Jump to content

Red Hot Chili Peppers


Sinstrel

Recommended Posts

Sunce ti poljubim, kad ja ove brojeve pretvorim u konvertibilne marke, još teže mi bude. :)

 

Nego, šta mislite da li je ovo uticaj filmova Emira Kusturice:

 

13971890.jpg13971899.jpg13971891.jpg

 

Ne smijem ništa reći. :)

 

Usput, skidam Funky Monks video (divx format).

Nisam mogao naći DVD a nisam se sjetio ovdje da pitam, pa zaboravio bio, a onda mi pade na pamet.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Шатро одштампаше тих 10000 карата за оне који су се пријавили на "листу чекања", па баш видим што су ме позвали!!! Претргоше се фукаре! Ал` зато за све оне који попију одређени контигент шкартног пива и залепе омот на чело, за њих се отимају да им доделе улазнице!

Е па, што се мене тиче остаћу рогоња и веран Јеленку, а на концерт ћу доћи оним жутим Поршеом, па ће ове што цепају карте бити блам да ме уопште питају за карту!!! :pivopije::D:):bigblue::givemebeer:

 

Варијанта два је стари добри багер и резон:"Кад је мог`о Џо багериста, што не бих и ја?!" :tehkista::D

 

А варијанта три је да је Војводина ионако толико равна, да ће и неки осредњи дулек бити довољан!!! :D

 

Поента приче: Окрени, обрни, упадам на Пеперсе како знам и умем!!! :bend::veseli:

 

П.С. Наставите са предлозима и сугестијама како би се још могло ући (ако се не варам у споту за Universally speaking се и сами Пеперси баве овом тематиком)!!!

 

Најкреативније одговоре частим квалитетним (читај: Јелен) пивом!!! :pivopije::D:):bigblue:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

ja necu da idem na rhcp iz vise razloga...ne mogu ja da se guram sa napaljenim bubuljicavim tinejdzerkama sto slusaju cecu...nije to za mene...a nekad sam ih slusao....prodali su se...ko ih jebe :mhihi::mhihi:

Share this post


Link to post
Share on other sites

O VIP kartama znam samo da sam mogao da ih dobijem da sam uspeo da dodjem do Indjije...kada je bio kasting za veliku trku Indjijanopolisa! Mislim da bi imao velike sanse da ucestvujem u trci...a jos vece da pobedim, razlog: moje fizicke sposobnosti :D :D :D

A VeomaVazneOsobe ce da budu verovatno u ogradjenom delu do bine!!!!

Ja sam svoju kartu podigao jos odavno, ne VIP normalno :(!!! I jedva cekam da dodje koncert...bice loodnica!

A mogu da se kladim da cu da umrem tamo u guzvi, i to negde odakle se ni ne vidi bina, uglavnom bice odvratnih tinejdzerki koje slusaju cecu i koje dolaze na pepperse samo zato sti je to jebeno "IN", e i zbog takvih neki koj su stvarno fanovi ne dobiju kartu :)!

 

 

ciao

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

E pa dakle kakvi su utisci s koncerta???

Ja cu prvi da pocnem:

Isli smo vozom koj polazi iz BG-a u 4:40, tako da smo bili u indjiji oko 6! sat vremena peske do mesta odrzavanja koncerta...

Kada smo dosli tamo bilo je jedva 50 ljudi! Cekanje nas je ubijalo...sunce takodje, kao i nedostatak vode!

Zeleo bih ovom prilikom da JEBEM MATER organizatorima za jako losu organizaciju...i za idijotske ideje kao drzanje ljudi dodatnih sat vremena po najvecem suncu da bi ozedneli, i kako su svi vec potrosili ono sto su poneli, kupili vodu od njih! Ljudi zaradjuju na tudjoj muci i to je ODVRATNO! Kao nisu mogli da nas puste u 2, pa ako nisu spremili svo ovo vreme prostor onda su IDIOTI!

Onda pripremanje bine za nastup RHCP-a...mislim stvarno, mada su tu bili i njihovi likovi koliko sam ukapirao, ali trajalo je previse!

Sto se tice RHCP-a, nije im bio dan i ispali su klosari...nisu komunicirali s publikom...Mnogo bolju atmosferu su napravili Kazabian, iako skoro niko nije znao ko su!

Antoni je lose pevao, Dzon se gubio! Flea je bio normalniji...i par puta je bukvalno zatresao zemlju! Chad se jedini oprostio od publike...Sve u svemu veliko razocarenje! Pevali su manje vise glupe pesme...sem one starije!

Kapiram ja da njih boli uvo za Srbiju, i za celu istocnu evropu...i da im nije bio dan mozda...ali nekako ne cini mi se da su se lepo poneli prema nama!!!!

 

Najvise me odusevila energija mladih ljudi...pravili smo kuce od kartona, sedeli svuda u naokolo...! Najjaci momenti: Kada je oblacic presao preko sunca i kada su svi poceli da aplaudiraju i da se raduju! Kada su poceli da pevaju "kad si srecan...", ima naravno jos...ali ne mogu sada da se setim!

 

Toliko od mene za sada...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi, ja samo jos jednom da kazem, da sam se ja isto tako kao i vi provela u toj njihovoj svetoj Califoniji na koncertu! Identican slucaj. Tako da nemojte da mislite da im nije dan, da je to jer smo jebena Srbija... jok... to je jer su oni pozeraj, koji je 'lood live' samo kada dodju bitni kamermani... snimanje dvd-a i to.

zato nisam htela ni sada da idem, a vidim da nisam ni pogresila.

peppersi su pravi americki stereotipi... sve se vrti oko para, a umetnost se prodaje! jezim se od toga... a nekada bila njihov fan...

 

sve u svemu, neka, treba videti... ali jednom je savrseno dovoljno!

Edited by Ticija

Share this post


Link to post
Share on other sites

eee

Kad se ja sjetim kako je Šer-pan bio razočaran prilikom transformacije A.K. iz indijanca zajebanta u plavog pedera.

Elem, imao sam svojevremeno na video kaseti koncert sa nekog festivala u Njemačkoj, mislim da je bio Bizzare... Ustvari, čemu služi internet:

 

http://www.youtube.com/watch?v=Qa5hXatqIKc

 

Red Hot Chili Peppers - My Lovely Man

Live @ Bizarre Festival

Köln, Germany

Friday, August 20, 1999

 

To je taj koncert što sam poklonio komšiji. Iako sam intenzivno mrzio Californication, sad vidim da su tad bili tek na početku puta... na dno.

 

Znači, problem je samo što su izdali poslednjih 3-4 albuma, ništa drugo. :)

Valjda će im doći u glavu, ako ne pamet, onda flaša vode, ili neki kamen.

 

E, da, jesu svirali "Emit Remmus"?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chad i malo manje Flea su jedini ispali kolko tolko ok sto se tiche pozdrava na kraju, ali za Antonija mogu samo da kazem da je picka.

 

Generalno, jako tuzno videti da bend koji tolko ljudi gotivi i koji su ovo i ono, a prvesntveno otkaceni i ql, ispadnu obicne picke.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...