Jump to content

Metallica


lemmy sixx

Recommended Posts

@ Lemmy Six - E, bre prijatelju, ti tek sad gledao taj Rock Am Ring... :) Do jaja je, nema sta!

 

Alo ljudi, jesmo mi fanovi, ali budite ponekad objektivni...U pravi je Doofy, taj koncert je u Bg-u, odnosu na sada, je krsh! Jesu se raspadali tokom cele turneje za St. Anger (2003-2004). Proveo sam se nevidjeno dobro na tom koncertu!! Prosto, bili smo gladni Metallic-e i takvog spektakla!! :)

 

:pivopije::pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ Lemmy Six - E, bre prijatelju, ti tek sad gledao taj Rock Am Ring... :) Do jaja je, nema sta!

 

Alo ljudi, jesmo mi fanovi, ali budite ponekad objektivni...U pravi je Doofy, taj koncert je u Bg-u, odnosu na sada, je krsh! Jesu se raspadali tokom cele turneje za St. Anger (2003-2004). Proveo sam se nevidjeno dobro na tom koncertu!! Prosto, bili smo gladni Metallic-e i takvog spektakla!! :)

 

:pivopije::pivopije:

 

koncert metallica-e mi je najljepsi dozivljaj u zivotu bio!sa par metara gledati idole je bilo neopisivo.ali se slazem da su lose odsvirali..to sam tek poslije pola godine priznao sebi :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ Davidian - Taj fazon! Realno gledano, na JNA smo pali u trans!! :rockdevil:

Ali, eto, kad su se posle pregledali snimci....moglo dosta bolje. No, najbitnije je da nikom nije bilo zao sto je dao 2,5 soma. Vredelo je! :)

 

Uzdravlje!

 

:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je na tom koncrtu bilo sjajno! Što Grom napisa: ne žalim što sam dao 2500din. (Što za IM ne mogu reći) Ja sam bio zabrinut kako će zvučati, ali su me prijatno iznenadili. Zvučali us ok, ne kapiram zašto vi ne mislite tako. :confused: Moj ortak je nabavio snimak njihovog koncerta koji je sniman iz zgrade, ali je zvuk kasnio pa nesam hteo da gledam da ne kvarim utisak.

Share this post


Link to post
Share on other sites

prvo svako od nas poseduje bar jedan live...drugo svi znamo taj live napamet...meni je bio spektakl gledati njih,za muziku me je stvarno bolelo uvo kada mi se svaka pesma sama peva u glavi...i apsolutno se ne slazem da su loshe odsvirali...do govore samo likovi koji su ljubomorni na metallicu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ha, care, nabavi official snimak sa naseg koncerta, posto su, jelte, snimali celu turneju, i cuces da su odsvirali govno, al nema veze, meni je bilo super, i tamo to nisam primetio, ali, da, ljubomoran sam na metallicu! xaxaxa! :) :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

imam oficijalni snimak...i da katastrofa je...pored jednog live-a brutal truth-a ostaje najgori bootleg u istoriji...nabavi ti bootleg sa tribine i videcesh da su dobro odsvirali...kako uopshte mozesh da uporedjujesh snimak sa pravom stvari?

Share this post


Link to post
Share on other sites

imam oficijalni snimak...i da katastrofa je...pored jednog live-a brutal truth-a ostaje najgori bootleg u istoriji...nabavi ti bootleg sa tribine i videcesh da su dobro odsvirali...kako uopshte mozesh da uporedjujesh snimak sa pravom stvari?

jesi ti mentol? sad kazes da su odvratno odsvirali, a posle da su dobro odsvirali? sta, podmecu krsh snimke? ili kad imas video iz publike, onda imas dozivljaj pa ti nije bitno kako zvuci? ja ti kazem da su odsvirali ko kurac, i tu je tacka. koncert jeste bio dobar, i atmosfera, i zvuk, i provod, i naravno da niko tamo nije jurio greske, ali kad sednes kuci i pustis taj live, i bilo koji sa ove nove turneje, ili ga kojim slucajem uporedis sa bilo kojim starim liveom, videces abnormalnu razliku.

Edited by Jaymz Doofy Neegroothin

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja jesam mentol ali ti si nepismen...sjebali su sve...loshe su snimili zvuk,dobro su oni odsvirali koncert...snimak koji je sniman sa nemam pojma ni ja chime sa tribine zvuci odlicno...ko da nije bootleg...a officijalno izdanje zvuci ko da su stavili mikrocfon u sherpu,pa jednu malu rupicu na sredini sherpe i snimaj koncert...jednostavno loshe su snimili oficijalni snimak..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ah, imam i ja tu mp3 verziju iz Bg-a ("official"). K'o da su snimali samo Hetfield-a, a ovo iza ako cujes, dobro, ako ne, nikom nista....

 

Bancilo, mozda mene interesuje...Je l' se to prodaje?

 

Gero, zajebi, ne moze se protiv subjektivnosti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...