Jump to content

BM noviteti


Lunar

Recommended Posts

Novi Twilight, USBM iz Amerike supergrupa (Wrest, Imperial, Blake Judd, Aaron iz Isis...):

 

http://mediaboom.org/mp3/259935-twilight-monument-to-time-end-2010.html

 

I ako nekom treba, ja konačno nađoh bonus CD Carved in stigmata wounds SOTM-a:

 

http://mediaboom.org/mp3/259892-secrets-of-the-moon-the-ambience-of-the-dying-star-2004.html

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nova Ludicra - The Tenant (2010), some good shit!

 

The%20Tenant.jpg

 

Review Download Mediafire

 

Ekipa

 

Laurie Sue Shanaman - Vocals

Christy Cather - Guitar, Vocals (Missile Command)

John Cobbett - Guitar (Hammers of Misfortune, The Lord Weird Slough Feg, Gwar)

Ross Sewage - Bass (Impaled (USA), Exhumed (USA), Ghoul (USA), Wolves in the Throne Room, Phobia (USA))

Aesop Dekker - Drums (Agalloch)

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako se ne varam, ovdasnja religiozna populacija se prosle godine lozila na Orcivus, jel'? Dobih sad novi album na recenziranje (a dobih i onaj stari. :haha: Jes mator, ali je kul upakovan pa ga je fino imati. :D), sad ce se cuti kakav je.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Od njih sam podosta picio Hellfire ovo ostalo nis, tako da je to to, nego danas stavljam naglasak na Ondskapt opus, vec 5-i put pustam ovi novi njihov i nikako mi ne ide, bice da mi se ne svidja...

 

edit: samo da dodam (dok ga ne pojede blue darkness) da je onaj Twilight (sto je grob postovao) mnogo dobar album, preporucujem, bas ga cesto slusam, pun pogodak.

 

 

 

Edited by Milan

Share this post


Link to post
Share on other sites

cover12.jpg

Za mene je ovo odlicno izdanje. Obozavam njihov zvuk, jedino mi nedostaju neki detalji sa prethodna dva - al i ovako je kako treba da bude. Sad evo skidam 1349, da vidim sto ga Gojko tolko hvali, a Talvi kritikuje.

 

edit: sto je ovo koji kurac, neko kresao pjesme. Sve. Ja mislio da sjecka na 5 minutah, a ono kraj.

Edited by morbid god

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nego, jesi slusao ti Blood Of The Black Owl? Ja dobih promo nedavno - neki mix funeral doom-a, black-a i indijanskih folk zacina, pre svega neki ritualnih ritmova i drone preko svega toga, zajebano do zla boga. Meni super zvuci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...