Jump to content

Metallica


lemmy sixx

Recommended Posts

Pu bre blondie,pa i nisi bas i neka... icon_smile.gif A znao sam,cim stavljas one Pameline slike( icon_confused.gif ). icon_smile.gif

Al' nisi ni za u kupus! icon_da.gificon_wink.gif

khm.. osjecam da mi ovo govori brad pit. icon_da.gif

 

 

 

zao mi je na offtopicu.. ali ono fap - ja sam stvarno mislila da ti imas dvije ciste u glavi, ovako si nedokazana seljacina ispao. em si nepismen, em dobro poglup, em nevaspitan, a o kulturi da ne govorim. izgleda da si ti ramba amadeusa bas BUKVALNO shvatio.

 

 

btw, kad bi tvojoj zatucanoj logici svi licili na svoje avatare i potpise... mislim da bi lemmy sixx najbolji ispao. a srndeta vec zamisljam u italijanskoj lizi.

 

 

ajd pa poz sa zeljom da se naucis pristojnom ponasanju. icon_da.gif

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

khm.. osjecam da mi ovo govori brad pit. icon_da.gif

 

 

 

zao mi je na offtopicu.. ali ono fap - ja sam stvarno mislila da ti imas dvije ciste u glavi, ovako si nedokazana seljacina ispao. em si nepismen, em dobro poglup, em nevaspitan, a o kulturi da ne govorim. izgleda da si ti ramba amadeusa bas BUKVALNO shvatio.

 

 

btw, kad bi tvojoj zatucanoj logici svi licili na svoje avatare i potpise... mislim da bi lemmy sixx najbolji ispao. a srndeta vec zamisljam u italijanskoj lizi.

 

 

ajd pa poz sa zeljom da se naucis pristojnom ponasanju. icon_da.gif

D jole,pa netjemo sad da se vred jamo,D jole ! icon_smile.gif

Sto se ljutis D jole? Pa,cekaj sad,ti rece prvo da si ti ono sa Mustainom a sad ce da ispadne da nijesi! Pa nemoj se stidis. Pa boze moj,svi smo mi masni! icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

Evo ja posteno,imam jednu prljavu u glavi,seljacina sam ultra/death/grind/underground/pagan/folk/turbo/diesel to nema sta da se prica,pismen sam fala bogu umem da se potpisem sa krs',poglup icon_smile.gif sam za 2 ciganina,nevaspitanje mi je vrlina,a (ne)kulturu i bolje da ne pominjes. laugh.gif

A i jos nesto nemoj da pominjes.Nemoj vise Ramba da pominjes u negativnom kontekstu! violent.gif

A inace si sve ostalo bila u pravu! pivopije.gificon_rockdevil.gifmrred.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

 

Srnde i ja ti zelim svetlu buducnos' ka italiAnsku lizi,a na lemmy-ju da 'e ponajbolji i od ponajboljeg najboljaka iz najboljiju! icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

Hvala na zeljama na gospodjici i nadam se da je vec primecuje kako sam se popraviJa i postaJa kulturan.

poz icon_biggrin.gif

 

Inace,stvarno samo poceo se utrkujem sa srndetom sto se tice postovanja.Evo necu vise obecavam.Al' majke mi.I sad,posto smo se vratili na temu,bio bih vam zahvalan da mi kazete kako se zove onaj instrumental na onim retkim snimcima metalike,onaj "HEAVY INSTRUMENTAL(retko i neobjavljeno od metalike)". icon_confused.gif

Edited by fap_mashina

Share this post


Link to post
Share on other sites

fap: blondie nigdje nije rekla da na avataru i u potpisu NIJE ONA! btw, ne stidim se nicega, a masti imam onoliko koliko ti pameti u svojoj glavi = nimalo icon_da.gif

 

ajde bachi svoju sliku, pa da te ocrnimo. btw, ne ocekuje se valjda od mene, niti od bilo koje ribe da izgleda kao model? icon_smile.gif

 

sto se tice Ramba - podobro si ti onda glup kad UOPSTE NISI SHVATIO DA JA NJEGA NISAM POMENULA U NEGATIVNOM KONTEKSTU! icon_smile.gif kazem - previse bukvalno shvatas njegove `seljacizme` a ja licno sam mislila da taj covjek ima inteligentniju publiiku.

 

 

ne ljutim se i ne vrijedjam jer nisi sposoban ni pametno da mi spustis. icon_da.gif

 

 

ajd pa poz. i budi miran mali. icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...