Jump to content

Metallica


lemmy sixx

Recommended Posts

@ Darthmaul - Zar ne mislis na kolekciju 1989-2004. Imam to, DVDRip, i odlican je video kvalitet!!

 

@ Djole - Izgleda da ti jedini nisi cuo (ili video) "The Other New Song"! :)

 

@ George Soad - Bas obrnuto stvar...Ne daj Boze da ceo novi album bude poput "Th New Song" pesme! KRDZA! Ovu drugu mozes lagano da slusas ceo dan...i da ne dobijes glavobolju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@kashmir

sto sada pa to...

 

Znate sta je meni cudno...ja vec imam kolekciju svih spotova do 1999 godine.Imam i upozorenje na zastitu copyrighta na pocetku spotova,je li poseduje jos neko ovo posto je 1986 - 2003 navodno prva kolekcija spotova.

Postoji dvd The Videos i iz 98 je koliko se meni cini, to ti je dodatak na Cunning Stunts special edition dvd/u i ja ga imam, a ovo je novo izdanje i nema nikakve kockice, ne znam da li posedujes original posto je na nekih 7,5gb i zvuk i slika su super...mada i shrinkovana verzija nije losa, nisam pimetio kockice...

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

@ George Soad - Bas obrnuto stvar...Ne daj Boze da ceo novi album bude poput "Th New Song" pesme! KRDZA! Ovu drugu mozes lagano da slusas ceo dan...i da ne dobijes glavobolju.

mozda se tebi dopada pesma zbog muzike koja je u sustini ok, ali da James non-stop peva Whoaaa-Whoaa?

Ja mislim da James moze mnogo bolje textove da sastavi, ne verujem jos da se cika istrosio...

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ Crni Djole!

 

MetallicA - The New Song

 

http://www.youtube.com/watch?v=H1CCiwd6UZs

 

MetallicA - The Other New Song

 

 

:pivopije:

 

 

@ George Soad - Pa da, i ja na to mislim....slusljivija je i zanimljivija. A to, "Whooooa"; nadam se da se nece ponavljati u studijskoj verziji. Mislim da je to cisto zamena za text koji tek treba da uleti u taj deo pesme. :da:

:meshuggah:

 

:meshuggah:

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Jaymz Doofy Neegroothin

 

Jeste zamena, mnogi ljudi tako rade, smisle kako će da pevaju, neki lupetaju reči, pa tako smisle tekst.

Postoji i demo verzija "For whome the bell tolls" gde isto tako peva "la-la-la" ili tako nešto, jer još uvek nema tekst.

U stvari većina radi tako...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...