Jump to content

AntiTribute Akcija u Srbiji


ÆSTROPHOBOS

Recommended Posts

@Spaske

Čekaj tema se ne zove "razapinjanje na krst bendova koji su svirali obrade po Beogradu kad je to bio jedini način da negde sviraš, dok mi još nismo bili ni u spermatogenezi" :haha:

Na stranu sve to što ti nekog ne voliš, 202 decenijama radi promociju Rock n Rolla u Srbiji i za to ih treba veoma veoma poštovati. Tačka.

 

 

Јако ценим бендове који свирају и праве ауторске. Обраде ТРЕБА свирати, по једну, две, па ЧАК и три по свирци, ако имаш дужу минутажу, али то је чисто ради разоноде и неког осећаја који не могу да дефинишем најбоље.

 

Identifikacija sa publikom?

Edited by Ајлин

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vi znate da vas ja jako volim, ali na vise tema se vracate u proslost. Jednostavno VISE NEMA BENDOVA, ni rock, ni hardrock, ni metal koji moze da nacini neki pomak na bolje... Zasto? Niko nece da te slusa ako ne sviras "stare dobre stvari"...Jbg, jedino resenje je pobeci odavde, pa kako ko uspe... Kad nisu mogli Tesla i gomila velikana da nadju razumevanje u svom okruzenju, nego im je lakse da se nametnu svom ostalom svetu, sta mi da ocekujemo...

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

slazem se u potpunosti.tribute bendovi su sranje i jebo mater svim ljudima koji sviraju u njima.koliko samo ima tribute to metalica ili mejden ili neka sranja.jebes tribute bendove to je sranje,mrzim takve svirke i na njih ne idem.rado cu cuti bilo cije autorkse stvari ali jebi te se sa tributoima

 

 

I čemu onda pitanje - zašto ima mnogo tribute svirki i bendova? End of discussion. :razz:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stvarno je jadno da gomila tzv. vrsnih muzicara pada tako nisko i svira milion puta odsvirane TUDJE pesme, sve pod izgovorom da im trebaju pare. To i nebi bilo tako strasno da svakog vikenda nije rezervisano vece za raznorazne tezga/tribute bendove, i kada pobegnes iz jednog kluba, naletis na "nastavak" u sledecem klubu. Jezivo je da je samo par bendova kojima se radi Tribute, a tezga bendovi kao da se dogovaraju da sviraju potpuno isti repertoar. Stvarno je situacija alarmantna i apelujem da doticni malo olabave pritisak, i svoj nedostatak kreativnosti ispoljavaju svojim ukucanima.

 

pa lepo si to sve primetio,ali to sto si primetio je vishe za neku neobaveznu spiku subotom uvece,izmedju ortaka koji lutaju od kluba do kluba u potrazi za dobrim provodom..

 

instrument u ruke i bujdi originalan..

 

ja mogu da se slozim sa tobom,ali sta da radimo sa tim?

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne slazem se da treba da se toliko ogranicimo.

po vasem misljenju onda beogradska filharmonija treba sama da stvara kompozicije a ne da svira dela velikih kompozitora.

 

nekome bolje ide da svira vec stvoreno, za ostale je da se proslave svojim radovima. ali nikako ogranicenja.

  • Upvote 3
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sa jedne strane imas bend koji kvalitetno odradi tribute(ima kod nas i toga), a sa druge krshinu od autorskog benda(kakva je vecina).

Kada bendovi budu vredeli toliko koliko se karta placa, vise ljudi ce i dolaziti na svirke.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sa jedne strane imas bend koji kvalitetno odradi tribute(ima kod nas i toga), a sa druge krshinu od autorskog benda(kakva je vecina).

Kada bendovi budu vredeli toliko koliko se karta placa, vise ljudi ce i dolaziti na svirke.

 

А, иначе је просечна цена карте сто динара, што можеш да испросиш на путу од стана/куће до места одржавања свирке.

Share this post


Link to post
Share on other sites

А, иначе је просечна цена карте сто динара, што можеш да испросиш на путу од стана/куће до места одржавања свирке.

 

Nije do novca, stvar je principa :).

Sta ces , ostarilo se, nekada sam isao na sve zivo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije do novca, stvar je principa :).

Sta ces , ostarilo se, nekada sam isao na sve zivo.

 

 

Ако би могао да ми кажеш, у лепој конверзацији, каквог принципа? Мислим, какав принцип је у питању кад нпр.имаш 7 бендова у Дангуби за сто динара?

 

И, какве везе има старост, ја знам људе старости између 30 и 40 година који шибају на свирке, иако поред тога имају послове, породицу...?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ако би могао да ми кажеш, у лепој конверзацији, каквог принципа? Мислим, какав принцип је у питању кад нпр.имаш 7 бендова у Дангуби за сто динара?

 

Danguba nije u Novom Sadu ;).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Problem nije publika vec nepostojanje iste.U Srbiji samo 20-30 posto "metalaca" su publika tj. zanimaju ih koncerti,svirke,muzika uopste.

Evo ja sam u nekom kao drustvu rokera,boli ih za koncerte jedva sam ih na AC/DC naterao da idu.

Previse ljudi slusa metal,rok,pank... iz fore.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...