Jump to content

2010.09.23. *Beogradska Arena, Beograd* Guns N' fuckin' Roses!


LazaGNR

Recommended Posts

Nije Axel kriv, mi smo govna. :haha:

 

Sve mogu da razumem, ali da naplacuje fotkanje i autograme, to ne mogu. I onda uporedis njega i, sta znam, Kai Hensena npr, koji je posle poslednjeg BG certa, iako nas i 300 jedva da je bilo, svacije molbe za autograme i fotografisanje uslisio, odgovarao na sva moguca pitanja i caskao sa svima koji su bili za to raspolozeni.

  • Upvote 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest (bot) Razjareni

Nije Axel kriv, mi smo govna. :haha:

 

Sve mogu da razumem, ali da naplacuje fotkanje i autograme, to ne mogu.

Jbg, lik zivi u 90im. Izgubio kalendar u sakou Djani Versacija sa sve autogramom...

 

 

 

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zvanično obaveštenje iz Arene...

 

GUNS N' ROSES - cetvrtak, 23. septembar! Ulazi se otvaraju u 19.30h! Domaca predgrupa NIGHT SHIFT pocinje u 21h, strana predgrupa DANKO JONES u 22h. GN'R na binu izlaze u 23h!

 

P.S. (Lazo, edituj... :haha: )

Svirali Don't Cry u Bukureštu! U nekom obliku... :mrgreen:

http://www.youtube.c...h?v=5KbcSMQedfE

Edited by LazaGNR

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Ako neko stvarno ima kvalitetne argumente kojima može da brani Axlove postupke, želeo bih da ih čujem.

Pa ne znam sta bi to voleo da cujes?

 

Video si sta je tu bilo.Covek se pojavi na stage-u,pocinje koncert,par casa poleti na stage.Na to se mora reagovati (naravno).Obraca se ljudima recima "Here's the deal,one more bottle we go home.It's up to you.We would like to stay.You want us to stay?We wanna stay..." (itd.)

 

 

Jasno je da covek zeli da nastavi sa svirkom i da fanovi dobiju ono za sta su platili kartu,ali naravno da se srede tih par debila sto bacaju case.

 

I nastavljaju sa svirkom normalno (kad kaze "Start over" ili sta vec).

 

Posle toga na snimku se ne vidi sta je bilo,ali po svemu sudeci mora da je poletela jos neka casa i - sta covek da radi onda?

 

Mislim,ne znam sta bi ti radio da si na stage-u i da lete case/limenke/sta vec na stage?Stajao bi i lomatao se tu izbegavajuci te objekte,sta?Ili bi otisao do organizatora i rekao mu da sredi situaciju posto zelis da normalno odrzis koncert?Ne znam kakvi su tu argumenti potrebni...?

 

 

 

 

 

 

 

Nije Axel kriv, mi smo govna. :haha:

 

Sve mogu da razumem, ali da naplacuje fotkanje i autograme, to ne mogu.

Prvo,pise se Axl (bez 'e').

 

A drugo,mozes li mi reci gde si to video/cuo/procitao/sta vec da naplacuje slike i atugrame?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

EDIT:@vegeta:neko je vec bio postavio na temi taj Youtube link,nije to nista novo.

 

Ako ces postovati nesto gledaj bar da se ne ponavlja(s).

 

 

 

EDIT 2:@ One:takvih zajenacija da se manes.

 

Da ne opominjem vise...

 

 

Edited by LazaGNR

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znam da je pre trazio 20 dolara za sliku/autogram, bila i neka emisija o tome na Vh1. Ne mogu da tvrdim da to i dalje radi, iskreno se nadam da ne, ali mi je to opet kolsarski, jer je to radio u vreme kad je bio na vrhu, a pare mu sigurno nisu trebale.

 

I izvinjavam se na svom gramatickom propustu pri pisanju njegovog imena :redface:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ha...

 

Ajde da imas neki link ka 'izvoru' ili sta vec,pa da se vidi u kom to kontekstu je navodno "on to trazio pare" za bilo sta i da prodiskutujemo o tome (posto ja nikad nisam cuo da je on trazio tako nesto),al ovako...

 

OK,teoretski moguce je,ne kazem da je to nemoguce,ali onda je moguce (isto tako po principu "video sam tamo negde,bila neka emisija ne znam koja") i da,ne znam,Black Sabbath,Metallica,Ozzy,WASP,Kiss,itd.,itd. naplacuju slikanje/autograme...i onda su svi oni klosari,right?Ma da,super si...

 

Inace,skrecemo sa teme previse,ovde se prica o njihovom koncertu.

 

 

 

 

 

 

 

I izvinjavam se na svom gramatickom propustu pri pisanju njegovog imena :redface:

 

Nije problem,samo nauci kako se pise njegovo ime.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim,ne znam sta bi ti radio da si na stage-u i da lete case/limenke/sta vec na stage?Stajao bi i lomatao se tu izbegavajuci te objekte,sta?Ili bi otisao do organizatora i rekao mu da sredi situaciju posto zelis da normalno odrzis koncert?Ne znam kakvi su tu argumenti potrebni...?

 

 

 

2:29 - Dexter iskusno izbegava chashe, limenke, flashe...al' dobro, on je trazhio da bacaju :bigblue:

 

aj fino se provedite na koncertu, ako je to moguce.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidimo se :pivopije:

 

 

 

 

 

2:29 - Dexter iskusno izbegava chashe, limenke, flashe...al' dobro, on je trazhio da bacaju :bigblue:

 

Dobro,on je izuzetak :)

 

 

 

 

 

aj fino se provedite na koncertu, ako je to moguce.

 

 

A sto ne bi bilo moguce...? :rolleyes: 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim,ne znam sta bi ti radio da si na stage-u i da lete case/limenke/sta vec na stage?Stajao bi i lomatao se tu izbegavajuci te objekte,sta?Ili bi otisao do organizatora i rekao mu da sredi situaciju posto zelis da normalno odrzis koncert?

Recimo da bih se potrudio da kao dostojanstveni muzičar izađem u dogovoreno vreme na binu, i ispoštujem kako organizaciju tako i fanove.

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

U vezi sa tim...

 

 

 

 

Bio sam na koncertu Gansa pre nekoliko godina (31.5. valjda 2006.).U Budimpesti je bio koncert.

 

Madjarska predgrupa je zavrsila i cekalo se naravno nastup Gansa.Ali to se malo oduzilo...ako se dobro secam opet nekih 2 sata.

 

Da ne duzim pricu,koncert je poceo,svi su bili srecni,one bedne picke ("hate-eri" po danasnjem 'internet recniku') su pukle od zavisti i sve ostalo je bilo OK.

 

Ostalo je u secanju da je koncert kasnio,niko nije znao zbog cega je to bilo,al jebi ga,sta da se radi,dosao tu da vidim bend,a ne da razmisljam o tome.

 

 

 

 

Kasnije tek sam nabavio snimak tog koncerta,gde pre pocetka koncerta idu neki snimci kamerom sa aerodroma u Budimpesti,sa pokazivanjem vremena kada su Gansi stigli u Budimpestu,kada do hotela,a kada u Arenu gde su svirali.I vidi se da su u vreme zavrsetka predgrupe oni prakticno jos bili na aerodromu.

 

Anyway.Dok nisam video taj snimak svaka teorija zavere (kako to Axl namerno radi i slicne budalastine,koje mogu postojati samo kod onih pakosnih osoba ciji je nivo inteligencije diskutabilan) je delovala potencijalno moguce.Mislim,niko od posetilaca nije znao zbog cega je kasnio koncert,ali je kasnio.U nedostatku pravih informacija pojavljuju se polu-inofrmacije,pa zatim i dezinformacije.Razne teorije,razne gluposti :rolleyes: 

 

 

 

 

Ono sto sam hteo da kazem...

 

Ko zna sta se tu u Dablinu desilo.Niti znam ja,niti znam ti.A ponajmanje ovi dezurni GN'R-seratori ovde.Mozda nije bio problem u aerodromu,mozda je nesto sasvim peto.

 

Nemoj biti tako naivan,pa odmah poverovati u kojesta i donositi prerane zakljucke.

 

A ponajmanje u to da to,ne znam,Axl namerno radi svojo publici :uhoh: Takvo objasnjenje je...debilizam,nista drugo :puke: 

 

 

 

 

 

 

 

Ne znam sta jos da ti kazem?

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ha...

 

Ajde da imas neki link ka 'izvoru' ili sta vec,pa da se vidi u kom to kontekstu je navodno "on to trazio pare" za bilo sta i da prodiskutujemo o tome (posto ja nikad nisam cuo da je on trazio tako nesto),al ovako...

 

OK,teoretski moguce je,ne kazem da je to nemoguce,ali onda je moguce (isto tako po principu "video sam tamo negde,bila neka emisija ne znam koja") i da,ne znam,Black Sabbath,Metallica,Ozzy,WASP,Kiss,itd.,itd. naplacuju slikanje/autograme...i onda su svi oni klosari,right?Ma da,super si...

 

Inace,skrecemo sa teme previse,ovde se prica o njihovom koncertu.

 

Jednostavno mi nije stalo da sad provedem pola sata trazeci i pokusavajuci da se setim tacnog imena emisije, da bih dokazao nesto na internet forumu. Svi mi imamo svoja misljenja, i mislim da bi na tome trebalo da ostane. Iskreno, ne volim Axla, ali veoma postujem G'n'R kao bend i volim da ih slusam.

 

Ja nisam rekao da su G'n'R klosari, vec da mi je Axlovo ponasanje klosarski. A WASP ne naplacuju autograme, jedino sto Blekija smara da se druzi s fanovima (to razumem, kad si toliko u tom poslu), pa ulaze jedan po jedan kod njega u bas po autogram.

 

Da se vise ne prepiremo uzaludno, lep provod na koncertu svima! :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Jednostavno mi nije stalo da sad provedem pola sata trazeci i pokusavajuci da se setim tacnog imena emisije, da bih dokazao nesto na internet forumu.

 

Pa dobro,onda nisi trebao ni da pocinjes tu pricu na internet forumu.

 

 

 

 

 

 

Ja nisam rekao da su G'n'R klosari, vec da mi je Axlovo ponasanje klosarski.

Po toj analogiji sam te i pitao da li mislis da ako i ti navedeni bendovi rade to da su i oni klosari.

 

No,da ne odlazimo predaleko...

 

 

Da se vise ne prepiremo uzaludno, lep provod na koncertu svima! :pivopije:

Naravno,hvala :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ko zna sta se tu u Dablinu desilo.Niti znam ja,niti znam ti.A ponajmanje ovi dezurni GN'R-seratori ovde.Mozda nije bio problem u aerodromu,mozda je nesto sasvim peto.

 

Nemoj biti tako naivan,pa odmah poverovati u kojesta i donositi prerane zakljucke.

 

A ponajmanje u to da to,ne znam,Axl namerno radi svojo publici :uhoh: Takvo objasnjenje je...debilizam,nista drugo :puke: 

 

1. Obozavam ganse.

2. Axl je ikona.

3. meni je to njegovo ponasanje jako zabavno, ne smeta mi. zbog toga sto je takav, muzika mu je originalna i puna naboja.

4. ne razumem samo sto zivis in dinajl :) axl je psihicki poremecen, ne mislim to kao uvredu vec kao dijagnozu skoro svih koji su ga poznavali malo bolje/duze. Paranoik. na skoro svakom koncertu kasnjenje, sranja,... nije se dublin slucfajno desio bas gansima.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Pa ne znam sta bi to voleo da cujes?

 

Video si sta je tu bilo.Covek se pojavi na stage-u,pocinje koncert,par casa poleti na stage.Na to se mora reagovati (naravno).Obraca se ljudima recima "Here's the deal,one more bottle we go home.It's up to you.We would like to stay.You want us to stay?We wanna stay..." (itd.)

 

 

Jasno je da covek zeli da nastavi sa svirkom i da fanovi dobiju ono za sta su platili kartu,ali naravno da se srede tih par debila sto bacaju case.

 

I nastavljaju sa svirkom normalno (kad kaze "Start over" ili sta vec).

 

Posle toga na snimku se ne vidi sta je bilo,ali po svemu sudeci mora da je poletela jos neka casa i - sta covek da radi onda?

 

Mislim,ne znam sta bi ti radio da si na stage-u i da lete case/limenke/sta vec na stage?Stajao bi i lomatao se tu izbegavajuci te objekte,sta?Ili bi otisao do organizatora i rekao mu da sredi situaciju posto zelis da normalno odrzis koncert?Ne znam kakvi su tu argumenti potrebni...?

 

 

Zaboravio si jednu malecnu sitnicu,koja je razlog zasto je gadjan,a to je da se "Aksel" na stejdzu pojavio posle vise od sat vremena kasnjenja,znaci posle svih predgrupa,i stajanja,camis jos sat-dva,dok se majmun ne seti da izadje,a sve to u sred radne nedelje(a bar polovina u publici je u radnom odnosu),i onda jos ima obraza da kenja,umesto da padne na kolena i pocne svima ponaosob da se izvinjava..ljudi su platili kartu i za to zele da dobiju spektakl,a dobijaju kasnjenje glavne zvezde(da je ovo pocetak devedesetih,oni pravi Gansi,kada su na vrhuncu slave,pa da se i progleda kroz prste,ai ovo je 2010. godina) koja jos i dize nos i buni se.Da li se to zove postovanje?Kad tretiras publiku kao stoku,tako ce i oni tebe.

To kasnjenje se kada je Eksl u pitanju,desava kroz celu karijeru,znaci nije moguce da je svaki put u pitanju guzva na aerodromu,u prevozu,kontrole,picke materine...jednom mora da prekipi ljudima.

E sad zamisli da ovde umesto 23h pocne tek u 1,a koliko je bogat nocni prevoz od arene za one koji ne zive na Novom Beogradu,koji treba da se vrate kuci....Pa gadjao bih ga stolicom,a ne usranim flasicama i plasticnim casama.

Edited by sale 83
  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Zaboravio si jednu malecnu sitnicu,koja je razlog zasto je gadjan,a to je da se "Aksel" na stejdzu pojavio posle vise od sat vremena kasnjenja,znaci posle svih predgrupa,i stajanja,camis jos sat-dva,dok se majmun ne seti da izadje...

 

Ajde potkrepi ovo sto si rekao za njega,inace cu ja tebe smatrati majmunom.

 

 

 

 

 

 

 

Da li se to zove postovanje?Kad tretiras publiku kao stoku,tako ce i oni tebe.

 

 

Da li si ti procitao sta sam ja napisao?

 

Da li si pogledao i cuo ono sto je Axl rekao na stage-u ("We want to stay" i ostalo)?

 

Da li tebi ima logike da ako neki bend to kaze i ako zeli da odrzi koncert (pod normalnim uslovima naravno)?

 

Ako vec mislis da on svoju publiku ne postuje i tretira ih kao stoku,zasto bi onda zeleo da nastavi koncer ti odrzi ga kako treba?

 

Covek hoce da odrzi koncert,zato je i dosao tu,ali ti mislis da on time svoje fanove tretira kao stoku?Gde je tu tebi logika jebote????

 

 

 

 

Ili ne cujes ili ne vidis,ne znam sta da ti kazem...

 

 

 

 

 

 

 

Pa gadjao bih ga stolicom,a ne usranim flasicama i plasticnim casama.

 

 

U slucaju da se tako nesto desi na beogradskom koncertu i da se zbog takvog idiotluka prekine koncert ja bih se potrudio da nadjem tog pametnjakovica koji je to uradio da mu polomim picku.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

EDIT:@sale 83:

 

Ajde da skratimo malo ovo.

 

Imam samo jedno pitanje za tebe.

 

Da li ti garantujes da on sedi pre koncerta i gleda u masu i smeje se il' sta vec?Da li ti mozes da stavis glavu na panj da je bas tako?!

 

 

Edited by LazaGNR

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li si pogledao i cuo ono sto je Axl rekao na stage-u ("We want to stay" i ostalo)?

 

Smesno.

 

Zamisli cekas me 2 sata, a je se nonsalantno pojavim bez pardona. Ti krenes da mi kenjas, a ja kao: "hocu da se druzimo, nemoj da kenjas evo me stigao sam, budi srecan"). Ti naravno i dalje kenjas i ja odem kuci. => ti si kao pokenjan

 

+ zamisli uzmem ti 100 evra za sve to

 

hahaha

  • Upvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pretpostavljam da covek nema razloga da se izvinjava za stvari koje nisu do njega.

 

Jel se ti izvinjavas za stvari koje su drugi trebali da urade?

 

 

 

 

 

 

EDIT:

 

Sad sam tek video i ovo:

 

4. ne razumem samo sto zivis in dinajl :) axl je psihicki poremecen, ne mislim to kao uvredu vec kao dijagnozu skoro svih koji su ga poznavali malo bolje/duze.

 

Nadji mi osobu koja je psihicki 100% "ispravna",da se tako izrazim.Koja je u svim segmentima,sto bi se reklo,po "pe esu"?

 

Da ti skratim posao - ne verujem da ces je naci.

 

Kakav je-takav je,ne znam ko ga moze 'ispraviti'.

 

 

 

 

na skoro svakom koncertu kasnjenje, sranja,... nije se dublin slucfajno desio bas gansima.

 

Hm...na skoro svakom koncertu...

 

Kad si ektra popularan,svaka vest o tebi je senzacija na svoj nacin.

 

Uvek kad oni zakasne to odjekne svuda,kao "Evo ih,OPET kasne".

 

Al zato niko ne obraca paznju na to kad koncert pocne manje-vise ne vreme :rolleyes: 

 

"Koncert poceo na vreme" - jebi ga,to nije senzacija za medije...

 

 

 

 

 

 

 

EDIT 2:i za tebe isto vazi ono pitanje sto sam na kraju postavio saletu83.

 

 

Edited by LazaGNR

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Ajde potkrepi ovo sto si rekao za njega,inace cu ja tebe smatrati majmunom.

Da li si ti procitao sta sam ja napisao?

 

Da li si pogledao i cuo ono sto je Axl rekao na stage-u ("We want to stay" i ostalo)?

 

Da li tebi ima logike da ako neki bend to kaze i ako zeli da odrzi koncert (pod normalnim uslovima naravno)?

 

Ako vec mislis da on svoju publiku ne postuje i tretira ih kao stoku,zasto bi onda zeleo da nastavi koncer ti odrzi ga kako treba?

 

Covek hoce da odrzi koncert,zato je i dosao tu,ali ti mislis da on time svoje fanove tretira kao stoku?Gde je tu tebi logika jebote????

Ili ne cujes ili ne vidis,ne znam sta da ti kazem...

U slucaju da se tako nesto desi na beogradskom koncertu i da se zbog takvog idiotluka prekine koncert ja bih se potrudio da nadjem tog pametnjakovica koji je to uradio da mu polomim picku.

EDIT:@sale 83:

Ajde da skratimo malo ovo.

Imam samo jedno pitanje za tebe.

 

Da li ti garantujes da on sedi pre koncerta i gleda u masu i smeje se il' sta vec?Da li ti mozes da stavis glavu na panj da je bas tako?!

 

Ako sam po tebi ja majmun,zato sto se bunim,sto sam platio kartu za koncert,i visim satima u rulji,i koncert kasni debelo,a ja i dalje cekam i nerviram se,jer ne postuje moje vreme,koje sam izdvojio da odem da ga vidim,

a faca je taj koji izadje na stejdz posle toliko vremena,onda neka sam,i ponosan sam na to.

 

Da pogledao sam.To se zove izivljavanje.Ne izvinjava se zato sto kasni,nego jos vise podjebava masu i jos trazi da se smire inace nece uopste svirati,a kao zeli da svira.To su klinacke fore,tipa sta je sad,pa ipak sam dosao,sta sad oces,oces da odem,i time podsvesno nabijas osecaj krivice tom ko se buni....Posao i ugovor kad se sklopi ili ce se odrzati ili se placaju penali,pa publika zvizdala,ubijala izvodjaca ili ga docekala i ispratila u ekstazi.

Sta tvojom logikom,kad voz kasni tri sats,treba na peronu da se doceka ovacijama,a ne da se najebu majke zeleznici ili u najblazem slucaju bune i ljute sto kasni?Ajde budi malo objektivan

 

Glavni krivac za to je iskljucivo on u 97% slucajeva

 

A da li ti garantujes da visa sila svaki put,od pocetka jebene karijere Gansa,sprecava Eksla da ijedan jedini koncert odrzi na vreme?Lik je i na najobicnije probe kasnio ili se nije pojavljivao...jel i tu svaki put bozija ruka delovala?Da li ti smes da stavis glavu na panj da je bas tako?

  • Upvote 11

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naravno da sam fan :)

 

 

 

Ako sam po tebi ja majmun,zato sto se bunim,sto sam platio kartu za koncert,i visim satima u rulji,i koncert kasni debelo,a ja i dalje cekam i nerviram se,jer ne postuje moje vreme,koje sam izdvojio da odem da ga vidim,

 

 

a faca je taj koji izadje na stejdz posle toliko vremena,onda neka sam,i ponosan sam na to.

Ne smatram te zato sto se bunis,vec sto olako okarakterises nekog tako lako.

 

 

To za postovanje vremena bi trebao pre da se okrenes organizatoru,nego Axl-u.Ako je sve OK ne vidim sto koncert ne bi poceo na vreme,kao i svaki drugi.

Da si ti na mestu benda - jel bi jedva cekao (uslovno receno) da odradis koncert pa da ides u hotel da se odmoris od svega ili bi sto vise teglio i odugovlacio stvari?Gde je tu logika?

 

 

 

Da pogledao sam.To se zove izivljavanje.Ne izvinjava se zato sto kasni,nego jos vise podjebava masu i jos trazi da se smire inace nece uopste svirati,a kao zeli da svira.To su klinacke fore,tipa sta je sad,pa ipak sam dosao,sta sad oces,oces da odem,i time podsvesno nabijas osecaj krivice tom ko se buni....Posao i ugovor kad se sklopi ili ce se odrzati ili se placaju penali,pa publika zvizdala,ubijala izvodjaca ili ga docekala i ispratila u ekstazi.

 

 

 

 

Sta tvojom logikom,kad voz kasni tri sats,treba na peronu da se doceka ovacijama,a ne da se najebu majke zeleznici ili u najblazem slucaju bune i ljute sto kasni?Ajde budi malo objektivan

 

Glavni krivac za to je iskljucivo on u 97% slucajeva

Tebi to lici na podjebavanje publike?

E jebi ga...

 

 

Probaj da otvoris oci malo.

Zasto bi on to radio?

Gde su njemu motivi za to?

Ima nesto protiv publike u Dablinu,sta?

Gde je tu logika da on podjebava SVOJE fanove,eeeeeeeeej???

ZBOG CEGA?

Covece bre...

 

 

 

A da li ti garantujes da visa sila svaki put,od pocetka jebene karijere Gansa,sprecava Eksla da ijedan jedini koncert odrzi na vreme?Lik je i na najobicnije probe kasnio ili se nije pojavljivao...jel i tu svaki put bozija ruka delovala?Da li ti smes da stavis glavu na panj da je bas tako?

Ja sam ateista,pa ne bih stavljao glavu na panj da je bozija ruka uradila nesto :)

 

 

 

Jedino sto mogu da ti kazem je ovo.

Desilo se kasnjenje koncerta GN'R.

Ja sam posle toga video sta se desilo "iza kulisa".Kako i zbog cega je bilo to sto je bilo.A verujem u ono sto vidim,a ne u tako neke price sto je neko sebi utuvio u glavu.

Da li ti mozes da mi pokazes snimak ili bilo sta gde se vidi da...ne znam ni ja sad sta (sta se mota po tim ludim mozgovima koje imaju teorije zavere u glavi)...Axl nesto radi cime iskljucivo i jedino on namerno sprecava da koncert pocne?

Kazem - daj mi takav snimak i ja cu prvi reci "Sale,u pravu si,tako je".

 

Jel moze tako?

 

 

 

EDIT:

 

A do tada...be silent :)

 

 

Edited by LazaGNR

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...