Jump to content

Metallica


lemmy sixx

Recommended Posts

i poshto smo je dobro naspamovali za tri godine, jedan mesec i 27 dana stigli smo i do jubilarne dvestote strane. Najvecu zaslugu za to ima nash prijatelj srnde iliti ''najveci fan metallice'' kako sam voli da se predstavlja. Pa eto, ja bih da nazdravim ovoj pivopije.gif i svim narednim stranicama i naravno lemiju koji je sve ovo zapocheo... pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brate,kad sam gledo SKOM i kad je stiglo ono sa Mustainom...Uf...

Kakav jebani Titanik to je cisto govno,ovo je zalos'...Suze na oci tera,majke mi icon_cry.gif ...Jos one dodatne scene...

Covek se stvarno otvorio,garantujem da nije uopste gluma. Kakav je covek onaj Mustaine,a Lars,pojma nemam,ispade govno.Ne uopste,nego u tom trenutku,Mustejn prica kako je nekom Philu slomio nogu,prica sta bi sve uradio za druga a Lars ce:"Koji Phil?".Ne znam da l' je namerno,ali stvarno je govnjivo.Mislim,cak i ja znam kao i milioni fanova kome je i zasto Dejv slomio nogu,a Lars ne zna, kao.Stvarno je cudan...Mozda je stvarno picka od coveka kako Dejv kaze.

 

"Do I wish it was 1982 all over again and you guys woke me up and say:"Hey Dave,you know what?You need to go to AA?"

Yeah... I'd give anything for that chance...

 

Potresno,majke mi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

@fap_makina:

A sta bi ti radio kad bi bio u najvecem bendu svih vremena (uz Beatlese!) i onda ga ispushish kao Mustaine??? Nije potresno, ko ga jebe!!! I treba da place SVAKI DAN! evotigana.gifmrred.gifmrred.gif

 

A apropo Larsa stoji, slazem se potpuno, picka je nevidjena. Evo kazem i ovako javno: imam vrlo nisko misljenje o njemu i kao coveku i kao bubnjaru (iako je studijski krpi, lepi mozda i najbolji bubnjar) ali ipak je on taj koji je osnovao najveci bend na svetu... Znaci totalni AR EJ ES PI I SI TI!

Edited by Jaymz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa da, i JameS je rekao,kao, treba ziveti i boriti se,a ne kao Mustaine kukati svaki dan zbog toga sta je trebalo da bude... Mozda je i u pravu. Ali stoji da je Dejv otvorio srce i dusu i stvarno me je iznenadio kakva je osoba.Bilo kako bilo,meni ga je mnoooogo zao.Mozda je on sve ove godine gradio taj besan imidz apropo ovog sa metalikom.Jos ona scena poslednja scena sa njim(posle onog sto sam napisao u prethodnom postu) kad prikazuju tada No Life til... postavu,kad novinarka pita Dejva :Any last words? A Dejv kaze :Metal up your ass! Bas su izabrali scenu reziseri.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa da, i JameS je rekao,kao, treba ziveti i boriti se,a ne kao Mustaine kukati svaki dan zbog toga sta je trebalo da bude... Mozda je i u pravu. Ali stoji da je Dejv otvorio srce i dusu i stvarno me je iznenadio kakva je osoba.Bilo kako bilo,meni ga je mnoooogo zao.Mozda je on sve ove godine gradio taj besan imidz apropo ovog sa metalikom.Jos ona scena poslednja scena sa njim(posle onog sto sam napisao u prethodnom postu) kad prikazuju tada No Life til... postavu,kad novinarka pita Dejva :Any last words? A Dejv kaze :Metal up your ass! Bas su izabrali scenu reziseri.

ti definitivno treba da odgledas behind the music: megadeth, DVD.

 

imaces u glavu malo drugaciju viziju samog mustainea koji je uzgred tako jaka licnost, kreativac na nivou i najbitnije veliki covjek. cisto da povezes s tom pricom oko metallice.

 

a ja vidis moram da nabavim taj DVD metallice. icon_da.gif

 

 

sto se tice larsa, kao sto rece jaymz - totalni respekt, frajer je pravi amerikanac biznismen (znamo koje osobine mora posjedovati takav covjek). nista drugo.

 

 

kali juga: jebi ga sad. icon_rolleyes.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

OK ali ne slazem se da je on uvek bio takav. Znas sta kad pojedes govno (i to takvog size-a) onda gledas sta nije dobro i promenis se (ako si pametan)... Posle 20 godina (kad je sniman uopste taj intervju '03 ili '04?) je realno, otvoreno sagledao sta je dobio, sta je izgubio i bas kao sto je rekao (mada mu SVAKA CAST) uvek je "drugi"...

 

A to sto rece Blondie, Lars je odavno izvalio najjacu izjavu "Sve dok na omotu pise MetallicA - to je MetallicA" i ne da je bizMismen nego me cudi sto nemaju vec Met Inc. sa lancem hotela, samousluga, restorana i sto jos nije lansirao uloske sa Met krilcima buahahahaha musik19.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

ovaj prvi dio posta se odnosi na sta?? icon_redface.gif

 

 

btw, larsu ne treba da se bakce sa sitnom robom kao sto su ulosci icon_smile.gif .. oni naveliko prodaju svoje ime i autorska prava. na majicama, soljama, bedzevima, duksevima, maramama, pantolonama, cvikama, torbama, olovkama, zastavama, carapama, igrackama...... malo li je? biggrin.gif

 

 

vjerujem da svaki od njih ima neki manji biznis..

 

pa mustaine ima kompaniju za nekretnine (sam je diplomirao real estate), drzi ortacki posao za prodaju harli dejvdsona i jedan restoran. naravno, ne znaju svi o tome, jer se nerado javno prica o tim stvarima.

restoran ne znam gdje se nalazi - ali kazu da je od coopera (kuma) naucio taj biznis.

kompanija za nekretnine je u feniksu gdje i zivi.

a harliji se prodaju u spokaneu (mali grad u drzavi washington) - ovo sam saznala od tipa koji tamo cesto ide s nekim drugom da kupuju djelove za motore.

 

 

ko zna sta tek lars ima icon_smile.gif a da se ne zna!

Share this post


Link to post
Share on other sites

E gresis nema MetallicA carapa na zalost, to mi fali!!!

 

Bas sam raszmiljao o tome imaju i cipele i patike i gace (i muske i zenske), pantalone, majice, dukseve, bade mantile, jakne, kape, kackete ali NEMA CARAPA icon_confused.gificon_wink.gificon_mrgreen.gificon_biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...