Jump to content

Meshuggah


azal

Recommended Posts

Sweden's math-metal kings, MESHUGGAH, will be special guests on the Los Angeles based Metal Radio Show, CHAOS, with host Full Metal Jackie on Sunday January 13th.

 

This will mark the radio debut of the track "Bleed" from their upcoming record obZen.

 

The show airs from 10pm-Midnight PST on Indie 103.1 FM and can also be heard online at www.indie1031.com

 

The broadcast will also re-run on KNAC.com on the night of January 14 from 7-9pm PST and Sunday morning Jan 20th from 7-9am PST.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam sa debelim, ovo mozda lici malo na "I" zbog brzine, nema mnogo veze sa catch ni nothing-om.

 

ovo je thrasherica prava samo u meshuggah stilu ako lupis kec preko vecinu ovih riffova dobijes neki ne parni forbidden/anthrax :)

 

vracanje duha CC definitivno, znam lika sto radi za candlelight i cuo je album preko nekih prijatelja, kaze da je promena evidentna, malo su skrasili komplikaciju i matematiku i dali mu po brzini i brutalnostu.

 

a naravno, opet je komplikovanije od 98 posto bendova na svetu :D

 

A haake ovako nije svirao bubanj od chaosphere-a, narocito ne nogama.

Edited by azal

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo slusam opet posle pauze od 5 sati, ovo nema ni malo veze sa catch, sem po stimu, ovako treserske, brze paterne nisu nikad snimali na osmicama. onaj rif oko 3:30 ima neki toliko zajeban uplet, neko idiotsko naglasavanje nenormalno. bedak mi na kraju oko 6:30 sto ne ulete u treserski kec bar malo nego se desava onaj triolski dobos.

 

ludnica je ovo, ludnica.

Share this post


Link to post
Share on other sites

jbg, meni je ovo prejebeno. glupo je ocekivati od benda da izmisli toplu vodu dva put. Realno ne mogu nikad svoj stil da napuste, i mogu samo da ga teraju u neki novi pravac ili produkcijski ili sviracki.

 

ovo je svircki preokret 180 stepeni od catch 33 i nothing.

 

ne ocekujem da sad jens zapeva neki clean ili da krenu melodicnije da sviraju, do se nece desiti, i ne treba.

 

riffove brze a u isto vreme kompleksne kao na ovom bleedu nisu nikad svirali. jedva cekam novi album.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ovo je svircki preokret 180 stepeni od catch 33 i nothing.

 

riffove brze a u isto vreme kompleksne kao na ovom bleedu nisu nikad svirali. jedva cekam novi album.

 

 

ovde se slazem od reci do reci.

jedino sto eventualno moze da se predvidi je to sto ce sad taj preokret provlaciti kroz sve pesme na albumu.

sto ne mora biti shvaceno kao losa stvar jer daje osecaj celine.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ovo je svircki preokret 180 stepeni od catch 33 i nothing.

 

- Vozimo se mi tako, i svadžamo. Dodžemo do rampe, a Sladžana se iznervira i izadže iz kola. Ja joj viknem: "Sladžo, udži u kolima, nemoj da se svadžamo na ulicu, k'o cigani!" Udže na kraju Sladža, ja okrenem auto za 360 stepeni, i vratim se kuči.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...