Jump to content

Red Hot Chili Peppers


Sinstrel

Recommended Posts

Upravo! Ono sto mene najvise odusevljava kod njih je energija! Anthony nijednu pesmu nece samo stajati u mestu i pevusiti (iako verujem da je smor stalno pevati iste pesme), kao sto i je i John tokom svake pesme u nekom drugom svetu i uglavnom ih ne "odradi" nego nastavi i dalje da solira a onda mu se prikljuce Flea i Chad i to su najbolji delovi koncerta! Ja nikad na njihovom koncertu ne bih mogla da stojim u mestu, cupkam i klimam glavom..no way! Koliko god da sam bila umorna od stajanja celog dana, pljuskova i vrucine, znala sam da ce sve to da nestane istog trenutka kad pocne koncert i da cu da skacem uz svaku pesmu (sem uz SOS :wub: ).

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 8 months later...

Jel zna neko sta se desava sa Entonijem? Jedno vreme je u svim novinama pisalo kako mu bubrezi otkazuju i na netu je svuda bilo. sada niko vise to ne pominje a cak je i sa vikipedije skinut taj podatak da je bolestan, iako je su ga stavili cim se to saznalo. Cudno...

ako neko nesto zna, neka javi

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 8 months later...

Nije steta. Ovo je odlicna vest. Frusciante je suvise talentovan muzicar da bi trosio svoju energiju na RHCP. Njegov ovogodisnji solo album "The Empyrean" je jedan od najboljih albuma u ovoj godini po mom misljenju. Pepersi su mi se sa poslednja dva-tri albuma smucila.

Share this post


Link to post
Share on other sites

KO je izmislio tu glupost za Navara???

ma doci ce ovaj Josh za nenormalnim prezimenom i ko zna kako ce to da bude.

Nemam nista protiv njega ali previse imitira Hilela, bar po izgledu. A to mi je malo zastrasujuce. :uhoh:

Najgora stvar koja moze da se desi je da ga ostali iz grupe potisnu potpuno (jer ovaj nema autoritet u bendu) i da imamo sledece rhcp albume sa nekom mlitavom gitarom koja ne nosi pesme. Zajeban je zadatak pred njim, ne bi mu se ja nasao u kozi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

НЕ знам зашто али Бубњар Чад или како га већ зову ми је јако антипатичан,а штета је за гитаристу, али као што неко рече превише је талентован за Пеперсе једино што могу да кажем на тему гитариста у Пеперсима јесте да Пепперси немају среће са гитаристима :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 5 months later...
  • 1 month later...
  • 8 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...