Jump to content

Metallica


lemmy sixx

Recommended Posts

ma jebes to..

 

Ja sam prosli put otisao na koncert sa rizikom da padnem godinu posto mi je receno ako odem na koncert oborice me...nisam pao pusten sam...isto tako je rekla ortaku...on je pao :).

 

Sve za metallicu...

 

ja sam okinuo poslednji ispit na faxu, jer nisam ucio par dana oko certa u sred ispitnog roka. :muzicar:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma treba Metallicu dovesti u Bg i napraviti festival, bio bi 100 puta bolji od exit-a

Zar ne??

jebo vas beograd, sto sve mora da bude u bg-u???

 

kako nisu nista dobro uradili...prvo su uradili Load...pa reload...pa garage Inc...pa i disapear...po meni je i st.anger dobar ali da se ne vracamo na staru prepirku pre 40 + strana.

hehe

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa jebiga,dovucite i vi iz Beograda svoja cenjena dupeta do nekog drugog grada pa ce biti ljudi.

svaka ti je na mestu

 

Brate Beograd je Beograd... nema tu sta da se prica... grad sa ubedljivo najvise stanovnika i sa najvise heavy metalera.

pa pazi na toliko stanovnika mora barem neko da bude metalac. gledaj procentualno...

 

a reci mi koja je razlika da ce npr. maiden da dodje u nis, a ne u beograd.. ceo balkan ima onda da dodje u nis a ne u beograd...

Share this post


Link to post
Share on other sites

METALLICA Fans To Name Band's European Tour

METALLICA has extended an invitation to the members of their fan club to pick the name for the band's summer 2007 European tour.

 

Yeah...dajte predloge ja cu da ih prosledim...ozbiljne naravno.

 

edit:

 

kasno..ovo se sve desilo nocas...vec je izabran pobednik

 

SICK OF THE STUDIO tour 2007

Edited by darthmaul

Share this post


Link to post
Share on other sites

cekaj....znaci taj fest je od 28 - 30....plus neka dva dana....tj kradja najverovatnije....ali i dalje ne pise sigurno za metallicu......na njihom sajtu bas......znam samo da metallica u julu ide u atinu....pa ce valjda pre toga kod nas...ili ce pre ovog festa...stagod....

a dao bih 4800 ili 6000.....they're worth it DAMN IT !!!!! :red:

 

koliko je sigurno ?????

Share this post


Link to post
Share on other sites

nije navlakusa......oni su SIGURNO u julu u Atini.......i rekli su da navracaju u neke gradove gde nisu bili nikad...i naravno kao posetice neke jos koji put...

a sto se mene tice motorhead moz' i ne mora....ako metallica ne dolazi ja tesko i da idem......

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...