Jump to content

Metallica


lemmy sixx

Recommended Posts

Sta ti nije jasno? Upravo sam se oprostio od pisanja na ovoj temi, jer ne mogu vise da smislim bend. Uostalom, mislim da sam jedini clan ovog foruma koji iz pukog ubedjenja i potpunog gnusanja nije otisao na njihov koncert.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta ti nije jasno? Upravo sam se oprostio od pisanja na ovoj temi, jer ne mogu vise da smislim bend. Uostalom, mislim da sam jedini clan ovog foruma koji iz pukog ubedjenja i potpunog gnusanja nije otisao na njihov koncert.

 

 

Shefe, stekoh utisak(ako se ne varam),da si ti neshto bash ispizdeo na Metallicu...neko objashnjenje specijalno ili ti se skupilo jednostavno? Mislim i ja ih sve manje volim zbog licemerstva i shit muzike ali po meni je bolji bojkot da ih otvoreno kritikujemo,mada dobro znam da te mrzi da se raspravljash i ponavljash neke stvari koje mnogi ili ne zele ili odbijaju da shvate vezano za taj bend

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisu oni licemerni, samo su zadnji album uradili na najgori moguci nacin. :da: Da je sve tako crno i da im nije stalo do muzike i fanova oni bi vec pre 100 godina prestali da sviraju! Imaju love da obezbede sebe i jos svojih 18 generacija unapred, zato sto vole da "prase" i da budu vidjeni od strane fanova zato jos uvek i stoje(doduse ne bas pravo). :bigblue:

:pivopije::pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bilo da se svidja samo jos 1 ili ni jednom od 10000 clanova - meni se St. Anger nece nista manje svidjati zbof toga, ni pod "razno" ...

Kontam ja tebe brate. :pivopije: Meni se licno St.Anger kao album ne svidja(svidjaju mi se 2 pesme :bigblue: ) ali zbog toga ja Metallicu ne postujem nista manje nego pre St.Anger-a. Metallica mi je deo zivota i ne mogu njih da ne volim! Volecu taj bend do kraja!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ko bi mogao da zameni metallicu na tronu? Po vama!

 

Ps. Necu da racunam ove... System Of A Down... ma znate na koju ekipu mislim. Racunam ove mladje bendove.

 

Po meni se Avenged Sevenfold velikom brzinom probija... ne volim ih nesto posebno, ali oni su nekako sve popularniji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ko bi mogao da zameni metallicu na tronu? Po vama!

 

Ps. Necu da racunam ove... System Of A Down... ma znate na koju ekipu mislim. Racunam ove mladje bendove.

 

Po meni se Avenged Sevenfold velikom brzinom probija... ne volim ih nesto posebno, ali oni su nekako sve popularniji.

Jedino SlipknoT po meni nosi pravi barjak novog talasa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

slipknotovo vreme je proslo...najlogicnije je da nece biti ni jedan bend iz ovog vec svima poznatog talasa...ponovo ne verujem da ce biti nijedan bend koji poseduje bar malo growla ili blast beatova tako najverovatnije i gojira otpada...mada ostaju najbolji bend danasnjice ponovo (bar po meni)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...