Jump to content

2011.02.10. *KST, Beograd* Emir Hot & Muris Varajić - Guitar Virtuosos


jana_999

Recommended Posts

Zato i pitam, jer poslednji put kad sam bila u SKCu na svirci a to je bilo par dana posle stupanja tog zakona na snagu, sve se završilo u 00.15 a počelo nešto jako rano, tipa 8.30 ili slično, sa objašnjenejm da je donet novi zakon i da nema izuzetaka

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ne sme da se pushi u kstu zato sto je deo fakulteta ...

:rockdevil:

Hell eternal :twisted:

Odlično. Uvek su mi išli na živece ti koji puše na koncertima.

:da::pivopije:

 

Inace,vratio sam se iz BG-a.

 

Necu ici na svirku veceras jebi ga...

Edited by LazaGNR

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok je bila svirka, onako opusteno i nepretenciozno, sa dosta zezanja. Na repertoaru uglavnom mainstream rock standardi, plus po koji instrumental. Bane Jelic bio specijalni gost. Vrhunac veceri za mene - "Glasno, glasnije" u gypsy music maniru. :)

Jedino su pjevac Atlantide i jos neki lik ugnjavili posteno, nisu silazili sa bine, ali oprasta im se, jos su mladi :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svirka je bila mnogo dobra. Uvezbani do bola, a zvuk bio odlican. Bilo je dve, tri pesme malo sporijeg ritma koje su malo i smarale, ali su zato sve ostale bile ekstra. Svirali su i turski mars i to na njihov ludacki nacin. Prsti su leteli na sve strane onako muski i ja ne mogu zamisliti mnogo bolju gitarsku igrariju. Bilo bi bolje jedino da je bilo ceo Sevdah Metal i da je tu John West na vokalu i Terrana na bubnjevima. Sve u svemu vrhunska svirka, ako izuzmemo Nemanju koji je njakao ko majmun i vrecao ko da kolju svinjce i nekoh debelog lika koji je tu nesto pozerisao i kao pevao, ali se glas nije cuo.

 

Prince je trebao doci, ali ga ne videh. Zamalo da ne stignem na svirku jer me zaustavise panduri kako mrtav pijan vozim bez svetla kod Mostara. Da su nas pretresali bilo bi 10 godina robije. Zabedio sam ih nekako i dao keru 1000 dinara bem mu seme korumpirano. :mhihi:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...