko... ja te razumem buraz u potpunosti, a sta ja da kazem sto sam radio koncert i bilo verovatno najmanje ljudi na celoj turneji :) hahaha.... u atini bio sold out koncert 450 ljudi, sofija oko 500 standardno, provericu sa ovim mojim drugarom sto je radio zagreb koliko je imao :) .

 

ali opet ono od pre par dana je IZUZETAN uspeh da je doslo i onoliko ljudi, s'obzirom da je januar da su svi bez para, da je i marduk i vader po x puta bio kod nas, tako da ono ja sam prezadovoljan, a neki lik me pitao pa ja cuo prodao si 300 karata, reko da sam prodao 300 karata ja bi se vec zenio :)hahahahahah....

 

sve u svemu zacin c.

:)

 

nemoj da budes ogorcen nemas razloga :) veruj mi, ono sam prvi put video da neki bend ne izadje na bis, jbg. ko ih jebe sta su ocekivali ? kad vec rade tezge trebali su da je odrade do kraja :), do duse publika nije ni skandirala marduk, we want more itd. kao sto rade uvek :)).

 

jbg.

 

:))

 

aj pa tako do sledeceg koncerta .... :)

 

si ja good old ppl .

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Jarac - čula sam da Absu više neće ići na turneje.

 

hahah, @jarac #DDDD

 

a sjecam se da sam i prije proslogodisnje turneje citao neki intervju u kom je Proscriptor rekao da nece svirati vise, ne znam sto se onda odmah jednostavno ne raspadnu ($

 

Haha, tačno ga čujem kako izgovara ovo :haha:

 

hahaha

#))))) ali stvarno - ja kad sam cuo da je otvorena ta "americana" prvo sam mislio da je neka pizzerija :}}} pih. A ono za potpise je jos veci promasaj :))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...