Jump to content

Killswitch Engage


azal

Recommended Posts

Ma dobar je i sada... i dalje ih gotivim... novi album nije los... ali ima nedostataka. :da: Stari KsE je bas r dz dz... :D Sa malo clean vokala (mada meni licno ne smeta i da ga ima dosta... ali ne previse) :D

 

Bogzna sta sam ja hteo ovom izjavom da kazem. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tesko ces naci ovde ljude... bolje ti je otvori temu na Mesto Za Muzicare... vece sanse imas... :da:

 

Ps. Da li si cuo za bend The Black Dahlia Murder... da li bi tako nesto pravio, ili sam te ja pogresno razumeo?

prvo kao sto sam vec rekao, ja ni ne trazim ovde muzicare!

inace bi definitivno moralo bar malo da vuce na TBDM

oni su mi jedni od najboljih bendova... jedva cekam da izadje nesto novo ove godine... mora da izadje... red je...

 

ili Job For A Cowboy ili All Shall Perish???

prvo i ne bas, drugo definitivno DA.

 

Ili Neaera...

moze moze...

 

:da: ili Maroon :da:

definitivno, ali stariji fazon kao sa Antagonist-a.

ovo novije mi se bas i ne svidja previse.

 

Blood Has Been Shed :da:

pa ne bas.

 

hahaha spam4.gif

za taj bend nisam cuo ;)

 

SPAM ROX!!! :rockdevil:

 

Aj da zapocnemo malo diskusiju o KsE-u...

 

Ko vam se vise svidja: Stari(bivsi) pevac ili ovaj crnja? :D

definitivno stariji... jesse je zakon vokal i bolji je bar 5 puta... steta sto mu se sjebao glas :cry: :cry: :cry:

inace, albume sa crnjom jedva i da slusam i to ne zbog njega vec zato sto im je po mom misljenju muzika slabija...

Share this post


Link to post
Share on other sites

eee vidis, ja imam samo Endorsed By Hate od Maroona, samo sam to uspeo da nadjem na torrentima...

pa idi preko DC++ ili emule-a...

imaju oni po albumi pre i posle tog + bese neki EP i split

 

Meni se isto vise svidja... ali nije bolji... crnja do jaja peva... :da:

e jebes ga sad :rolleyes::mhihi:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jesse mi je gotivniji, pogotovo zato sto su za njegovo vreme pravili bolju muziku... ali i da je ostao, ne verujem da bi opet napravili ista u rangu Alive or... a Jesse jebe majke u Seemless i dalje... a ni ovaj novi projekat "One Of You" mu nije los uopste...

Share this post


Link to post
Share on other sites

pazi, po mojoj slobodnoj proceni, to je neki christian rock-core... slobodan opis maximalno... meni se to mnogo svidja, ali nema tu metalcore-a ni malo... cak, cini mi se da su bar na jednom albumu imali samo jednu gitaru... pa ono... mozes poslusati naravno... uvek mogu da ti narezem :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne može ni Jesse da otpeva The End Of Heartache...kao ni Rose Of Sharyn, kao ni My Curse ili The Arms Of Sorrow na način na koji Howard (čovek ima ime i ako je crnac!) može. Tako da sve to ima svoje, ovo je samo još jedan primer kako bend postaje malo više komercijalan nego u samom početku i to je SKROZ OK!! I gubi smisao više svaka dalja rasprava o tome jer je to uvek tako i ostaće.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Howard je bolji pevac tehnicki i tu nema rasprave, ima stvarno mocan glas, i clean i agresivan, bolji od Jesse-a, ali sve peva isto, i tekstovi su mu manje-vise standardni, da ne kazem glupi. Kreativnost mu je na nuli.

 

Jesse je 10x kreativniji od njega, i dobro peva, tako da je definitvno Jesse bolji!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...