Jump to content

Metallica


lemmy sixx

Recommended Posts

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

ahahahhaahahahahahaha

Jebote,jel se secate onog home video-a Suzane Manchic?E pa u pozadini se chuje Fade to Black!!!! HHAHAHhahahaahahahahhahaahaa

 

Edited by Torture Killer

Share this post


Link to post
Share on other sites

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

ahahahhaahahahahahaha

Jebote,jel se secate onog home video-a Suzane Manchic?E pa u pozadini se chuje Fade to Black!!!! HHAHAHhahahaahahahahhahaahaa

E,bolece me kurac! Pa nije valjda?! E,bas cu sad da vidim! icon_da.gif

 

 

 

NEGO LJUDI,KA PITAH NESTO U VEZI SA ONIM INSTRUMENTALOM. OCE LI NEGO DA MI ODGOVORI icon_confused.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

kad sam gledao taj SKOM nisam mogao da se odlucim na cijoj sam strani, dal na njustedovoj ili hetfildovoj... obe strane su u pravu... sa nekog ljudskog ugla sam bio na njustedovoj, ali opet sa neke strane, kad sam pokusao da gledam iz hetfildove perspektive, shvatio sam da i tu ima nesto, i da bih verovatno i ja tako nekako razmisljao, i tako se nekako poneo... njusted kaze da je on ceo zivot posvetio muzici i da je zbog toga zanemario porodicu, nema decu, zenu i to... pa ko mu je branio? nisu mu sigurno rekli da ne moze... kad su mogli oni, moze i on... a ako je vec tako odabrao, neka se suzdrzi i ostane u metallici... iovako je echobrain govno bend... voivod je sad ok, al...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ljudi, ja imam neki demo od chtavih tricet sekundi, chini mi se da se pesmica zove drivin rain, i 'nako bash je u load fazonu, koliko sam iz ponudjenog mogla da zakljuchim. inache, sushta je suprotnost st.anger-u, al' nishta me ne chudi poshto su oni u tom fazonu da zanrovski shokiraju svoje fanove iz albuma u album. sve u svemu, bit cje zanimljivo... orangelistening.gif

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma st.anger je dobar album, kada ga cujes a ne slusas!!!!znaci moras da udjes u to sto slusas i da otkrijes koja je ideja bila!!!e onda provalis da album i nije tako los!!!

e tu si u pravu! ja sam u pochetku chula samo bubnjeve, al' kad sam se malo zainteresovala za poentu svega toga, skontala sam da je album stvarno gotiva.

znachi, bilo je potrebno samo slushati (shto i preporuchujem svim st. anger hejterima). orangelistening.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

ljudi, ja imam neki demo od chtavih tricet sekundi, chini mi se da se pesmica zove drivin rain, i 'nako bash je u load fazonu, koliko sam iz ponudjenog mogla da zakljuchim. inache, sushta je suprotnost st.anger-u, al' nishta me ne chudi poshto su oni u tom fazonu da zanrovski shokiraju svoje fanove iz albuma u album. sve u svemu, bit cje zanimljivo... orangelistening.gif

To nije demo...to je pesma nekog bluesera na kojoj je gostovao James.Pesma je jebeno odlicna,ali nema veze sa Metallicom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

i njihovi unuci da imaju jos vise..

 

svake godine se metallica uvrsti na nekoliko kompilacija, i od svake pjesme se uzimaju pare.. da ne pricam za ostalo.

tako elvis pokojni svake godine zaradjuje po 2-5 miliona dolara samo od pjesama, ne racunajuci slike, video snimke, filmove.......... a koliko vec ima da je covjek mrtav???

 

jamesovi prapraunuci ima da zive ko bogovi.. icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Covece kako mozes da izvalis "NEKOG BLUESERA" za coveka koji je svirao u ALLMAN BROTHERS BANDu????? icon_mad.gificon_mad.gificon_mad.gificon_mad.gif

 

Kad bi samo malo pratili sajt Metallice videli bi da je Gov't Mule jedan od omiljenih Jamesovih bendova. Na albumu Deep End vol. 1 gostuje Jason Newsted a (neki blueser) Warren Haynes je pozvao Jamesa da gostuje u pesmi Drivin' Rain na Deep End vol. 2.

 

p.s. Kad pustite Gov't Mule - The Deepest End: Live In Concert, prvo sto se vidi je Jason musik19.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Covece kako mozes da izvalis "NEKOG BLUESERA" za coveka koji je svirao u ALLMAN BROTHERS BANDu????? icon_mad.gificon_mad.gificon_mad.gificon_mad.gif

 

Kad bi samo malo pratili sajt Metallice videli bi da je Gov't Mule jedan od omiljenih Jamesovih bendova. Na albumu Deep End vol. 1 gostuje Jason Newsted a (neki blueser) Warren Haynes je pozvao Jamesa da gostuje u pesmi Drivin' Rain na Deep End vol. 2.

 

p.s. Kad pustite Gov't Mule - The Deepest End: Live In Concert, prvo sto se vidi je Jason musik19.gif

Mogu da odvalim zato sto nisam upoznat sa likom i delom Allman Brothers Banda.

Ne pratim Metallicin site,i stvarno me ne interesuju njihovi zivoti,imam svoj. icon_wink.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odlican logo...ponavljam,i treba da imaju gomilu para.Zasluzili su.s

Tu se slazem sa tobom. Svako ko pocne da se bavi muzikom nastoji da bude poznat. Onaj koji pravi glupu muziku koju niko nece da slusa se vadi tako sto prica da se nikad ne bi prodao i da ce celog zivota ostati underground

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...