Jump to content

Metallica


lemmy sixx

Recommended Posts

Konacno sam se setila da pogledam Some Kind Of Monster... i nisam preterano odusevljena... James i Lars mi deluju kao dva egocentricna kretena koja do dan danas nisu naucila da uvazavaju jedan drugog... jedino je Kirk normalan u celoj prici... a ono sa Dave-om je stvarno dirljivo, jbg, mogli su da ga odvedu na rehabilitaciju umesto da ga sutnu... e gde bi onda bilo kraja Metallici biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

covek ima kataloge svih stvari koje imaju potpis metallica, tako da on sigurno zna najbolje... icon_da.gif verujem bolje i od ovih iz metallice! pivopije.gif

ma oni pojma nemaju, njima samo daj pare i vremena za muziku.. ne bave se oni sitnicama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

OFFTOPIC: al' bih voleo da sam neki moderator, ili jos bolje administrator, ma ne moram ni to da budem, samo da imam jedan ban, sta mislite na koga bih ga potrosio?

Edited by Jaymz Doofy Neegroothin

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vecina ljudi misli da je Metallica vrsta muzike.

Tu si upravu!!!ja sam hteo da iznabadam jednu ribu kad je rekla:

 

----Sta slusas?

 

 

---Sve osim metalike!!!!!

 

i ja kad sam to cuo bilo je blink.gif !!!!

 

hteo sam da je pitam : a znaci slusas Megadeth.Slayer itd!!!

 

BUDALA!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

MA TO SA DEJVOM JE TOTALNO SRANJE!!!ja sam gledao Megadeth Behind The Music jedno 100puta!!!

i nije tako jak kao sto kazete!!!!

rekao je i sam kad gleda kirka uvek pomisli:THIS IS SUPPOST To BE ME!!!!mada posle kaze:I'm OVER IT NOW AND I SEE HOW HARD HE TRIES and GOT GOOD USE WITH METALLICA....bla...bla!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

a sta bi ti da sad imas bend? poslala bi nekog na rehabilitaciju ili tako nesto? ma noga sine! ko ne zna da se ponasa, neka nadje drugi bend...

ej, nisam shvatila da li je ovo meni bilo upuceno?

 

ako jeste - ne znam u kom kontekstu. o kakvoj rehabilitaciji pricas? biggrin.gificon_redface.gif

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kasno si s'vatio...

 

@ Neegrootin:

E,sad,ti sviras u bendu u SRBIJI,grdan si svirac,toliko godina iskustva i znas kako neko treba da se ponasu u bendu a kako ne...

Ti dajes pretpostavku,a uopste ne polazis da su sad i tad dva potpuno razlicita vremena i da su ova i ona zemlja potpuno razlicite.

Koliko god oni tu sad pricali,slinili i plakali i ubedjivali nas i dalje ce samo oni znati sta im je bilo u glavama i zasto su tog dana doneli takvu odluku...A mozda ni oni ne znaju...

Nije to bas toliko prosto:On pije,drogira se i agresivan je,aj da ga sutnemo!

Ne pije to vodu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je bila gomila mladih likova koji nisu ni bili svesni koliki ce uspeh postici, nisu imali pojima sta rade, Dave se sukobio sa preostalom trojicom medju kojima je bio i glava Lars i sta?? Da nece mozda da izbace Jamesa i Larsa?? a naravno da ce da leti manjina... Iako mislim da bi za muziku u celini bilo neprocenjivo da nikad nije ni doslo do tog fighta i smrti Burtona.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne slazem se sa tim. Da je Cliff ostao ziv to bi bilo neprocenjivo, oni bi bili veci i od Beatlesa! icon_rockdevil.gif Ali sto se Dejva tice sumnjam da bi ista napravili da je on ostao jer nekako mislim da bi Jaymz & Dave mnogo vise razmisljali o "necem drugom" nego o bendu... Mozda tripujem ali mi se cini da je Kirk od prvog trenutka pravi covek na pravom mestu, a da je Mustaine bio tu samo da ih jos malcice vishe pogura ka tresherici...

Share this post


Link to post
Share on other sites

E sad, niko ne moze da kaze tacno sta bi bilo da Cliff nije poginuo i da je Dave ostao. Mozemo samo da nagadjamo.

 

Ma svejedno sta bi bilo, videcemo sta ce tek biti. Novi album valjda krajem sledece godine pa cemo videti. Sto se mene tice, onaj Load/ReLoad fazon im odgovara (shodno s godinama). Zelim da zajebu agresiju, bes, ljutnju i te rabote i vrate se starim dobrim temama o kolima, drogama itd. I ovaj Rob je lik na kvadrat. Scenski nastup mu je zakon. Svaki basista Metallice je imao debar scenski nastup, recimo Cliffovo smeskanje i headbang (i onaj mali prst na desnoj ruci icon_smile.gif ), Jason je imao svoj headbang, namrstenu facu i paljenje publike, dok Rob ima onaj interesantan caveman stil i ono okretanje. Kad se setim samo BG-a kad onako u'vatio da se okrece oko sebe, odusevio me. Jeste da je ruzniji i od Jasona, ali je dobar muzicar i kao lik je ok. Mislim, kad sam video u SKOM-u ko su sve bili kandidati, izmedju ostalog i onaj peder, Twiggy Ramirez, shvatio sam da je Rob najbolji izbor. Zamisli samo Twiggy-a i onu njegovu pedersku frizuru pored ove trojice. Ne moze to tako

Share this post


Link to post
Share on other sites

aj sad sve ponovo...

 

@fap_masina: pa jel ti imas bend i znas kako se to radi? ako imas, onda salji nekog alkoholicara na lecenje... ja to radim linijom manjeg otpora... kod mene pije vodu...

 

@blondie: nisam siguran ko je napisao post: "jadan mustaine, ja bih ga poslao na lecenje"... ko god da je na pisao, na njega se odnosi! pivopije.gif

 

@srnde: aj, ne smaraj, majke ti!

 

@Jaymz: da je klif ostao u bendu, metallica nikad ne bi bila ovoliko popularna koliko je sada... on im ne bi dozvolio da snime black, load, reload, a pogotovo st.anger... ja sam svestan da je velika vecina danasnjih fanova metallice pocela da ih slusa uz nothing else i unforgiven, a da je cliff bio tu, ne bi toga bilo! ostali bi pure thrash, a svi znamo kako ti bendovi prolaze u svetu... mislim, dobro oni prolaze, ali je sve to nista u poredjenju sa main stream metallicom! icon_da.gif

 

pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...