Jump to content

Metallica


lemmy sixx

Recommended Posts

drugi s' leva! icon_da.gif

biggrin.gif

 

 

 

 

 

1.The Unforgiven

2.The Four Horsman

3.Fight Fire With Fire

3.One

4.Bleeding Me

4.Harwester Of Sorrow

5.To Live Is To Die

6.Nothing Else Matters

7.The Call Of Ktullu

8.Wherever I May Roam

9.The Unforgiven II

10.Ride The Lightning

 

icon_mrgreen.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi! da li ste zaboravili ili sam ja malo poranio!?

-danas je 15.06.2005. (00:35)

na danasnji dan pre tačno godinu dana, 15.06.2004. odigrao se jedan veliki spektakl!

METALLICA UŽIVO U BEOGRADU (i to po prvi put) icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gif

 

Sto se tice mojih najboljih pesama 'tallice, to bi upravo bile pesme sa koncerta u BG. Osim St.Anger i Frantic

 

dakle:

 

Blackened

Fuel

Harvester Of Sorrow

Welcome Home (Sanitarium)

For Whom The Bell Tolls

Sad But True

Creeping Death

Fade to Black

Battery

Wherever I May Roam

Nothing Else Matters

Master Of Puppets

One

Enter Sandman

The Four Horsemen

Seek and Destroy

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma ko je prvi uradio taj fazon sa south park-om, i ko ti je to pokazao mladjo, a? biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif

 

omiljene: Hit The Lights (no. 1), For Whom, Battery, Creeping Death, Master Of Puppets, Leper Messiah, 4 Horsemen... and so on... icon_da.gifbiggrin.gif

Da...uradio si sebe...a ko je prvi uradio ceo bend pa za njim ceo yum icon_mrgreen.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zeleo bih da cestitam praznik svim fanovima metalice,koja nas je tacno pre godinu dana udostojila svojim prisustvom. 15.06.2004 je jedan od najznacajnih datuma u mom zivotu! icon_rockdevil.gif

U zivotu se lepse nisam proveo!

 

 

FIX ME BEOGREEEEEEEEED !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gif

Brate, u zivotu nisam bio na boljem koncertu.

 

Izvin'te sto je slika malo veca

 

user posted image

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zeleo bih da cestitam praznik svim fanovima metalice,koja nas je tacno pre godinu dana udostojila svojim prisustvom. 15.06.2004 je jedan od najznacajnih datuma u mom zivotu! icon_rockdevil.gif

U zivotu se lepse nisam proveo!

 

 

FIX ME BEOGREEEEEEEEED !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gif

secate se onog prizora.......ulazis na teren....a na jedno 300 m od tebe ona "kao-moja-skola-bina".......o brate......ja sam stajao gore jedno 5 min. i drao se k'o stoka.....nisam mogao da verujem.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa, dobro... metallica jos nije na turneji, ali kad krenu, sigurno dolaze kod nas! icon_rockdevil.gif

 

nego, da li je neko slusao NO LIFE TILL LEATHER DEMO? ako jeste sta mislite ko peva THE MECHANIX? ja sam zesce istripovan... mislim, sigurno ga peva Hetfield, ali mi glas do jaja lici na Mustaine-ov, a i svi zivi kojima sam pustio kazu da Mustaine peva, pa me interesuje vase misljenje... Poz! pivopije.gif

Edited by Jaymz Doofy Neegroothin

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am I the only one in here who thinks that MetallicA should not wait 23 fuckin' years to come back to Serbia again?!?!?

 

E da... U ovo vreme pre tacno godinu dana sam pricao "sad mogu mirno da umrem"!!!

15/06/2004, 19:15h, My Dream Came True!

 

WE FUCKING LOVE YOU, THANK YOU! icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa, dobro... metallica jos nije na turneji, ali kad krenu, sigurno dolaze kod nas! icon_rockdevil.gif

 

nego, da li je neko slusao NO LIFE TILL LEATHER DEMO? ako jeste sta mislite ko peva THE MECHANIX? ja sam zesce istripovan... mislim, sigurno ga peva Hetfield, ali mi glas do jaja lici na Mustaine-ov, a i svi zivi kojima sam pustio kazu da Mustaine peva, pa me interesuje vase misljenje... Poz! pivopije.gif

Hetfield peva 100%

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala, hvala,ali pre si vredjao Metallicu koliko ja znam.Rekao si ni da instrumente ne znaju da drze.icon_smile.gif

Osim tebi majmune grobarski!

Da si lepo citao,ne bi lupao takve gluposti.Ja sam naprotiv,govedo jedno siptarsko,nego sam bas naprotiv branio metallicu jer su ih svi ostali(vecina) na ovom forumu napadali! icon_mad.gif

Reko sam otprilike je bilo : " Ajd sad Lars ne zna da udara,Kirk ne zna da svira,pa da l' uopste neko iz metallice zna nesto o muzici? Preteraste ga!"

Slicno je bilo.Je r su svi pisali da je Kirk retard,da Lars ne zna da svira bubnjeve i slicno..

Share this post


Link to post
Share on other sites

prvo sho sam cuo je bila nothing else matters, zatim sam nabavio album ride the lightning koji mi je ubrzo postao i omiljeni i tako... biggrin.gif

Pa dobro,mislim da se NTM ne racuna icon_smile.gif

 

sta je neki su zaboravili ? pa meni je bilo pre 14 godina pa se secam.Jos malo pa slavim jubilej,15 ta okruglo od prve pesme metallice biggrin.gif

 

kako to mogu da zaboravim ? Thrash kompilacija :beyond metal zone,sa nuclear assault,exodus,exciter,megadeth....

 

To se ne zaboravlja!

 

A najbolju ne mogu izdvojiti.Nesto i slabo slusam metallicu inace,a zavisi od raspolozenja koja je najbolja.

 

Kill 'em all generalno mi je najbolji album.A ostalima ?

 

Nismo zaboravili orinalan naziv prvog albuma ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...