Jump to content

Metallica


lemmy sixx

Recommended Posts

izvin`te sto upadam na temu, ali trazim Jaymza - znate onog clana foruma koji se slikao s bendom i sl......

 

ne mogu ni pp da mu posaljem kad nemam njegov profil a pretrazivac ne radi.

 

 

ako ko ima link, ili zna gdje je covjek postovao - super.

 

 

 

inace, trazila sam juce bezupjesno cuveni The Stone klub u San Franciscu i nista.

trazila sam i studio po Presidiu, i nista naravno.

jel zna neko neke pametne (I TACNE) adrese klubova po SF gdje je Metallica nekad nastupala.. ili tako neke interesantne lokacije.

hvala.

Share this post


Link to post
Share on other sites

samo se nadam da na novom albumu nece biti experimentisanja sa shtimovima kao shto je bilo na st angeru.to nije prava metallica.oni drop c i open c su go penis.nadam se da ce se konachno vratiti korenima i dati nam ono shto chekamo vishe od 10 godina.nek ga izdaju i 2009. samo da je dobar.

poz

Share this post


Link to post
Share on other sites

izvin`te sto upadam na temu, ali trazim Jaymza - znate onog clana foruma koji se slikao s bendom i sl......

 

ne mogu ni pp da mu posaljem kad nemam njegov profil a pretrazivac ne radi.

ako ko ima link, ili zna gdje je covjek postovao - super.

inace, trazila sam juce bezupjesno cuveni The Stone klub u San Franciscu i nista.

trazila sam i studio po Presidiu, i nista naravno.

jel zna neko neke pametne (I TACNE) adrese klubova po SF gdje je Metallica nekad nastupala.. ili tako neke interesantne lokacije.

hvala.

 

E pogledaj moj profil, tamo imam Jaymza kao visitora...

 

Uzdravlje B)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

e ovo je vec zabrinjavajuce:

Istočnjački zvuci na novom albumu grupe Metallica

 

Kirk Hammet, solo gitarista grupe Metallica, izjavio je za poslednji broj „So what!“ fan klub magazina benda, da mnoge pesme na novom albumu imaju u sebi zvuke „Bliskog Istoka“ i „Arabije“. Hammet pojašnjava: „Postoje veoma neobične teme u pesmama i nisam u potpunosti siguran kako da reagujem na njih." „U pesmama postoji neka istočnjačka harmonija i to je jasno arapski zvuk koji se oseća u svim numerama.“ Kirk dodaje da ne zna kako su ti uticaji našli svoje mesto u muzici Metallica-e. Prošle nedelje Metallica je počela snimanje svog novog albuma u Los Angeles-u, s producentom Rick-om Rubin-om. Ovo je prvi put nakon 16 godina da bend ne snima album u San Francisko-u. Grupa namerava da snima u studiju do početka juna, zatim odlaze na jednomesečnu turneju po Evropi, te se vraćaju da završe snimanje. Novi album se u prodaji očekuje krajem 2007. godine ili početkom naredne.

 

usrao sam se kada sam prochitao...nisam neki fan world muzike ali ovo mozda upali kao sto pali kod sepulture i neurosisa...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne verujem.Iako,zajebacije sa istocnjackim fazonima su i pre okupirali njihovu inspiraciju.Setite se samo introa u "Wherever I May Roam".

 

Nego,juce sam dobio koncert "Rock Am Ring 2006".Jebote zivot,kakvo je to jebanje mame.Da su dobri uzivo to je vec izlizana i opstepriznata cinjenica,ali ovaj koncert...ovo je nesto fantasticno.Zvuk,svirka...perfekcija.Svirali su skoro ceo Master..."Damage Inc.","Disposable Heroes" ( :rockdevil: ),"Orion"...zaista sjajno.Dugo nisam gledao tako jebacki dobar koncert.

 

ma mlatikurche se oni mnogo

 

umesto da ustanu i da prze oni vishe ne mogu ni podgreju

 

sto bi se reklo "Sad But True"

 

Pogledaj im zive svirke iz poslednjeg vremena (malo pre pomenuti "Rock Am Ring 2006"),pa onda lupetaj takve gluposti.Skeptican sam po pitanju novog albuma,ali uzivo su i dalje jebeno savrseni.Fantazija.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja lepo rekoh da je to njihov najbolji koncert u poslednjih 10 godina...ja sam skidao 7.8 gb u najgorim mogucim uslovima mesec dana da bi posedovao taj koncert...ja nisam skeptican po pitanju novog albuma...metallica je to...vishe od godinu dana sastavljaju pesme da li stvarno mislite da nece moci da sastave dobar album...makar i solidan ali ponovo da sadrzi 2-3 odlicne pesme...jebiga zajebano je biti u njihoj kozi kada svi ocekuju savrshenstvo...

Edited by darthmaul

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro,tu se bas ne slazem."St.Anger" su isto "sastavljali" godinu-dve,pa je ispao golo govno.Vreme tu ne igra nikakvu igru.Ja sam skeptican zbog te dve nove pesme koje sam cuo,i stvarno nisu nista posebno.Ali,nemogu reci "bice sranje",dok ne cujem nesto konkretno.Zbog toga je tu skepticizam.Videcemo,ne ocekujem nista,ali mozda i bude nesto dobro.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...