Jump to content

2010.11.27. *Klub Pravnog fakulteta, Niš* Blaze Bayley


Johny

Recommended Posts

A breee, otkud sad ovo iskoči, već sam bezecovao slobodne dane za Therion i Sabaton, teško ću i oko ovoga da smuljam nešto. :udri: Opet ispada neki totalni UG, najava na manje od mesec dana do 'certa... Svaka čast za organizaciju nečeg značajnijeg van BGa (mada bi mi u ovom trenutku bilo veoma značajno da ima i u BGu :razz: ).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako ostane neki plakat viska, mozemo li i mi da dobijemo plakat?  :confused:

 

Naravno! Sto se mene tice, svako ko dodje na koncert iz nekog drugog grada takodje treba da dobije plakat, jedino treba da se dogovorimo oko nacina preuzimanja. Prati temu, pa cemo smisliti vec nesto.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bravo za ovakav potez - da se napravi koncert van Beograda! U Beogradu nema leba od ovakvih koncerata, nadam se da ćeš bar troškove pokriti i da će bar polovina od onih koji se najavljuju dolazak stvarno i doći...

 

Gledaću da dodjem, samo da bude malo para ...i malo više zdravlja.

 

:pivopije: Nadam se da se vidimo!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bravo za ovakav potez - da se napravi koncert van Beograda! U Beogradu nema leba od ovakvih koncerata, nadam se da ćeš bar troškove pokriti i da će bar polovina od onih koji se najavljuju dolazak stvarno i doći...

 

Gledaću da dodjem, samo da bude malo para ...i malo više zdravlja.

 

:pivopije: Nadam se da se vidimo!!!

 

Thanx Pedja! Nadam se i ja da se vidimo. Uopste ne sumnjam da ce svirka biti super za sve one koji to vole. :pivopije:

Edited by Johny

Share this post


Link to post
Share on other sites

24487562.jpg

 

najkraća varijanta - crvena linija: kada izađeš sa parkinga kod autobuske kreneš desno ulicom Đuke Dinić i posle desetak metara skreneš levo na Bulevar 12. Februar, nastaviš pravo, pređeš most i ulicom Kneginje Ljubice stigneš do parka na Trgu kralja Aleksandra, prođeš kroz park, pređeš ulicu i nastaviš prolazom između Pravnog/Ekonomskog fakulteta i menze i to je to :)

 

ako hoćeš da se prošetaš centrom ideš plavom putanjom: kreneš levo ulicom Đuke Dinić do glavnog ulaza u Tvrđavu, pređeš most i nastaviš pravo ka Trgu kralja Milana, pređeš ulicu (Voždovu) i nastaviš pravo Obrenovićevom ulicom (pešačka), kada stigneš do Kalče (veliki tržni centar, ima kao mali trg ispred) kreneš desno ulicom Nikole Pašića i stigneš ponovo do već pomenutog parka odakle je isto kao u prethodnom slučaju

 

:pivopije:

  • Upvote 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Obzirom da me je dosta ljudi pitalo kakvo će biti ozvučenje na koncertu, želim da vas obavestim da je iznajmljeno profesionalno ozvučenje i osvetljenje kakvo dolikuje čoveku koji je pevao na najvećim svetskim binama. Ovakvo ozvučenje se do sada nije koristilo u najavljenom prostoru. Dakle, bez obzira na sve ostale troškove, ozvučenje nije komponenta koncerta na kojoj sme da se štedi, tako da po tom pitanju možete biti bezbrižni. Koncert se radi u full-u.

 

Klub se nalazi na 10-15 minuta pešaka od autobuske i železničke stanice, tj. na 2 minuta od tržnog centra “Kalča” u strogom centru grada. Znači, prvo pitate kako da stignete do Kalče, a zatim do Pravnog fakulteta. Ulaz u klub je sa zadnje strane i kreće u 20h. Blaze treba da počne oko 21h. Koncert će trajati izmedju 90 i 120 minuta u zavisnosti od reakcije publike, i ja mislim da bismo trebali da pokažemo bendu kakvu publiku ima u Srbiji. Završetak koncerta bi trebalo da bude do 23h. Moguća je jedna predgrupa.

 

Polaske vozova za Niš i iz Niša mozete naći ovde...

 

http://212.62.59.84:8080/Redvoznje/index.php

 

Polaske Niš Ekpresa za Niš i iz Niša mozete naći ovde...

 

http://www.nis-ekspres.rs/redvoznje.php

 

PS:Ovde su samo polasci Niš Ekspresa, pored kojih postoje i polasci drugih prevoznika, koji, logično, nisu upisani na sajtu Niš Ekspresa ili na bilo kojem drugom sajtu (barem ja ne znam za njih).

 

Sve autobuske polaske iz Beograda i prema Beogradu, mozete naći ovde...

 

http://www.bas.rs/redvoznje.asp

 

Za Niš Ekspress imate popust na povratnu kartu, a za voz imate 30% popust na putovanja za grupe od 6 ili više ljudi.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Blaze Bayley je sinoć stigao u Niš!

 

Predgrupa Blaze Bayley-ju biće Alister, kultni srpski metal bend iz Jagodine. Alister je nedavno objavio novi album pod nazivom otrov, koji je dobio odlične ocene od strane muzičkih kritičara. Biće ovo njihovo prvo gostovanje u Nišu.

 

Karte za koncert će danas, u subotu, moći da se kupe samo u Nišu i to u CD Soundu (na samom kraju novog podzemnog prolaza) do 15h, kao i na samom ulazu od 19h. Cena karte na dan koncerta ostaće ista, tj.1050 dinara. Dakle, karata ima.

 

Što se tiče plakata za koncert, one će vas cekati na ulazu u klub (tj. izlazu) i dobiće ih prvih 50 fanova koji budu trazili. Uslov je da imaju ličnu kartu koja dokazuje da nisu iz Niša, obzirom da su za prvih 50 fanova iz Niša koji kupe kartu u CD Soundu plakate već bile obezbedjene i mogle su da se podignu u pomenutoj radnji.

 

Blaze Bayley će nakon koncerta davati autograme i slikaće se sa fanovima, ali nema duzeg zadrzavanja, kako bi svi stigli na red.

 

Satnica je:

20:00-Ulaz

20:20-Alister

21:00-Blaze Bayley

 

PS:Na televiziji Zona od 18h u info Zoni trebalo bi da bude prilog o koncertu.

 

Vidimo se.

Edited by Johny

Share this post


Link to post
Share on other sites

Blaze Bayley će nakon koncerta davati autograme i slikaće se sa fanovima, ali nema duzeg zadrzavanja, kako bi svi stigli na red.

Nisam ni sumnjao, uzimajući u obzir činjenicu kakva je ljudina. :rockdevil:

 

Zna li se možda da li će biti merchandise? Želeo bih da pazarim novi CD, a možda i neku majicu. :zeleni:

 

See ya tonight!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pohvala za organizatore!

Pohvala za Blaze-a i Alister!

Pohvala za sve ljude koji su dosli, posebno za sve one sirom Srbije koji su se iscimali i dosli u Nis.

Nadam se da se nece na ovome zavrsiti, da ce organizator opet nekom akrobatikom dovesti jos neki bend.

 

@Necko - Veliko hvala za odlicno objasnjenu lokaciju i mapu!

Edited by Zlatko

Share this post


Link to post
Share on other sites

Alister, zasto niste svirali nista sa Memories And Dreams? Inace, ne dopadaju mi se uopste vasi tekstovi... Mislim, "Miris pozude"?! "Da li znas sta je bol"?!

 

Blejz je bio odlican, jedino mi je zao sto nista nisu doneli od merchandise-a, planirao sam da kupim par cdova...

Ko nije bio neka se kaje, za onakvu svirku bih putovao i duplo duze!! Plus slikanje, autogrami...

  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...