Jump to content

Nadimač


ΣΟΚΙ

Recommended Posts

svirka je sabila.odlicno je bilo i zajebavanje pre i posle svirke,a bome i svirka nadimaca.jedino me je drkalo ono skakanje sa bine..ionako je prostor jedva 2 sa 2,a bina je mozda malo veca i sto sad moras skakati svakih 5 sekundi sa bine?ok jednom ili dva puta u toku pesme ali vidjao sam likove koji su i po 10 puta u toku jedne pesme skakali i to neznaju da skoce pa se uglavnom zabiju u ljude i poguraju ih nazad..

 

 

Sve zavisi od kondicije baca i na to kako gledas na svirku,za mene NADIMAC pravi bas HC atmosferu koja ti jednostavno neda da se odmoris pa morash da "dajvujes" :),a ti ljudi koji su padali dole posle skoka nisu krivi,nego ovi sto ih ne prihvataju,malo teretane bi to sredilo hahah :P!

 

Sve u svemu PREDOBRA svirka,bio sam mokar do gole koze!OVO JA NAZIVAM CROSSOVER SVIRKOM!

Share this post


Link to post
Share on other sites

meni je ono bila prava thrash svirka :haha: najsmesnije je bilo za vreme onih sumara dok se neko derao na mikrofon ajmo circle pit ajmo ajmo!! pa de ces tamo circle pit,ne mozes ni prdnuti u masi,a kamoli nesto vise :haha:

Edited by dimmu1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eto od danas album se polako siri svetom,

 

normalno Rusi i sl su vec okacili album na nekoliko sajtova za download i sl,

 

Sa jedne stane to je bezveze a sa druge bar ce ljudi po svetu da cuju nas album pa mozda neko i naruci cd

 

Sto se tice vas koji ste ovde, i koji ste deo nase scene, Podrzite bend, podrzite scenu i kupite original

 

Jer je to jedini nacin da budemo u manjem minusu (treba bar delom nadoknaditi troskove snimanja, postarine, carine, probe da nepominjem)

 

Original je ipak original, a da nepominjem da je to jedini nacin da i ubuduce snimamo i sl.

Edited by Speed_Dead
  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajd i ja da napisem nesto o albumu... pre svega,svaka cast za produkciju,za mjuzu ovog tipa ovo je super! Sto se tice pesama, stare stvari su super odsvirane, mada mi negde malo nedostaju oni visoki vrisci koje je Dule pevao, ali i ovako su dobre! Nove stvari su mi OK, mada ja ne volim toliko te Crossover elemente,ali to je moje licno misljenje. Favorit mi je Sad si sam, onaj sporiji deo sa duplom mi je super!Posle nje, Trece oko mi je privukla najvise paznje! Sto niste odradili Djubre metal? To mi je jedna od jacih pesama! Sve u svemu, dobar album! Samo gurajte! Ziveli! 111

Share this post


Link to post
Share on other sites

E pa dečaci iznenadili ste me pozitivno kad sam čuo letos da ćete da izdajete stvarno za Kineze xD toliko daleko je malo ko otišao odavde (ustvari da li je?). Ne znam odakle bih počeo tačno. Drago mi je da sam upoznao u 2006. bandu Nadimača koja je ozbiljno žarila po beogradskim klubovima pa i šire, do jaja smo se zezali i u Novom Sadu jednom prilikom. Stara ekipa mi je prirasla za srce vrlo brzo pa mi je bilo baš teško da prihvatim kasniju promenu postave... pa kao i svakom fanu. Nove pesme sam uglavnom već čuo, što sa proba, iz ranih mix faza koje sam imao prilike da čujem, pa i na svirkama tako da me disk nije mogao iznenaditi što se tiče aranžmana i šta ti ja znam... koji su vazda ok! Svidja mi se struktura pesama, pogotovo Dragančetov haiku stil. Na albumu zvuk tj. produkcija je poštena mada zvuk gitara mi je malo slabunjav ali moglo je možda da se nadoknadi malo življim okidanjem. Iako se čini da je Ćora nešto bolji gitarista od Krleta, savet je da pojača ishranu ili picking na ritmu. Dakle Ćoro desnu šaku da baciš na muke xD i ne zanemaruj bicepse! Do jaja što se nekoliko starijih stvari našlo na albumu. Omot je običan, ali Dačine ilustracije su odlične. Neko bi mu rekao da ne sere i baci mikrofon i uzme olovke u šake pa da prlji po časopisima npr. tipa NIN xD Ono što mi je pomalo smetalo kod novih stvari je ona fina linija između dobre zajebancije i ozbiljnosti tekstova koja je sada pomerena pa je nekako sve i ozbiljnije. Pogotovo smatram da se svetskom politikom i zaverama ne treba zamarati a kamoli ubacivati ih u tekstove. Ali shvatio sam brzo ta dva različita pristupa potpuno pristaju obojici frontmena koji su priče za sebe haha

 

aj momci bog čuva bekriju pa kad zmaja zasvrbe jajca da useremo koju motku uskoro ... idemo na zmaj pivo haha

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas je album izasao zvanicno i po celom svetu,

Za par dana ce cd i slicno biti u ponudi manje vise svih svetskih oldschool izadavaca, metal radnji ili distro-a

 

kinezi su odradili i dukseve i sl cuda,

al kapiram da nam nece slati to buduci da

je problem sa carinom :)

 

"

Cold weather, day by day, this time we ADP031 produced an additional 20 NADIMAC a long-sleeved TSHIRT, friends no longer need to vote in order, as long as the original orders add 20 yuan can get thick long-sleeved

 

* Note: There is no long-sleeved style sleeve pattern is the same as back patterns and short-sleeved.

 

"

Edited by Speed_Dead

Share this post


Link to post
Share on other sites

Preslusah album vec 5/6 puta, imam samo reci hvale, kao da pomesas D.R.I. Razor, Sodom i Municipal Waste i jos ga nakljukas amfetaminima, znaci nema dalje :meshuggah: jedina zamerka koju imam je zvuk dobosa, k'o kaca za kupus je ponekad, al' sem toga - album opr'o, svaka vam mast! :pivopije::rockdevil:

A oni prevodi tekstova na inglis su da se upisas od smeha, mogu tek da zamislim kakav je tek prevod na kineski :haha:

 

E da, omot je keva! :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Preslusah album vec 5/6 puta, imam samo reci hvale, kao da pomesas D.R.I. Razor, Sodom i Municipal Waste i jos ga nakljukas amfetaminima, znaci nema dalje :meshuggah: jedina zamerka koju imam je zvuk dobosa, k'o kaca za kupus je ponekad, al' sem toga - album opr'o, svaka vam mast! :pivopije::rockdevil:

A oni prevodi tekstova na inglis su da se upisas od smeha, mogu tek da zamislim kakav je tek prevod na kineski :haha:

 

E da, omot je keva! :rockdevil:

 

TO! To za kineze smo i mi pomenuli jedno 15 puta haha ko zna na sta to lici ! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...