Jump to content

Dragon Age


Sinstrel

Recommended Posts

Guest c1k4_ml3kc3

TO i mene zanima jer ako kazes da je Diablo 2 sranje mozes odmah da napustis forum.

 

Шта није јасно? :haha:

 

Диабло 2 је прецењен. Final Fantasy 7 је прецењен. Али, за разлику од DA:O те игре имају квалитет. DA:O има једино прецењеност.

 

Иначе, могу опуштено да кажем да је Диабло 2 срање :da: ако хоћу. Је л' те то повређује? :haha::haha::haha:

 

Шалим се, није срање, али је толико прецењен да чак и трећи део који још увек није изашао оставља људе да потцењују СВЕ игре. К'о да се чека нови месија или нешто тако. Смејурија :no:

 

Када игра постане култ, то је зато што нема ништа паметније да се игра па онда људи утуве себи у главу да ништа не може да надмаши неку видео-игру. Но, реално, људи који кажу да је Diablo 2 најбоља видео-игра претерују.

  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako nesto ima kvalitet kako moze da bude precenjeno? A i stavljati u isti kosh FF7, DA i Diablo je prilicno cudno poredenje. Ajde ti meni sada lepo reci koji JRPG je bolji od FF7 , koji hack and slash je bolji od Diabla?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest c1k4_ml3kc3

Не ради се о квалитету већ о прецењености. На пример познајем гомилу људи који у животу играли нису JRPG наслове и који одбијају да играју било шта што представља новитете.

 

FF VII је популаран захваљујући америчком измету и од тада па на даље константно стављају помен Сефирота и Клауда у осталим играма (Рецимо, маркетиншки потез KH - Сефирот и Кауд? Дизни?). Многи ће рећи да је FF 7 најбољи у серијалу упркос чињеници да је сваки FF уникатан и прича за себе (осим десетке која је из пар делова).

 

Рецимо да је већина људи пропустила игру знану као Skies of Arcadia, а постоји још гомила одличних JRPG наслова као што су Chrono Trigger, Chrono Cross, Tales of (инсерт title) уз Shining Force делове. Много, много наслова који остају незапажени ИСКЉУЧИВО због маркетинга. Нашалост, већина људи није ни играла игру знану као Shenmue & Shenmue 2. Али су зато сви које знам играли Call of Duty 4, Crysis и сл FPS.

 

Но, Diablo 2 је посебна прича. Он долази као један од новитета и с оригиналним концептом АЛИ такође и с пуно фаме коју су PC снобови (они који у животу видели нешто друго осим PC-a) подигли у небеса. Исти љди никада неће ни признати да би Diablo 3 могао на било који начин бити бољи од Diablo 2 и то већ сада тврде на већини форума упркос чињеници да нису ни играли Diablo 3, што је за мене апсурдно.

 

Не говорим овде о обичним гејмерима већ о задртим људима којима су, рецимо, JRPG смејурија. Незнање није основ за мишљења... Све има своје вредности, мане итд, али Диабло 2 је прецењен. Може остати као класика златног доба gaming-a али далеко од тога да је немогуће прешишати га :pivopije:

  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest c1k4_ml3kc3

Ма све што ти кажеш срећице :mhihi:

 

Твоје сажаљевање ми је најбитније :icon_ne:

 

Шта бих ја играо или радио у животу да ми није тебе? :zeleni:

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest c1k4_ml3kc3

Ма ја сам ту да теби не би било досадно, овако можеш да верујеш у то да си надмоћнија и да си искусна по питању видео-игара.

 

Мени није стало до доказивања, али те разумем. :bigblue:

 

Само, много ћеш се зајебати уколико се трудиш да мене психоанализираш :bigblue::mhihi:

 

Гледам једино када ће ти постати досадно да се глупираш :mhihi:

 

Ако хоћеш са мном да се расправљаш о томе колико сам ја пропаст за цивилизацију - дођи овде, пусти ове људе на миру да тролују

 

http://mizuchi.forumotion.com/ :mhihi::mhihi:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovako sto se tice Diablo 2 on je kao hack and slash najbolja igra, jer donosi tacno ono sto treba hack and slash da donosi dosta zabave, dosta promenjljivog konteksta, dosta stvari da se istrazuje i nikad ne doasadi. A jos ako se igra u multiju... Znaci kao igra , igra je dobra mada daleko je to meni od najbolje igre ikada i nekih takvih slicnih dodataka.

 

Dragon Age je dobra igre, veoma dobra, ali za mene nesto toj igri fali da bi ga ubrajao zajedno sa velikanima. Imam druga koji je veliki fantaik za DA, i pricao sam sa njim dosta o ovoj igri, i zakljucio sam da su price iz knjiga ubacili u igru i malo napravili interesantnije(dublje , zivlje) karaktere DA bi bio monstrum, ali sta je tu je. Pre nego sto je izasao DA niko se nije ni nadao da ce igra postici tolki uspeh.

 

FF VII је популаран захваљујући америчком измету и од тада па на даље константно стављају помен Сефирота и Клауда у осталим играма (Рецимо, маркетиншки потез KH - Сефирот и Кауд? Дизни?). Многи ће рећи да је FF 7 најбољи у серијалу упркос чињеници да је сваки FF уникатан и прича за себе (осим десетке која је из пар делова).

 

Ja isto verujem da je FF VII najbolji od svih FFa. A to da je svaki FF unikatan i prica za sebe nikako ne osporava to da je 7ca najbolja ili bilo koj drugi deo los. Npr. meni odma posle ide 8ica i 6ica pa onda 10ka, ali to je sve diskutabilno. A sto se tice Kingdom Heartsa, to je FF meets Disny i ti sada ocekujes da se Cloud i Sephirot ne pojave? Pa Cloud i Sephirot se pojavljuju u toj igri daleko manje od nekih drugih karaktera iz ostalih FFova.

 

Рецимо да је већина људи пропустила игру знану као Skies of Arcadia, а постоји још гомила одличних JRPG наслова као што су Chrono Trigger, Chrono Cross, Tales of (инсерт title) уз Shining Force делове. Много, много наслова који остају незапажени ИСКЉУЧИВО због маркетинга. Нашалост, већина људи није ни играла игру знану као Shenmue & Shenmue 2. Али су зато сви које знам играли Call of Duty 4, Crysis и сл FPS.

 

Pa kako ljudi da ne propuste Skies of Arcedia kada je izasla SAMO za konzole koje su umrle jer ih niko nije igrao, a nema jak marketing iza sebe. Chrono Cross i Chrono Trigger su popularni kolko i FF, cak u svoje vreme Chrono Trigger je bio popularniji od FFa. A Shining Force je B kvaliteta JRPG i nema sta da stoji sa ovim igrama. A Shenmue je dobra igra, sa prepuno mana. A igre poput Call of Dutya i Crysisa su igre sa ogromnim budzetom i marketinogm, i igre koje mogu bukvalno svako da igra, jer su brze bez puno razmisljanja i donose dosta zabave. Naravno da ce takve igre biti popularnije od RPGova koji nije zanr za svakoga.

 

Sto se tice ovog ostalog to me ne interesuje, ovde je prica izmedju mene i tebe a ne nekih ljudi sa nekih foruma. Sto ljudi i sto cudi, a to treba da gledas svoja posla i da uzivas u svojim igrama. Ali isto tako i da slusas sta ljudi govore kada napises svoje misljenje i da malo oladis sa ubedjivanjem kako ti sve znas. Vidim ja da se ti dosta interesujes, i to je stvarno lepo, ali ne poznajes dovoljno jos materiju da bi mogao tako lako da sejes ljudima znanje. Kolko god ti analitike ubacio u svoje postove vidi se da je to za tebe jos novo. Ceni svoje ali i postuj tudja misljenja i sve ce biti cool.

Edited by Lunar
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest c1k4_ml3kc3

Лепо си то написао и хвала на труду. као прво, мени не може да предавања држи неко ко не зна шта је прави Hack&Slash. Не знам како ти је запостављена чињеница да је Diablo 2 Point&Click Hack&Slash. С битним акцентом на "click".

 

С друге стране, DA:O поседује изузетно лењу причу и представља AAA комбинацију. Фрустрација долази због тога што BioWare, које сам некада раније поштовао, уопште не маре за то да направе добре игре. Када сам чуо да је упоређују с Baldur's Gate 2 = fail. За игру која је толико хваљена у целом свету нисам очекивао да буде ТАКО ЛОША. Ипак, то је моје искуство и ја га не намећем другима, али игра је препуна клишеа. За једну видео-игру која држи статус попут FF VII, Half-Life, Crysis, COD 4 итд очекивао сам ДАЛЕКО ВИШЕ од онога што је понуђено. Постоји толико мана у игри што мене страховито одбија. Може бити интересантна људима који НЕМАЈУ велико искуство с видео-играма.

 

Што се FF-a тиче, да ли си их све играо па да верујеш да је најбољи од свих? Нешто сумњам у то да си играо тринаести део, односно играо на Nintendo GameCube. Тако да немаш баш основа да мени држиш било какву придику. Ок је веровати, али, поново, то је твоје мишљење али далеко од тога да је FF VII најбољи. Заправо, најбољи је за оно шта пружа али упоређивати FF који су различитих прича, ликова итд је тупаво. Можда се може радити на томе који има најбољи дизајн чудовишта, али то је све. Остало су индивидуалне примесе.

 

 

Што се тиче Skies of Arcadia / Поента око те приче јесте да људи не желе да се потруде да открију пр него што доносе закључке о томе "шта је најбоље" и посматрањем људи који држе DA:O као реликвију испред себе с сигурношћу знам да то није учињено на основу квалитета игре већ њихове личне идеализације као и ИЗУЗЕТНО ЈАКОГ ЕА маркетинга који је отишао до те мере да су унајмљивали порнићарке ради популарности.

 

За мене видео-игра нису сисе и дупета нити геј dwarf sex. :icon_ne:

 

---

 

У сваком случају, могу се сложити да сви имамо сопствена мишљења, али далеко од тога да сам ја некомпетентан да разматрам о одређеним аспектима видео-игара. Додуше, то ми и није намера, но поново своје негативне коментаре морам да потпорим одређеним и адкеватним познавањем материје 8у овом случају - видео играма).

 

Што се тиче Hack&Slash један од типичних ти је Mount&Blade, а не Diablo 2 Point&Click Hack&Slash.

 

Поздрав и теби.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam, nikad nisam razmisljala na taj nacin, ne otpisujem stvari koje su poznate kao lose... Kad razmisljam o FF-u, uvek je Japanski stil ono sto mi pada na pamet, znajuci platforme na kojima sam prvi put to igrala. Marketing nije ono sto cini igru dobrom ili losom...

Ako se osvrnemo na neke stvari koje su bile toliko marketinski pokrivene, tipa Hellgate:London, igra koja je po mom misljenju bila tesko sranje, onda cela ta teorija o Americi pada u vodu. Hellgate, pa ne znam da li poznajem ikoga kome se svideo Hellgate.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest c1k4_ml3kc3

Ето, Лунар, причај сада с њом мало. Видиш да је жељна пажње :cool::mhihi:

 

Зато ми набија минусиће, не схвата да мени то импонује.

 

;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Heh, vidis, igrom slucaja nikada nikome nisam dala nikakav rejting, za ovih mizernih mesec dana na forumu, drugi ljudi su samo potvrdili moje misljenje. Daleko od toga da sam zeljna paznje, samo mi se gade ljudi poput tebe koji ne mogu da se pomire sa cinjenicom da su fejlovali u necemu u cemu bi "kao" trebalo da su dobri.

Edited by ~HaVoC~
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest c1k4_ml3kc3

Ма све је то океј докле год ја фејлујем по твојим стандардима :bigblue:

 

Је л' и да једем оно што ми ти препоручиш? :bigblue: да носим одећу и обућу за коју ти сматраш да ''није фејл'' :bigblue:

 

Рецимо, ако не скувам кромпир већ га издинстам ја сам нуб за агрикултуру? :mhihi:

 

:opusteno:

 

Ако не удишем ваздух онако како теби дуне у глави, превише азота уносим? :zeleni:

Edited by c1k4_ml3kc3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Лепо си то написао и хвала на труду. као прво, мени не може да предавања држи неко ко не зна шта је прави Hack&Slash. Не знам како ти је запостављена чињеница да је Diablo 2 Point&Click Hack&Slash. С битним акцентом на "click".

 

С друге стране, DA:O поседује изузетно лењу причу и представља AAA комбинацију. Фрустрација долази због тога што BioWare, које сам некада раније поштовао, уопште не маре за то да направе добре игре. Када сам чуо да је упоређују с Baldur's Gate 2 = fail. За игру која је толико хваљена у целом свету нисам очекивао да буде ТАКО ЛОША. Ипак, то је моје искуство и ја га не намећем другима, али игра је препуна клишеа. За једну видео-игру која држи статус попут FF VII, Half-Life, Crysis, COD 4 итд очекивао сам ДАЛЕКО ВИШЕ од онога што је понуђено. Постоји толико мана у игри што мене страховито одбија. Може бити интересантна људима који НЕМАЈУ велико искуство с видео-играма.

 

Што се FF-a тиче, да ли си их све играо па да верујеш да је најбољи од свих? Нешто сумњам у то да си играо тринаести део, односно играо на Nintendo GameCube. Тако да немаш баш основа да мени држиш било какву придику. Ок је веровати, али, поново, то је твоје мишљење али далеко од тога да је FF VII најбољи. Заправо, најбољи је за оно шта пружа али упоређивати FF који су различитих прича, ликова итд је тупаво. Можда се може радити на томе који има најбољи дизајн чудовишта, али то је све. Остало су индивидуалне примесе.

 

 

Што се тиче Skies of Arcadia / Поента око те приче јесте да људи не желе да се потруде да открију пр него што доносе закључке о томе "шта је најбоље" и посматрањем људи који држе DA:O као реликвију испред себе с сигурношћу знам да то није учињено на основу квалитета игре већ њихове личне идеализације као и ИЗУЗЕТНО ЈАКОГ ЕА маркетинга који је отишао до те мере да су унајмљивали порнићарке ради популарности.

 

За мене видео-игра нису сисе и дупета нити геј dwarf sex. :icon_ne:

 

---

 

У сваком случају, могу се сложити да сви имамо сопствена мишљења, али далеко од тога да сам ја некомпетентан да разматрам о одређеним аспектима видео-игара. Додуше, то ми и није намера, но поново своје негативне коментаре морам да потпорим одређеним и адкеватним познавањем материје 8у овом случају - видео играма).

 

Што се тиче Hack&Slash један од типичних ти је Mount&Blade, а не Diablo 2 Point&Click Hack&Slash.

 

Поздрав и теби.

 

Auh.... ponavljas se. Ali ajde ponovo. To dal je Diablo Hack and Slash ili Hack and Slash/Point and Click je totalno ne vazno za pricu nit ima neke vaznosti sa onim sto sam ja tebi napisao, poptpuno si promasio poentu i namecs svoj stav.

 

Ajde ovako COD 4 i Crysis nemaju ni priblizno reputaciju ko FF VII i Half life, tako da necu ih uporedjivati. I FFVII i Half Life(inace moja prva igra koju sam presao) su legendarne igre koje su gurnule igracku industriju napred i to je tolko ocigledno da necu vise da pricam o tome jer nema svrhe sa tobom.

 

"Нешто сумњам у то да си играо тринаести део, односно играо на Nintendo GameCube" Placem od smeha..... XD XD XD XD XD XD XD

 

Ali ajde da se uozbiljim, sto se tice originalne serije odigrao sam od 1-14 cak sam i napisao recenzije za sve te igre u raznim casopisima. A sto se tice spin offa, malo ko je sve igrao, ali igrao sam dobar deo. I da FF VII je najbolji. Reci mi koji je po tebi bolji FF od VII?

 

Ah da ali mi je taj za gamecube nesto promakao moram priznati. XD

 

"Заправо, најбољи је за оно шта пружа али упоређивати FF који су различитих прича, ликова итд је тупаво. Можда се може радити на томе који има најбољи дизајн чудовишта, али то је све. Остало су индивидуалне примесе. " HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAH Od sada monster design gledamo i ocenjujemo igru. XD

 

Sta si se uvatio Skies of Arcadia ko pijan plota. Xenogeras, Vagrant Story, Lunar, Persona 2 su igre koje nisu tolko popularne a jedu Skies za dorucak. Sad sto ti je neko rekao da je Skies dobra igra(i jeste) i da nije poznata (opet jeste) nije informacija za koju bi se ja stisao i ne pustao....

 

I ponovo bacas neku glupu analitiku, i ponovo neces da me slusas, i ponovo mi bacas svoje misljenje koje mislis da je ultimativno..... Imao sam stvarno dobru nameru da ti objasnim par stvar, ali kada neces da slusa, ni ne vredi pricati sa tobom.

 

Eh da imao sam i Gamecube ali sam ga prodao i Dreamcast koji sam dao ciganima.

Edited by Lunar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest c1k4_ml3kc3

Auh.... ponavljas se. Ali ajde ponovo. To dal je Diablo Hack and Slash ili Hack and Slash/Point and Click je totalno ne vazno za pricu nit ima neke vaznosti sa onim sto sam ja tebi napisao, poptpuno si promasio poentu i namecs svoj stav.

 

Ajde ovako COD 4 i Crysis nemaju ni priblizno reputaciju ko FF VII i Half life, tako da necu ih uporedjivati. I FFVII i Half Life(inace moja prva igra koju sam presao) su legendarne igre koje su gurnule igracku industriju napred i to je tolko ocigledno da necu vise da pricam o tome jer nema svrhe sa tobom.

 

"Нешто сумњам у то да си играо тринаести део, односно играо на Nintendo GameCube" Placem od smeha..... XD XD XD XD XD XD XD

 

Ali ajde da se uozbiljim, sto se tice originalne serije odigrao sam od 1-14 cak sam i napisao recenzije za sve te igre u raznim casopisima. A sto se tice spin offa, malo ko je sve igrao, ali igrao sam dobar deo. I da FF VII je najbolji. Reci mi koji je po tebi bolji FF od VII?

 

Ah da ali mi je taj za gamecube nesto promakao moram priznati. XD

 

"Заправо, најбољи је за оно шта пружа али упоређивати FF који су различитих прича, ликова итд је тупаво. Можда се може радити на томе који има најбољи дизајн чудовишта, али то је све. Остало су индивидуалне примесе. " HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAH Od sada monster design gledamo i ocenjujemo igru. XD

 

Sta si se uvatio Skies of Arcadia ko pijan plota. Xenogeras, Vagrant Story, Lunar, Persona 2 su igre koje nisu tolko popularne a jedu Skies za dorucak. Sad sto ti je neko rekao da je Skies dobra igra(i jeste) i da nije poznata (opet jeste) nije informacija za koju bi se ja stisao i ne pustao....

 

I ponovo bacas neku glupu analitiku, i ponovo neces da me slusas, i ponovo mi bacas svoje misljenje koje mislis da je ultimativno..... Imao sam stvarno dobru nameru da ti objasnim par stvar, ali kada neces da slusa, ni ne vredi pricati sa tobom.

 

Eh da imao sam i Gamecube ali sam ga prodao i Dreamcast koji sam dao ciganima.

 

Јутрос прочитах ово, па иш'о нешто до поште, цркох од врућине и мислим се да л' си ти нормалан. Коме ћеш ти да било шта објашњаваш?

Погле' само ти ту количину ароганције на делу с твоје стране :udri:

 

 

Заправо, не понављам се :} већ ти говорим ствари онакве какве јесу. Нико није говорио о причи Diablo 2 већ о томе каква је то игра. Постоји битна разлика између Hack&Slash (типичног) као и Hack&Slash који је Point&Click. Знаш и сам да си погрешио, госн. рецензер. :pivopije:

 

За мене је HL изузетно важна игра и слажем се да је револуционарна, но ипак ТРЕНУТНО се не игра Half-Life, који је у своје време ЗАСЛУЖЕНО добио место најбоље игре већ сви јуре CoD : Modern Warfare као и Crysis серијал где је најбитније "да ли ће да ради ултра графика". Додуше, тренутно најпопуларнија игра је, дефинитивно, Witcher 2. Следећа најпопуларнија игра (ако изађе) ће бити Diablo 3. Иначе, једина игра која је донекле померила стандард када је реч о "новијим играма" јесте HL2 (и драге епизоде), а од тад' па до ове године најоригиналнија игра која је изашла је, дефинитивно, Portal 2. Мислим да није потребно било шта друго да напоменем осим "SPAAAAAAAAAAAACEEEE!" :bigblue:

 

Немам "најбољи" FF већ једино најдражи FF. Искрено, не знам на основу ког критеријума си дошао на закључак да је VII најбоља. Да је најпопуларнија, то стоји. Ипак, мени најдражи FF јесте VI с Тером и компанијом. Најбоље је што остаје валидно чак и у римејку за GC.

 

Такође, мање познат Римејк за NDS.

 

http://www.youtube.com/watch?v=W7RPY-oiDAQ

 

Но, шестица ми је најдража. За Супер Нинтендо.

 

Сада да се вратимо ми фино твојим глупостима. Шта си ти то мени лепо умислио да си? :mhihi: Ти мени да објашњаваш ствари везане за видео-игре? Пре свега, надмен си, а поред тога глуп зато што доносиш закључке без да ишта и питаш. Не знам само одакле ти смелости да тако нежно лапрдаш к'о да смо заједно јели бурек и пили јогурт :da:

 

Искрено ме интересује по ком критеријуму си ти то фино одредио да је Final Fnatasy VII "најбољи" и онда се још усудио да мени лапрдаш о томе како ја делим "ултимативне истине"? Ти очекујеш да те неко схвати озбиљно с оваквим испадима ироније? :haha::haha:

 

Не знам шта ти је смешно по питању FF чудовишта. њихов дизајн је порприлично оригиналан и спада у један од битнијих аспеката игре када се посматра с дизајнерског дела графике :da: Нисам говорио о видео-играма и нема потребе ићи у неку луду крајност и скретати с теме :no: Због тога ме интересује по којој основи си ти то лепо раздвоЈио FF делове и поред тога што постоје 2D као и 3D, односно хронологија између првог и последњег дела је скоро добрих две и по деценије :da: уз додатак да су неки од делова MMO, односно Action RPG, а о томе да је сваки прича за себе и да не почињем. Као да говориш да је јабука боља од поморанџе, али ни крушка није далеко. :haha::haha: заиста си ми смешан. Стварно си рецензер? То није патолошка лаж? :red:

 

Искрено, ниси ни разумео о чему сам ти писао и још мени пребацујеш да грешим :no: нешто као, ја ту ултимативно :no: ццц

 

Продао nintendo GameCube & Sega Dreamcast + још се хвали тиме. Да имаш имало поштовања према играчком свету ти би то чувао (осим уколико не живиш у 2x2m2 што би тек онда било логично да се "отарасиш" играчких система како ти не би одузимале простор за купатило и кухињу)...

 

Реално, једино се идиот може одрећи таквих класика као што је, рецимо, Sega Dreamcast. :] али добро, ти си љубиељ рома па изгледа да је због тога...

 

Кажи ми, јесу ли ти се захвалили роми? Је л' си добио три пари за двесто динари чарапа заузврат?

 

За крај, пази, могао си лепо и добио би лепо заузврат али пошто се почео да сереш и лапрдаш добио си сасвим сразмерно лепо и фино :da:

 

Највећа глупост коју си рекао без икаквог размишљња јесте оно што сам подвукао цитирајући твојега тебе. Је л' ти је криво што сам играо више видео игара од тебе или не умеш да признаш грешку или си умислио да си у нечему бољи? Заиста ми је нејасно твоје понашање. Долазиш с причом, потцењујеш максимално и онда мислиш да си рекао бог зна шта важно, лепо и паметно. Ај што си мало помешао појмове и што се не разумеш баш најбоље али не знам само одакле ти смелости да тако приступаш :haha:

 

Тотално си изгубио концепт онога шта си покушао да учиниш. Јбг, не иде то тако када не познајеш не само особу него и неке основне концепте које се тичу видео-игара. :]

Буди ти лепо добар и играј Crimsonland, а после тога мало Magi.

Држ' http://moacube.com/games/magi/

 

Да л' је могуће да је лик рек'о да сам негде чуо да је Skies of Arcadia добар...Још увек не могу да поверујем. Заправо, одбијам да поверујем да неко може да неко може да одвали такву глупост... О Сунце ли ти је*ем мутаво.

Edited by c1k4_ml3kc3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest c1k4_ml3kc3

Прва видео-игра коју си прешао је Half-Life 1998. године, а мене ћеш да подучаваш ти нешто. Хаха! ХАХАХАХАХА!

 

Него, ај ти лепо реци за које си ти то магазине писао рецензије СВИХ делова FF-a (тј, оних који су оригинални 1-14 пошто су остале очигледно радили ти твоји роми, а не Square Enix, односно Square Soft), па да видим шта си писао. можда и поправиш моје мишљење о теби, мада сумњам да ти је стало...

Edited by c1k4_ml3kc3
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest c1k4_ml3kc3

"Ti tvoji Romi"... Bravo.

Kakav sad Square enix, zar nisi do malopre pljuvao po Amerima, koliko se ja secam, SE je Japanska kuca...

 

Ово ћу ти сада рећи (написати) на најблажи могући начин, а да је везано за ово што си писала - Апсолутно не разумеш о чему пишемо.

Закључци које ти вадиш су крајње дебилни. Mолим те, немој писати и доприносити конфузији, осим ако ти није намера да те тотално искулирамо.

 

---

 

Одох у град по овој врућини, доћи ћу вечерас. Надам се да ће госн рецензер да објави своје текстове или их макар проследи на ПМ. До тад' за мене је то све патолошка лаж. No more mr nice guy :icon_ne:

Edited by c1k4_ml3kc3
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...