Jump to content

Nove igre


Жвакић

Recommended Posts

Dobra je Amnesia, ali nije to bas igra. Vise projekat koji postoji da bi te prestravio. Preporuka ti je Arkham City i Arkham Asylum, veoma inteligentne igre, dosta mracne i prljave i veoma zabavne. To ti je definitivna preporuka. I Dead Space 1 i 2 su ti super, samo je pitanje sta vise zelis. Dead Spaceiam vise akcije, kad kazem akcije mislim ono klasicnog pucanja od Batmana i dosta je prostija i linearnija, ali Batman mnogo vise toga nudi u okviru gameplaya i razonode.

Edited by Lunar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ovaj je najvise inspirisan Bartonom, sto je i pametno jer ovaj realisticni Nolanov Dark Knight ne bi bio dobar materijal za igre. Ovaj ti je bas onako Bartonovski mracan, ali dosta comic book like Batman.

Sve u svemu pogledaj malo trailere i gameplayove pa odluci:

[media=]

[/media]

Edited by Lunar

Share this post


Link to post
Share on other sites

moze neko nesto modernije da mi predlozi,sad krenuo da skidam gothic keca i skontam da bi bilo previse.

Pa nije previše. Ja ga baš igrao skoro. Novi rpg-ovi (uključujući Gothic 4), ne mogu da mu prismrde.

A ako si već obrnuo keca, što ne obrneš dvojku? Isti je, ako ne i bolji od keca.

Još ako hoćeš malko (više) da se pomučiš, skini dvojku gold (Night of the raven), puno je teža od dvojke.

Nikad dovoljno expirience poena, moraćeš baš da paziš koje skilove učiš.

Share this post


Link to post
Share on other sites

moze neko nesto modernije da mi predlozi,sad krenuo da skidam gothic keca i skontam da bi bilo previse.

 

zadnje dobro sto sam igrao bio je zadnji deus ex,tako da neki FPS al da nije bas glup kao noc (stalkere ispresisao),RPG (takodje TES-ove,ukljucujuci i keca,gothic,ovo ostalo mi se nije dopalo),tako to gotivim.krenuo sam alan wake-a,ali iskreno ne goni me igra da je igram,sve je kul,ali isto mi nije na nivou npr DXHR-a,to sam furao dok nisam sve pozavrsavao.strategije organski ne podnosim.

 

Mass Effect obavezno,i naravno prvi Witcher.Sto se tice FPS-a,prvi Crysis i obavezno probaj Singularity.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uzeh da igram malo Risen 2. Jebote, koliko je tragican combat sistem.. ja ne mogu da verujem sto su morali da menjaju ista iz keca? Igra je zapravo solidno kul i ima neki stari PB smek na momente, a i, za razliku od keca postaje zanimljivija sto se vise igra, ali combat je toliko retardiran cak i sa pecom da smara..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam ti ja dao minus. :haha:

Znači, apsolutno sve igre iz trećeg lica su najbolje, a iz prvog kako koja. Zvuči okej.

 

Jebote, jesam li ja lud ili je novi Tomb Raider trebao da izađe ove godine? Ladno ga pomeriše za sledeću.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...