Jump to content

FIFA Ballon d'Or


Јарослав

Recommended Posts

Шкртел је имао слабију сезону.

Ја сам реалан човек иако имам своје љубимце.

Нисам као ФИФА преварант, па да саставим тим од цигана и црнаца.

 

Skrtel je naterao Dzonsona-crnca da se osisa kao skinhed , pa to je veci uspeh nego ova prevara od katalonskog pacovcica , nek osvoji nesto sa argentinom , video se njegov potencijal na primer protiv nemacke kad su ih razbili , da nije cavija i inijeste mesi bi bio igrac na nivou robinja-crnca , ko drukcije kaze klevece i laze!

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tomas Rosicky: "Kunem se da sam glasovao za Cristiana Ronalda, ali iznenađujuće se na popisu pojavilo da sam glasao za Messija."

 

Kako prenose talijanski mediji, Gianluigi Buffon se izjasnio kako je glasao za Cristiana Ronalda, međutim, FIFA je njegov glas prepisala Andrei Pirlu.

 

"Dao sam svoj glas Cristianu Ronaldu, ali moj glas je po FIFA-i stavljen na Lionela Messija. Žalosno je da se takve stvari dešavaju..."

 

— Thiago Silva (PSG)

 

Novinar iz Indonezije tvrdi da je glasao za Xavija, igrača Barcelone, ali njegov glas je naravno otišao Messiju.

 

José Pekerman, selektor Kolumbije: "Maksimalan broj bodova sam dao Radamel Falcau, naravno. Prema FIFA-i ja sam najviše dao glasova Messiju, ne znam šta se dešava, ali ja tako nisam glasao."

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...