Jump to content

Navijači


kuruz

Recommended Posts

Čegijeva izjava: "To što oni imaju baklje i neke druge stvari, to je stvar nekih drugih stvari".

 

ma da...jebes navijace koji ne valjaju gudru i nisu na poternicama...

Ne kenjaj. Smešni su i likovi u dresovima, sa kapama, zastavicama, čegrtaljkama, a ovi kreteni su za plakanje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Smisao navijanja je da daš podršku timu. Ovi debili jedino mogu da budu dobri za slikanje i nizašta drugo.

 

Te mentole koje pominješ ne povezuj sa mnom. I oni sa noževima i oni koji seku vene zbog izgubljene utakmice su idioti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

svrha tih "debila"je da animiraju  masu,da se zajebavaju...a bude lepo coveku da ode na utakmicu sa porodicom,da se bodri tim kroz neko zezanje...valjda to treba da bude navijanje...dobro zezanje...lepse mi je da vidim 5 maskiranih ljudova kako masu cegrtaljkama kojima se masa smeje nego da gledam debila sa tarzankom kako se dere"ajde picke,jebacemo vam kevu,napred ti i ti"...ti se deres na komandu jednog od takvih debila...ne odes ti tamo na tekmu i deres se suprotno od njih...nego ih slusas...sto je u principu to to...nema neke razlike...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Grdna stvar, važno je dati podršku voljenom timu, navijači znaju da budu šesti igrač. Čika Dule to najbolje zna... E sad, ako se neki Tarzan dere - ko mu jebe mater. U hali da imaš 6 000 ljudi, pa normalno je da su 2 hiljade šljam najgori. To ti je samo najobičniji uzorak populacije, bilo gde. Zajedničko im je navijanje, atmosfera, da klub pobedi, na to su svi usredsređeni, pa makar se pojedinci u masi organski ne podnosili.

To što je neko vatreni navijač Partizana, ne menja činjenicu da bi mu u nekom lokalu arkadu smrskao u slučaju da mi dira curu. Banalan primer navodim...

  • Upvote 1
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zavisi šta podrazumevaš pod imbecilima i imbecilnošću. Hteo si da kažeš - loši ljudi.

U principu, čovek koji gleda da se nametne grupi, da vlada nad drugim i jeste u neku ruku loš ćovek. Ne radi se, dakle, o vođama navijača već i o političarima. Oni su verovatno najmerodavniji parametar. Stvar koja se meni lično mnogo sviđala u socijalizmu (pored svih njegovih mana), jeste što su ljudi birani po sposobnostima i zaslugama. Borba za vlast u bilo kojoj sferi života je zajebana stvar u kojoj se najbolje uočajavu mnoge loše karakterne osobine. Što se tiče sporta i samog navijanja, ako cela hala bodri tim i ako tom istom timu podrška itekako znači, seva ti paja što se Pera lider ne trezni od rakije ili je džiber koji ne ume da sastavi rečenicu. Jebi ga, sto ljudi, sto ćudi, tu se individualizam eliminiše.

A ukoliko neko valja gudru, morao bi da bude krivično gonjen i kraj priče.

Edited by Vudu instruktor

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zavisi šta podrazumevaš pod imbecilima i imbecilnošću. Hteo si da kažeš - loši ljudi.

U principu, čovek koji gleda da se nametne grupi, da vlada nad drugim i jeste u neku ruku loš ćovek. Ne radi se, dakle, o vođama navijača već i o političarima. Oni su verovatno najmerodavniji parametar. Stvar koja se meni lično mnogo sviđala u socijalizmu (pored svih njegovih mana), jeste što su ljudi birani po sposobnostima i zaslugama. Borba za vlast u bilo kojoj sferi života je zajebana stvar u kojoj se najbolje uočajavu mnoge loše karakterne osobine. Što se tiče sporta i samog navijanja, ako cela hala bodri tim i ako tom istom timu podrška itekako znači, seva ti paja što se Pera lider ne trezni od rakije ili je džiber koji ne ume da sastavi rečenicu. Jebi ga, sto ljudi, sto ćudi, tu se individualizam eliminiše.

A ukoliko neko valja gudru, morao bi da bude krivično gonjen i kraj priče.

 

imbecilnoscu smatram svako sranje koje naprave navijaci...super,neka hala bodri tim...svaka cast timu koja ima takve navijace...a posle tekme se pokolju sa navijacima drugog kluba...e,toga ima...ne kazem ja za navijace koji dodju individualno...njih par se skupi pa dodje malo da navija...nego za te grupe..ima ih milion,nemos vise ni popamtiti...e,oni uglavnom prave sranja...nikad nisam cuo da je pera petrovic,marko markovic i sl.napravio sranje...vec ta i ta grupa...i valjali ovo i valjali ono...i samo ta ekipa ide konstantno ide na sve tekme...tamo nemos biti individualno,moras biti sa njima ili si protiv njih...kada partizan ili vosa gostuju u ns,budu grobari/cigani iz bg-a i lokalne izdajice...tamo ne mozes da dodjes individualno i da gledas tekmu...tamo cekas kada ce neko bakljom da te spici ili da cekas 15 sati da te murija pusti sa tribine...mislim,bajno gledanje utakmice...gledanje utakmice kada su normalni navijaci vecina je milina...puno mase,svi za iste navijamo i banja...protiv rumunije u beogradu je bilo fantasticno navijanje...tako treba da bude stalno...

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ti mora da si iz Begeca, a ne iz Futoga?

Sve uzkurac, ko begecka nana?

A primer koji si dao, sa Rumunijom, tek to nema veze sa navijanjem.

I ko ti brani da u NS gledas Vosu protiv bilo koga?

Tek je to jeftina demagogija, a o onom sa porodicama...jos jedno opste mesto svih ovakvih rasprava, ne vredi ni trositi reci...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ti mora da si iz Begeca, a ne iz Futoga?

Sve uzkurac, ko begecka nana?

A primer koji si dao, sa Rumunijom, tek to nema veze sa navijanjem.

I ko ti brani da u NS gledas Vosu protiv bilo koga?

Tek je to jeftina demagogija, a o onom sa porodicama...jos jedno opste mesto svih ovakvih rasprava, ne vredi ni trositi reci...

 

ne kenjaj cobanine...ja sam iz novoga sada...a moji su iz futoga...to jes baba i deda...a ti budi picka begecka...ko mi brani?moram da pazim na koje cu da naletim kada se budem vracao kuci...jer ne pripadam ni jednoj grupaciji...ove izdajice ne volim,a sa svojima necu...jedni ce da seru sto me vise nema na tribini,a drugi sto ne navijam za njihove...tako ne kenjaj...i sto nema veze sa navijanjem ovo sa rumunima?ceo stadion se ori srbija?sta treba da se pokoljemo sa svih 7 gostujucih navijaca kako bi dokazali da smo muda...ja dokazujem na drugi nacin da imam muda...

 

edit:uvreda je reci futozanu da je iz begeca ili iz veternika...k'o da ti neko kaze da si bugarin crni...

 

 

Edited by Trne-svetska mega faca

Share this post


Link to post
Share on other sites

Не капирам зашто навијаче делиш на симпатизере са чегртаљкама, шареним дресовима и капама и крволочне лудаке.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne kenjaj cobanine...ja sam iz novoga sada...a moji su iz futoga...to jes baba i deda...a ti budi picka begecka...ko mi brani?moram da pazim na koje cu da naletim kada se budem vracao kuci...jer ne pripadam ni jednoj grupaciji...ove izdajice ne volim,a sa svojima necu...jedni ce da seru sto me vise nema na tribini,a drugi sto ne navijam za njihove...tako ne kenjaj...i sto nema veze sa navijanjem ovo sa rumunima?ceo stadion se ori srbija?sta treba da se pokoljemo sa svih 7 gostujucih navijaca kako bi dokazali da smo muda...ja dokazujem na drugi nacin da imam muda...

 

edit:uvreda je reci futozanu da je iz begeca ili iz veternika...k'o da ti neko kaze da si bugarin crni...

E jesi ti operisan od zajebancije, strasno. Zar tebi treba da objasnjavam sta je begecka nana?

Cobanin nisam , bavim se pernatom zivinom, pilicar, takoreci, a ne navijam za Inter, e jebem li ga oni su paprikaneri, right?

I ja sam picka Čuruška... A o kenjanju... jebo te izraz...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Не капирам зашто навијаче делиш на симпатизере са чегртаљкама

sosko mi dao 2 cegrtaljke na zvezdma sos kanala kada je pre 10 godina bilo u ns...  :redface:

 

E jesi ti operisan od zajebancije, strasno. Zar tebi treba da objasnjavam sta je  begecka nana?

Cobanin nisam , bavim se pernatom zivinom, pilicar, takoreci, a ne navijam za Inter, e jebem li ga oni su paprikaneri, right?

I ja sam picka Čuruška... A o kenjanju... jebo te izraz...

 

nekako se usplahirim kada vidim begecane u recenici sa futozanima...jebi ga,tako ide...curuzani su ok...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedna devojka sa kojom imam vežbe mi gleda slike na mobilnom i pita: "Ti si baš navijač, a?" Rekoh: "Ne, ne, ne, samo idem ponekad na utakmice".

 

Ja sam papučar, al' ova je mnogo lepa.

Edited by Куруз

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...