Jump to content

Metallica


lemmy sixx

Recommended Posts

da je klif ostao u bendu, metallica nikad ne bi bila ovoliko popularna koliko je sada... on im ne bi dozvolio da snime black, load, reload, a pogotovo st.anger... ja sam svestan da je velika vecina danasnjih fanova metallice pocela da ih slusa uz nothing else i unforgiven, a da je cliff bio tu, ne bi toga bilo!

Onda da nazdravim smrti Clifforda Burtona ! pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma uzasno si zanimljiv...

 

 

 

Posle ovolikog gledanja ovolikih metallicinih dokumentyaraca,doso sam do zakljucka(ubedili su me) da oni stvarno ne rade nista da bude u skladu sa vremenom,mislim u smislu da su kao ove pedersko-majmunske NU ,NU/HC grupe,nego rade to zato sto im jednostavno tako dolazi. Eto,tolika frka oko Shit.Angera i svi su bili ubedjeni da je to NU,HC ili koje govno vec,a kad se odgleda SKOm vidi se(ili namerno je tako uradjeno,mada ne bih rekao) da su taj album izbacili zato sto se trenutno tako osecaju,zato sto im inspiracija ne ide u skladu sa imidzom prva 5 albuma,zato sto je Kirku vise dosta koncepcije:Intro,1. strofa,refren,2.strofa,refren,solaza,3.strofa,kraj(a pogotovu ga nerviraju solaze), zato sto su omatoreli...

I eto,kad se sve to uzme u obzir,pod uslovom da nisu folirali naravno,oni uopste ne prate ili u maloj meri muzicke trendove,vec rade kako im trenutno dodje.Valjda je tako bilo i sa (RE)Loadom i slicnim albumima.

I ako je ovo tacno,ja sam onda pojeo mnogo govna svih ovih godina pricajuci kako su picke kako su se prodali. icon_redface.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja znam jednu stvar, da je dave ostao u metallici ona sad ne bi postojala... ne moze toliko takvih egocentricnih i sujetnih likova da se odrzi na jednom mestu... cudo je kako su i ova dvojica izdrzala do sad...

Edited by Jaymz Doofy Neegroothin

Share this post


Link to post
Share on other sites

I eto,kad se sve to uzme u obzir,pod uslovom da nisu folirali naravno,oni uopste ne prate ili u maloj meri muzicke trendove,vec rade kako im trenutno dodje.Valjda je tako bilo i sa (RE)Loadom i slicnim albumima.

To vam ja pricam odavno.E sad,da li se nekom to sto rade svidja ili ne,to je stvar ukusa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne prate muzicke trendove? icon_smile.gif

Ne prate.

Kojim albumom prate?Da je tako,black album bi trebao biti u nekom hair crime hard rock fazonu,Load i ReLoad su trebali biti grunge ili neki tamo Smashing Pumpkins,No Doubt,Republica shit,a "St.Anger" cisti Linkin Park.

Da li su oni takvi?Ne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

U pravu si.Cak ni mali nema elemenata NU metala. Sad ce ovde na mene da poleti drvlje i kamenje,ALI,ako mislite da je st. Anger NU metal zato sto nema solaza,a mislite,onda se 100% varate! Ama mozda se oseca 0,01 % NU metala i to samo zato sto nema solaza. A Kirk je lepo rekao,a ja sam lepo napisao.

Ajde i ako je neki NU metal,onda je 100% najkvalitetniji NU metal na svetu,sa najboljom produkcijom i perfektnom opremom itd...

Daj bre,je l' ste slusali nekad neki NU/HC/ALTERNATIVE/RAP/PUNK/ROCK/ metal bend? Pa st.anger je mozda dno metallicinog stvaralastva ali je duplo bolji od svakog benda ovog tipa.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

..ima elemenata naravno,

Najvise me se svidja stari albumi,u novom ima nekih preferencija,stari albumi uglavnom icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

Ja smatram da je to nu metal,vise lici na to,nego na thrash,

i ne vredi raspravljati svako ce terati svoje

 

sto se st angera tice ja sam ga teskom mukom preslusao 3 puta,i nadam se da vise necu nikad

 

Kada pozelim Metallicu hocu da cujem nesto sto ni malo ne lici na nu metal (trend muziku),a to su svi albumi osim st, angera

Edited by Hail Metal

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daj bre,je l' ste slusali nekad neki NU/HC/ALTERNATIVE/RAP/PUNK/ROCK/  metal bend? Pa st.anger je mozda dno metallicinog stvaralastva ali je duplo bolji od svakog benda ovog tipa.

Slazem se u potpunosti!

Metallica je u potrazi za korenima malo zalutala, pa napravila St. Anger takav kakav jeste, ali je on definitivno bolji od svih nu metal sranja (linkin park, SOAD, Korn...)

Ipak je to Metallica!

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa napravila St. Anger takav kakav jeste, ali je on definitivno bolji od svih nu metal sranja (linkin park, SOAD, Korn...)

Ipak je to Metallica!

sejnt engr nikako ne moze da bude bolji od sistemovog albuma prvenca!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najvise me se svidja stari albumi,u novom ima nekih preferencija,stari albumi uglavnom icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

Sto se tice ovoga oko nu...ima elemenata,naravno,ali nu-metal nije."Sweet amber" je nu-metal pesma?"Shoot me again" je nu-metal pesma?Cak ni oni shitevi od "Invisible kid" i "Unnamed feeling" nisu nu-metal pesme.

Ima elemenata,ali nisu nu...

Kada gledam taj "SOme kind of monster" DVD,shvatam koliko je ovaj album mogao dobar biti.Imali su sjajan zvuk u studiju,dobre ideje,ali je finalni proizvod ispao govno nad govnima.Da je produkcija dobra,a ne shit kao sto je ispala,da su pesme sa aranzmanske strane sredjenije,a ne toliko haoticne,sve bi to zvucalo veoma dobro.Ali jebiga,sve se svodi na sta bi bilo kad bi bilo...nije ispalo dobro,i zdravo.

Jedna scena na DVD-u kada u studiju sviraju uvod u "Some kind of monster" me je najezila.Kakav zvuk,odlican riff...moglo je.Ali nije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

st. anger bi bio nu-metal da su oni to znali da odsviraju kao nnu-metal. ovako je ispalo da ni NU ne znaju da sviraju icon_smile.gif

 

tuzno za takav bend. mislim, ipak je to moglo MNOGO bolje. ne znam sta im bi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

sejnt engr nikako ne moze da bude bolji od sistemovog albuma prvenca!!!!

Pa za jednu plavusu mozda i nije bolji... evotigana.gif

 

 

 

A ovaj baja sto je pisao "preferencije". Nisu "preferencije",nego "frekve(n)cije" icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

Ne znam,posle SKOM meni se sa st. svidja jedna pesma vise.Upravo SKOM.Ali samo pocetak.Ono "we the people" i ono mlataranje sa bubnjevima mi se ne svidja.U svakom slucaju,nema takvog benda niti coveka koji posle 5 onakvih albuma mogu da naprave jos barem 1 dobar album.To je plafon! I zato je Metallica sam vrh muzike.

Share this post


Link to post
Share on other sites

U svakom slucaju,nema takvog benda niti coveka koji posle 5 onakvih albuma mogu da naprave jos barem 1 dobar album.To je plafon! I zato je Metallica sam vrh muzike.

E pa sad... ne treba tako razmisljati... ja ocekujem vec sledece godine Master Of Puppets 2!!! icon_smile.gificon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...